سهولت دسترسی به خدمات تامین اجتماعی در کارگزاری‌ها
مدیرکل تامین اجتماعی استان قم از کارگزاری شماره 112 بازدید کرد.
از سوی اداره‌کل تامین‌اجتماعی گیلان انجام شد؛
برگزاری کارگاه‌ آموزشی رابطان بیمه‌ای بنگاه‌ها
با هدف تقویت تعاملات و افزایش آگاهی‌ شرکای اجتماعی از قوانین بیمه‌ای، کارگاه‌های آموزشی رابطان بیمه‌ای شرکت‌ها توسط تامین اجتماعی گیلان برگزار شد.
ارجاع درمان داخلی تامین‌اجتماعی، توزیع عادلانه منابع
مدیر درمان تامین اجتماعی استان قم گفت: اجرای کامل سیستم ارجاع در مراکز درمانی باعث توزیع عادلانه امکانات منابع و خدمات تخصصی می‌شود.
افزایش بخش‌های جراحی قلب بیمارستان تامین‌اجتماعی رشت
دهمین جلسه شورای هماهنگی رفاه و تامین اجتماعی با حضور مدیران ادارات زیر مجموعه وزارت رفاه به میزبانی مدیریت درمان گیلان در بیمارستان حضرت رسول اکرم(ص) رشت برگزار شد.
افزایش 15 درصدی مراجعه به درمانگاه تامین اجتماعی نهاوند
مدیر درمان تامین اجتماعی استان همدان گفت: امسال 88523 بیمار از درمانگاه تامین اجتماعی نهاوند خدمات دریافت کرده‌اند که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۵ درصد افزایش دارد.
مدیر درمان تأمین اجتماعی استان سمنان:
ارتقای فرهنگ سازمانی ناشی از همکاری کارکنان است
مدیر درمان تأمین اجتماعی استان سمنان با بیان اینکه ارتقای فرهنگ سازمانی و بهسازی مستمر خدمات از اثرات مطلوب همکاری فکری و عملی کارکنان است، اظهار داشت: مدیریت منابع و مصارف، تحقق حقوق شهروندی و همچنین مدیریت مشارکتی از جمله اثرات ارزشمند سامانه نظام پیشنهادها در سازمان تأمین اجتماعی است.
گزارش « تامین 24 » از مشکلات بیمه ای شرکت های تاسیساتی و صنعتی ایران:
پیمانکاران طلب می کنند، تامین اجتماعی پاسخ می‌دهد
کارفرمایان رکن مهم سه جانبه گرایی هستند و اداره کل امور فرهنگی- اجتماعی کارفرمایان و سازمان های تامین اجتماعی در راستای تحقق اهداف سازمانی و در تعاملی مستقیم با پیمانکاران و کارفرمایان در صدد شناسایی مشکلات آنان و رفع چالش های پیش روی آنان در چارچوب قانون است، گزارش پیش رو حاصل گفت و گوی خبرنگار «تامین 24» بر برخی از پیمانکاران و کارفرمایان شرکت های تاسیساتی و صنعتی و اعلام نظر این اداره است.
آخرین مهلت جاماندگان یارانه معیشتی
سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان بسته حمایت معیشتی گفت: فردا سی‌ام دی‌ آخرین مهلت ثبت‌نام در سایت hemayat.mcls.gov.ir برای سرپرستان خانواری است که در لیست یارانه‌بگیران نقدی نیستند اما متقاضی دریافت بسته حمایتی هستند.
چه کسانی یارانه معیشتی دریافت می کنند؟
آخرین بررسی‌های ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی نشاندهنده این است که چه افراد و خانوارهایی مشمول دریافت یارانه معیشتی شده و چه کسانی از دایره شمول این یارانه خارج هستند.
اضافه‌کار کارگران در بازنشستگی‌شان حساب می‌شود
قائم مقام سازمان تامین اجتماعی گفت: اضافه‌کار کارگران در بازنشستگی موثر خواهد بود.
مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر خراسان شمالی:
امسال در جذب بیمه شده رکورد می‌زنیم
مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر خراسان شمالی گفت: همکاری خوبی بین این صندوق و سازمان‌ها و نهادهای مختلف استان شکل گرفته است و امیدواریم بتوانیم امسال رکوردی را در زمینه جذب بیمه شده ثبت کنیم.
