آرشیو مطالب
تامین اجتماعی در نوک پیکان جنگ اقتصادی قرار دارد
1397/4/30 - 09:55
سرپرست دفتر برنامه ریزی امور استان‌های سازمان تامین اجتماعی:
سرپرست دفتر برنامه ریزی امور استان‌های سازمان تامین اجتماعی کشور گفت: تامین اجتماعی در نوک پیکان جنگ اقتصادی قرار دارد.
همکاری حداکثری تامین اجتماعی با پیمانکاران طرح‌های عمرانی
1397/4/30 - 09:19
معاون بیمه‌ای سازمان تامین اجتماعی در گفت‌وگوی ویژه خبری مطرح کرد
معاون بیمه‌ای سازمان تامین اجتماعی از همکاری این سازمان با پیمانکاران مجری طرح‌های عمرانی کشور خبر داد و گفت: پیمانکاران در طرح‌های عمرانی از دولت مطالبات زیادی دارند که موفق به گرفتن آن نشده‌اند؛ دولت اسنادی را به نام اسناد خزانه منتشر کرد که تاریخ سررسید آن برای سال بعد است و پیمانکاران برای پرداخت حق بیمه با مشکلاتی مواجه هستند.
پروژه های درمانی بیمارستان عالی نسب تبریز به بهره برداری رسید
1397/4/30 - 08:21
باحضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی
پروژه های درمانی، عمرانی و زیست محیطی بیمارستان عالی نسب تبریز، با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و استاندار آذربایجان شرقی به بهره برداری رسید.
مراکز درمانی تامین اجتماعی توسعه کمی‌ و کیفی یافته‌اند
1397/4/27 - 17:40
معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی:
معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی با اشاره به اینکه در فضای ملکی سازمان تامین اجتماعی، درمان برای بیمه شدگان رایگان است، گفت: این افتخاری است که سازمان تامین اجتماعی در دولت تدبیر و امید در راستای توسعه کمی و کیفی فضاهای فیزیکی ملکی قدم برداشته است.
تأمین اجتماعی تا آخر امسال مشکل دارو و تجهیزات پزشکی ندارد
1397/4/27 - 16:19
معاون درمان سازمان تامین اجتماعی گفت: بیمه شدگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی تا آخر امسال نگران کمبود دارو و تجهیزات پزشکی مصرفی در بیمارستان های ملکی این سازمان نباشند زیرا خریداری و تأمین شده است.
تشکل‌های کارگری با هم‌افزایی خواسته‌های مشترک را پی‌گیری کنند
1397/4/27 - 11:57
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تأمین اجتماعی:
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تأمین اجتماعی با بیان اینکه جامعه کارگری از قوی‌ترین و متشکل‌ترین کنشگران جامعه هستند، گفت: تشکل‌های کارگری با همدلی و اتفاق نظر می‌توانند اهداف و خواسته‌های مشترک را پی‌گیری کنند و مسائل مربوط به تأمین اجتماعی نیز از جمله حوزه‌های مورد توافق جامعه کارگری است.
سازمان تامین اجتماعی نیاز به حمایت بیشتر از سوی مجلس و دولت دارد
1397/4/27 - 09:50
نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت: سازمان تامین اجتماعی برای انجام ماموریت‌ها و ایفای تعهدات خود نیاز به حمایت و توجه بیشتر مجلس و دولت دارد.
باید ضریب پشتیبانی تامین اجتماعی را افزایش دهیم
1397/4/27 - 09:32
نماینده مردم استان کرمان در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم شهرستان‌های کهنوج، قلعه گنج، رودبار جنوب، فاریاب و منوجان درمجلس شورای اسلامی ضمن تبریک هفته تامین اجتماعی گفت: طبق آیات و روایات و سخن بزرگان دین خدمت به خلق بالاترین عبادت است و کار سازمان تامین اجتماعی در همین راستا است؛ لذا اقدامات تامین اجتماعی نوعی عبادت و جهاد محسوب می‌شود.
