انتخاب تجربه مدیریتی بانک رفاه به عنوان مورد کاوی اقتصاد مقاومتی
تجربه مدیریتی بانک رفاه با عنوان"ارتقای بهره وری واحدهای بانک" در طرح بهینه کاوی تجارب موفق مدیریتی در حوزه اقتصاد مقاومتی، به عنوان مورد کاوی حوزه اقتصاد مقاومتی انتخاب شد.
مدیرعامل شستا خبر داد
جذب 3.6 میلیارد دلار سرمایه خارجی در پسابرجام
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) از جذب 3 میلیارد و 672 میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی در دوره پس از برجام خبر داد و رشد اقتصادی هشت درصدی در برنامه ششم را در گرو افزایش 10.1 درصدی سرمایه‌گذاری دانست.
دریافت گواهینامه اشتهار دو ستاره توسط رایتل
شرکت خدمات ارتباطی رایتل، موفق به اخذ گواهینامه اشتهار به کیفیت دو ستاره در چهاردهمین دوره ارزیابی ملی کیفیت شد.
اولویت ذوب آهن اصفهان ، افزایش تنوع محصولات بر اساس نیاز بازار است
نشست فرماندهان بسیج وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی و سازمان های تابعه با مهندس احمد صادقی مدیر عامل شرکت ذوب آهن اصفهان با حضور سردار میرابی فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و مشاور وزیر، کریمی فرمانده حوزه مقاومت بسیج بانک رفاه کارگران، شاهسون فرمانده بسیج بانک توسعه تعاون برگزار شد.
مدیر مجتمع پتروشیمی غدیر
خط جدید بسته‌بندی مجتمع غدیر به بهره‌برداری می‌رسد
مدیر مجتمع پتروشیمی غدیر از راه‌اندازی قریب‌الوقوع خط جدید بسته‌بندی این مجتمع خبر داد و گفت: با راه‌اندازی این خط توان بسته‌بندی محصول به 4 برابر ظرفیت قبل می‌رسد.
برای نخستین بار
ایرانول با همکاری پتروناس موفق به تولید روغن کشتی در کشور شد
شرکت نفت ایرانول موفق به تولید روغن کشتی برای نخستین بار در کشور با همکاری شرکت پتروناس شد .
"شرکت پالایش نفت اصفهان " 402 درصد سود را افزایش داد
شرکت پالایش نفت اصفهان در نیمه نخست سال مالی 96 مبلغ 422 ریال سود به ازای هر سهم محقق کرد که نسبت به مدت مشابه سال قبل 402 درصد افزایش داشت.
" صنایع کاغذسازی کاوه" 75 ریال به ازای هر سهم زیان شناسایی کرد
شرکت صنایع کاغذ سازی کاوه در نیمه نخست سال مالی 96 مبلغ 75 ریال زیان به ازای هر سهم معادل 96درصد از پیش بینی هایش را پوشش داد.
بهره برداری از مخزن نفتای سوم پتروشیمی تبریز آغاز شد
همزمان با بهره برداری از طرح توسعه ای مخزن نفتای سوم پتروشیمی تبریز، عملیات اجرایی مخزن نفتای چهارم این پتروشیمی نیز آغاز شد.
دکتر نوربخش و مهندس لطفی معنای خروج از بنگاهداری را تبیین کردند
خیز تامین اجتماعی برای چابک سازی شستا
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در نشست خبری امروز چهارشنبه در یک نشست خبری مشترک با مدیرعامل شستا گفت: خروج از بنگاه داری سازمان تامین اجتماعی به معنای ادغام 9 هلدینگ در 5 هلدینگ و ورود به عرصه های پرسودده است.
ناوگان ملی شرکت برتر ایران و منطقه است
معاون فنی بازرگانی کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران گفت: ناوگان ملی در حال حاضر یکی از شرکت های برتر ایرانی و منطقه خاورمیانه محسوب می شود.
مدیرعامل کشتی سازی هیوندای:
کشتی های جدید ناوگان ملی از ماه مارس وارد می شوند
مدیرعامل کشتی سازی هیوندایی گفت: ما متعهدیم که دانش خود را به ایران انتقال دهیم و کمک خوبی برای پیشرفت صنعت کشتیرانی در ایران باشیم.
شریعتمداری در آیین 50 سالگی کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران:
کشتیرانی در بحران های ملی ایستادگی کرد
وزیر صنعت، معدن، تجارت گفت: کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران مردانه پای مسائل مبتلا به کشور ایستاد و با همه توان در خدمت اقتصاد ایران بود.
برگزاری« جشنواره فرشته ها» در بانک رفاه
«جشنواره فرشته ها» با هدف تجلیل از فرزندان معلول کارکنان بانک رفاه و به مناسبت روز جهانی معلولان برگزار شد.
به زودی
اعلام اسامی برندگان جشنواره همراهان رفاه
به زودی اسامی برندگان جشنواره «همراهان رفاه» از طریق سایت باشگاه مشتریان بانک رفاه به نشانی https://club.rb24.ir اطلاع رسانی خواهد شد.
مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران خبر داد
حمایت از اشتغال‌زایی با راه‌اندازی صندوق‌های سرمایه‌گذاری خصوصی
مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران از راه‌اندازی صندوق‌های سرمایه‌گذاری خصوصی با هدف حمایت از اشتغال‌زایی در استان کرمان خبر داد.
افتتاح نمایندگی شرکت حمل ونقل سراسری پرسی گاز در بندر‌عباس
نمایندگی شرکت حمل ونقل سراسری پرسی‌گازدرجنوب شرق کشور همزمان با سالروز ولادت حضرت رسول اکرم (ص) و ولادت امام جعفر صادق(ع) در استان هرمزگان رسما افتتاح شد.
تسهیلات اعطایی بانک رفاه به بخش های مختلف اقتصادی
بانک رفاه در 8 ماهه نخست سال جاری، در بخش های آب و کشاورزی، صنعت و معدن، مسکن و ساختمان، بازرگانی، خدمات و متفرقه بالغ بر 204.461 میلیارد ریال تسهیلات اعطا کرد.
دوره آموزشی هوش تجاری و داده کاوی در بانک رفاه برگزار شد
دوره آموزشی هوش تجاری و داده کاوی در حوزه بانکداری با حضور دکتر سهمانی مدیرعامل، اعضای هیأت مدیره، مدیران و روسای بانک رفاه برگزار شد.
شیراز ارغوانی می‌شود
این اپراتور با حضور مستقیم و پررنگ خود با عنوان رویداد شهری رایتل از تاریخ 18 تا 24 آذرماه در شهر شیراز، سیم‌کارت خود را با طرح های تشویقی ویژه به مردم این شهر ارایه می‌دهد.
در این چهار سال، دولت باید شرایطی فراهم کند تا صنایع به تکنولوژی روز مجهز و شرکت‌های دانش‌بنیان تقویت شوند تا در بازارهای بین‌المللی بتوانیم تولید و اقتصاد رقابتی داشته باشیم.