اعزام بازنشستگان تامین اجتماعی زنجان به مشهد مقدس
57 نفر از بازنشستگان تامین اجتماعی استان زنجان به همراه خانواده‌های‌شان در قالب طرح کرامت رضوی برای زیارت آستان ملکوتی امام رضا(ع) به مشهد مقدس اعزام شدند.
مدیرکل تامین‌اجتماعی خراسان‌شمالی:
صبر، صلابت و بصیرت خانواده شهدا مایه فخر و مباهات است
مدیرکل تامین اجتماعی خراسان شمالی در دیدار با مادر شهید همکار مدافع حرم گفت: صبر، صلابت و بصیرت خانواده شهدا مایه فخر و مباهات مردم است.
عزم جدی سازمان تامین اجتماعی در به‌روز رسانی پرداخت‌ها
معاون درمان سازمان تامین اجتماعی با اشاره به این که به‌زودی 3 هزار میلیارد تومان از محل اسناد خزانه به این سازمان تزریق می‌شود، گفت: مطالبات جامعه پزشکی را به‌روز رسانی کرده و بدهی مراکز درمانی را پرداخت خواهیم کرد.
کارفرمایان، بزرگ‌ترین شرکای سازمان تامین اجتماعی هستند
مدیرکل تامین اجتماعی کرمان در جلسه نمایندگان اتاق بازرگانی و فعالان اقتصادی این استان حضور یافت و اظهار کرد: کارفرمایان بزرگ‌ترین شریک اجتماعی سازمان تامین‌اجتماعی هستند.
مدیر درمان همدان خبر داد:
غرضی ملایر و آتیه همدان، بیمارستان‌های برتر در مراقبت‌های پرستاری
مدیر درمان تامین اجتماعی همدان با بیان اینکه دفاتر پرستاری هر سال توسط سازمان تامین اجتماعی ارزیابی و رتبه‌بندی می‌شود، گفت: امسال بیمارستان‌های آتیه همدان و دکتر غرضی ملایر در بین ۷۰ بیمارستان تامین اجتماعی کشور رتبه برتر (رنکینگ یک) را کسب کردند.
آموزش ارتقای سواد سلامت بازنشستگان هفتگل
نهمین نشست آموزشی ارتقای سطح سواد سلامت بازنشستگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی شهرستان هفتگل با حضور کارشناسان بیمه‌ای و درمانی، مسئولان و مقامات محلی و جمع کثیری از بازنشستگان و مستمری بگیران برگزار شد.
لزوم صرفه‌جویی در مصرف گاز؛
مصرف گاز خانگی رکورد زد
سخنگوی شرکت ملی گاز ایران گفت: مصرف گاز خانگی با توجه به بارش سراسری برف در کشور و برودت هوا به ۵۹۲ میلیون متر مکعب در روز رسید و رکورد جدیدی ثبت کرد.
رئیس شعبه تامین‌اجتماعی چابهار در گفت‌وگو با تامین‌24 خبر داد؛
آمادگی شعبه چابهار برای ارائه خدمات بیمه‌ای به سیلزدگان
رئیس شعبه تامین‌اجتماعی چابهار، از آمادگی این شعبه برای ارائه خدمات بیمه‌ای از جمله پوشش بیمه بیکاری و نیز بخشودگی جرایم بیمه‌ای کارفرمایان در حمایت از سیلزدگان منطقه داد و تصریح کرد: سازمان تامین‌اجتماعی همکاری با کارفرمایان خسارت دیده را تاکید کرده است.
مدیرکل تامین اجتماعی خراسان‌شمالی:
مبنای عمل تامین اجتماعی خدمات رسانی در شان مخاطبان است
مدیرکل تامین اجتماعی خراسان‌شمالی گفت: مبنای عمل تامین اجتماعی براصل خدمات رسانی به روز، بی وقفه و در شان مخاطبان قرار گرفته است.
مهدی کرباسیان، پیشکسوت صنعت و اقتصاد کشور، اصلاح ساختار پرداخت یارانه را چالش جدی امروز اقتصاد ایران عنوان کرد و افزود: حذف ثروتمندان از فهرست دریافت یارانه و افزایش مبلغ یارانه اقشار ضعیف، اقدام درستی است و باید اجرا شود.
«من کارگرانم» کتابی‌ست از جنس دردها و زخم‌های کارگری؛ کتابی که شاعرش معتقد است می‌خواهد راوی دردهای گروه‌های مختلفِ طبقه‌ی کارگر باشد.