افتتاح و آغاز ١١٣ پروژه و انجام ٢٣ سفر استانی مدیرعامل  تأمین اجتماعی
1397/4/27 - 09:10
نگاهی به دستاوردهای سازمان تأمین اجتماعی؛ (گزارش شماره٥)
معاونت امور استان های سازمان تأمین اجتماعی وظیفه هماهنگی، برنامه ریزی و نظارت و ارزیابی فعالیت واحدهای اجرایی این سازمان در سراسر کشور را بر عهده دارد.
تجلیل از شرکت نوری تازه به پاس کارآفرینی چندین ساله
1397/4/26 - 08:58
مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی کارفرمایان تامین اجتماعی و هیات همراه او در راستای تجلیل از کارآفرینان نمونه از شرکت بلور نوری تازه واقع شهرک صنعتی شمس آباد در اتوبان تهران- قم بازدید و تجلیل به عمل آورد.
برش‌هایی از تاریخ
1397/4/25 - 17:19
نگاهی به چند سند و خبر قدیمی مرتبط با سازمان تامین اجتماعی
سابقه تامین‌اجتماعی در ایران به سال 1310 برمی‌گردد. در اولین قانون مصوب بیمه‌ای کشور، می‌توان از سه اصل تامین‌اجتماعی، یعنی ایجاد «حقوق و تامین خاص»، «مقرری خاص» و «حمایت کارفرمایان» نام برد. به مرور دولت تغییراتی منسجم‌تر در پیش گرفت که در نهایت تاسیس نهاد مستقلی به نام وزارت رفاه‌اجتماعی در سال ۱۳۵۳ یک اتفاق تاریخی به شمار می‌رود.
تدوین برنامه‌های کلان سازمان تامین اجتماعی
1397/4/25 - 11:50
نگاهی به دستاوردهای سازمان تامین اجتماعی
معاونت اقتصادی و برنامه ریزی سازمان تامین اجتماعی به عنوان یکی از معاونت‌های این سازمان برنامه‌های و فعالیت‌های مهمی را در این سازمان اجرا و پیاده سازی می‌کند.
افتتاح اورژانس بیمارستان‌های تامین اجتماعی شهریار و اسلامشهر
1397/4/25 - 10:46
در نخستین روز از هفته تامین اجتماعی انجام شد
اورژانس بیمارستان‌های تامین اجتماعی شهریار و اسلامشهر شامگاه 24 تیر با حضور دکتر محمدعلی همتی عضو هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی و دکتر بابک عدلی مدیر کل درمان تامین اجتماعی استان تهران، علیرضا محجوب نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و جمعی از شرکای اجتماعی افتتاح شد.
بازدید معاون رئیس جمهور از دستاوردهای تأمین اجتماعی در حوزه IT
1397/4/25 - 10:26
همزمان با ٢٥ تیر روز تامین اجتماعی انجام شد
معاون علمی و فن آوری رئیس جمهور با حضور در سازمان تأمین اجتماعی از دستاوردهای این سازمان در بهره‌برداری از فناوری اطلاعات بازدید کرد.
تجلیل از واحدهای نمونه استان قزوین
1397/4/24 - 09:37
مدیرکل دفتر امور فرهنگی و اجتماعی کارفرمایان تامین اجتماعی همزمان با پنجمین روز از هفته تامین اجتماعی ضمن بازدید از شرکت های ایلیا کوثر پارس و فیروز به ترتیب واقع در کمال شهر و شهرصنعتی البرز در قزوین از کارفرمایان و کارآفرین نمونه این شرکت ها با اهدا لوح تقدیر و تندیس تجلیل کرد.
افتتاح شعبه تامین اجتماعی مه‌ ولات
1397/4/24 - 09:19
در پنجمین روز از هفته تأمین اجتماعی و با حضور معاون فرهنگی اجتماعی سازمان تأمین اجتماعی، مدیر کل تامین اجتماعی استان خراسان رضوی، نماینده مردم تربت حیدریه، مه ولات و زاوه در مجلس شورای اسلامی و امام جمعه و فرماندار مه ولات، شعبه تأمین اجتماعی شهرستان مه ولات افتتاح شد.
استقرار میزخدمت تکمیل کننده طرح ساختار نوین شعب تأمین اجتماعی
1397/4/23 - 18:53
معاون امور استان‌های سازمان تأمین اجتماعی:
معاون امور استان‌های سازمان تأمین اجتماعی با بیان اینکه میز خدمت در تمامی واحدهای اجرایی این سازمان در سراسر کشور راه اندازی شده است، گفت: از سال ٩٣ اقدامات گسترده‌ای به منظور اصلاح ساختار خدمت رسانی شعب تأمین اجتماعی درحال انجام است و بخشنامه ریاست جمهوری برای استقرار میز خدمت، تکمیل کننده طرح ساختار نوین شعب تأمین اجتماعی است.
کمک‌های خیرین نیک‌اندیش در حوزه سلامت، قابل تقدیر است
1397/4/23 - 18:02
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی:
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: در استان فارس خدمات گسترده‌ای به جامعه تحت پوشش ارائه می‌شود. خوشبختانه در این استان خیرین بزرگوار و نیک اندیشی حضور دارند و در حوزه سلامت نیز کمک‌های قابل توجهی به منظور ارتقاء خدمات درمانی صورت گرفته است.
نقش تامین اجتماعی در برقراری امنیت روانی و اجتماعی ممتاز است
1397/4/23 - 12:01
بیانیه تشکل‌های کارگری، کارفرمایی و بازنشستگی به مناسبت هفته تامین اجتماعی:
تشکل‌های کارگری، کارفرمایی و بازنشستگی به مناسبت هفته تامین اجتماعی، با صدور پیامی این مناسبت را تبریک و بر نقش مهم این سازمان در تامین امنیت اجتماعی و روانی جامعه تاکید کردند.
بخشودگی جرایم بیمه ای عامل پایداری کارگاه ها
1397/4/23 - 10:24
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس عنوان کرد
شمس الله شریعت نژاد، عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه بخش زیادی از مشکلات تولیدکنندگان ناشی از سیاست های غلط دولت های گذشته است، گفت: در این شرایط نابسامان، بهترین روش بخشودگی جرایم بیمه ای است تا کارفرمایان بدانند که مسوولان مشکلات آنان را درک می کنند.
هفته تأمین اجتماعی فرصتی برای تبیین خدمات  سازمان تامین اجتماعی
1397/4/23 - 09:19
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری:
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری گفت: هفته تأمین اجتماعی فرصتی است که مسائل مربوط به تأمین اجتماعی و مشکلات و چالش‌های این سازمان را به بحث بگذاریم و نقاط قوت و خدمات این سازمان را نیز به جامعه یادآوری کنیم.
رفع گلوگاه‌های کاری به منظور تسهیل امور بیمه شدگان تامین اجتماعی
1397/4/23 - 09:09
نگاهی به دستاوردهای سازمان تامین اجتماعی
تدوین و تنظیم سند جامع حقوق شهروندی در سازمان تأمین اجتماعی در راستای صیانت از حقوق ذی‌نفعان و رفع گلوگاه‌های کاری به منظور تسهیل امور مراجعان، یکی از مهمترین اقدامات حوزه معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی است که اجرایی شده است.
استخدام در سازمان تامین اجتماعی
1397/4/20 - 18:32
مدیر کل امور اداری سازمان تامین اجتماعی به مناسبت فرا رسیدن هفته تامین اجتماعی از استخدام پیمانی نیروی انسانی مورد نیاز واحدهای تابعه سراسر کشور تا مهرماه سال‌جاری خبر داد.
اجرای طرح «نسخه الکترونیک» در فاز سراسری
1397/4/20 - 18:20
اجرای طرح نسخه الکترونیک در پنج استان کشور، تحول بزرگی در نظام سلامت است که هم به ارتقای سلامت بیمار و هم به صرفه‌جویی در منابع درمان منجر می‌شود.
پوشش بیمه‌ای کسب و کارهای اینترنتی گسترش می‌یابد
1397/4/20 - 16:07
داود سعدزاده:
یکی از اقدامات مهم سازمان تامین‌اجتماعی در سال‌جاری، پیگیری پوشش بیمه‌ای و شناسایی آن دسته از افرادی است که مشاغل آن‌ها تاکنون مشمول بیمه‌های اجتماعی نشده‌اند. یکی از این فعالیت‌ها، مشاغل مربوط به کسب‌وکارهای اینترنتی است.
همپوشانی بیمه‌ای امسال صفر می‌شود
1397/4/20 - 14:36
معاون بیمه‌ای سازمان تامین اجتماعی:
معاون بیمه‌ای سازمان تامین اجتماعی گفت: تامین اجتماعی با همکاری دیگر صندوق‌های بیمه‌ای تمام تلاش خود را انجام می‌دهد که تا پایان امسال آمار همپوشانی بیمه‌ای را به صفر برساند.
تقدیر از تحول در هیأت‌های رسیدگی به تخلفات اداری سازمان تأمین اجتماعی
1397/4/20 - 13:52
دبیر هیات عالی نظارت:
رئیس امور سلامت اداری، صیانت از حقوق مردم و دبیر هیات عالی نظارت، تحولات صورت گرفته در هیأت‌های رسیدگی به تخلفات اداری سازمان تأمین اجتماعی را قابل تقدیر دانست و گفت: اطلاعات ارائه شده از هیأت‌های رسیدگی به تخلفات اداری سازمان تأمین اجتماعی نشان دهنده تخلفات اندک و سلامت اداری این سازمان است.
معاونت بیمه‌ای؛ حوزه اصلی سازمان تامین اجتماعی
1397/4/20 - 10:59
نگاهی به دستاوردهای سازمان تامین اجتماعی
معاونت بیمه‌ای سازمان تامین اجتماعی به عنوان حوزه‌ای که کسب و کار اصلی سازمان در آن شکل می‌گیرد، متاثر از شعار سال جدید و به منظور حمایت از کالای ایرانی و بهبود فضای کسب و کار و پشتیبانی از پیشرانان تولید و اشتغال، به ویژه بخش‌های دانش بنیان و از همه مهمتر توجه به مسئولیت اجتماعی خطیر خود و متناسب با مقتضیات کنونی ساختار بازار کار، اقدام به طراحی برنامه‌ها و تدوین پیشنهاداتی در این زمینه کرده است.
تامین اجتماعی باید تقویت شود
1397/4/19 - 11:28
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در دیدار مدیران تأمین اجتماعی خراسان جنوبی، اظهار کرد: تأمین اجتماعی یک سازمان بسیار مهم است.
کسب رتبه برترسازمان تامین اجتماعی در حوزه IT نظام اداری
1397/4/19 - 10:45
نگاهی به دستاوردهای سازمان تامین اجتماعی
معاونت «اداری و مالی» سازمان تامین اجتماعی به عنوان یکی از هفت معاونت این سازمان برنامه‌ها و فعالیت‌های مهمی را به منظور ارتقای خدمات رسانی به بیمه شدگان و کارکنان این سازمان اجرا می‌کند.
محدودیتی برای بیمه اختیاری ایرانیان خارج از کشور وجود ندارد
1397/4/19 - 10:03
مدیر کل اتباع سازمان تامین اجتماعی:
مدیر کل اتباع سازمان تامین اجتماعی نحوه بیمه‌ پردازی برای دانشجویان خارج از کشور را تشریح کرد.
اعلام عناوین هفته تأمین اجتماعی
1397/4/19 - 09:51
از سوی مدیرکل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی انجام شد
مشاور مدیرعامل و مدیرکل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی گفت: هفته تامین اجتماعی سال جاری با عنوان "توسعه تولید ملی؛ ارتقای تامین اجتماعی" از ١٩ لغایت ٢٥ تیرماه با اجرای برنامه‌های مختلف در سراسر کشور برگزار خواهد شد.
نگاه تامین اجتماعی به مسائل بازنشستگان مثبت است
1397/4/19 - 08:37
رئیس کانون عالی بازنشستگان تامین اجتماعی:
رئیس کانون عالی بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی گفت: از زمان حضور دکتر نوربخش به سازمان تامین اجتماعی تعامل خوبی میان این سازمان و تشکل‌های بازنشستگی ایجاد شده است؛ زیرا نگاه وی به مسئله بازنشستگان مثبت است.
محدودیتی برای بیمه اختیاری ایرانیان خارج از کشور وجود ندارد
1397/4/17 - 12:20
مدیر کل اتباع سازمان تامین اجتماعی:
مدیر کل اتباع سازمان تامین اجتماعی نحوه بیمه‌ پردازی برای دانشجویان خارج از کشور را تشریح کرد.
کسب رتبه برتر توسط تامین اجتماعی در حوزه ارائه خدمات الکترونیکی
1397/4/17 - 11:30
نگاهی به دستاوردهای سازمان تامین اجتماعی( گزارش ١)
معاونت اداری مالی سازمان تامین اجتماعی به عنوان یکی از هفت معاونت این سازمان برنامه ها و فعالیت های مهمی را به منظور ارتقای خدمات رسانی به بیمه شدگان و کارکنان این سازمان اجرا می کند.
پیام دکتر نوربخش به مناسبت هفته تامین‌اجتماعی
1397/4/17 - 11:17
مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی با صدور پیامی، فرارسیدن هفته تامین اجتماعی را به ملت بزرگ ایران به‌ ویژه بیمه‌شدگان، بازنشستگان و مستمری‌بگیران این سازمان و همچنین جامعه شریف کارآفرینان و کارفرمایان کشورمان، تبریک گفت.
ابلاغ برنامه‌های بزرگداشت هفته تامین اجتماعی
1397/4/16 - 16:05
سازمان تامین اجتماعی همزمان با هفته تامین اجتماعی (١٩ الی ٢٥ تیرماه١٣٩٧) و در راستای نامگذاری سال جاری از سوی مقام معظم رهبری به عنوان «سال حمایت از کالای ایرانی»، برنامه‌های اجرایی را حول محور برنامه راهبردی تنظیم و به تمامی واحدهای اجرایی، شرکت‌ها و موسسات تابعه این سازمان ابلاغ کرد.
آتش‌نشانان عملیاتی مشمول مشاغل سخت و زیان‌آور می‌شوند
1397/4/16 - 10:47
مدیرکل امور فنی مستمری‌های سازمان تامین اجتماعی گفت: آتش‌نشانانی که در بخش عملیاتی فعالیت دارند، می‌توانند از مزایای مشاغل سخت و زیان‌آور بهره‌مند شوند.
تبیین محاسبات بیمه‌ای توسط عضو سازمان بین المللی کار
1397/4/16 - 10:22
در جلسه‌ای که با حضور مدیرعامل، معاونان بیمه‌ای، اقتصادی و برنامه‌ریزی و فرهنگی و اجتماعی و سایر مدیران ارشد سازمان تامین اجتماعی برگزار شد، گزارش یافته‌های متخصصان سازمان بین المللی کار (ILO) و موسسه عالی پژوهش اجتماعی در مورد محاسبات بیمه‌ای ارائه شد.
اهمیت تامین اجتماعی بیش از گذشته شده است
1397/4/13 - 11:27
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی:
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جلسه ای که به منظور بررسی خدمات الکترونیک سازمان تامین اجتماعی با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در محل این سازمان برگزار شد، گفت: امیدواریم سامانه نسخه الکترونیک با همکاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اجرایی شود.