اجرای طرح فاصله گذاری در قطارهای رجا
به منظور حفظ سلامت و آسایش مسافران و جلوگیری از گسترش بیماری کرونا، طرح فاصله گذاری به شیوه جدید در قطارهای رجا اجرایی و اعمال می شود.
درخشش دوباره ایرانول در بین 100 شرکت برتر کشور
شرکت نفت ایرانول در بیست و دومین همایش رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایران که توسط سازمان مدیریت صنعتی در مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیما برگزار شد، در میان 100 شرکت برتر ایران با 4 رتبه ارتقا خوش درخشید.
توزیع غذای گرم در مناطق سیل‌زده توسط شستا
بسیج شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی(شستا) توزیع غذای گرم در میان سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان را آغاز کرد.
جزئیات خروج صندوق های بازنشستگی از بنگاهداری و عرضه شرکت ها در بورس؛
خروج از بنگاهداری؛ از ابتدا تا امروز
با در نظر داشتن این نکته که ماده ۲۶ قانون برنامه پنجم توسعه بر ضرورت خروج صندوق‌های بازنشستگی از بنگاهداری تاکید دارد، این مهم بصورت ویژه شرکت های سرمایه گذاری سازمان تامین اجتماعی و صندوق بازنشستگی کشوری را شامل می شود.
با دستور مدیرعامل انجام می‌شود؛
اعزام کاروان کمک‌های اهدائی شستا به مناطق سیل‌زده
ستاد متمرکز کمک‌رسانی به سیل‌زدگان شستا با هدف سازماندهی و هدایت کمک‌های شرکت‌های زیرمجموعه به سیل‌زدگان استان سیستان و بلوچستان تشکیل شد.
مدیرعامل شستا تاکید کرد:
حضور در بورس مسیر ارتقای عملکرد، کارائی و شفافیت شستا
مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی(شستا) اظهار داشت: آگاهی بخشی، به روز رسانی و شفاف سازی برای سهامداران و ذینفعان تامین اجتماعی اهمیت بسزایی دارد.
مدیرعامل بانک رفاه کارگران منصوب شد
طی حکمی از سوی دکتر سالاری مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، اسماعیل لـله گانی به عنوان مدیرعامل بانک رفاه کارگران منصوب شد.
یک تصمیم جدید برای بانک رفاه
گزارش کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل چهل و چهارم (44) قانون اساسی در مورد طرح‌ مستثنی‌ شدن بانک رفاه کارگران از سقف مجاز تملک سهام بانک‌های تجاری ‌غیردولتی بررسی می‌شود.
مدیر عامل شستا:
با جهاد اقتصادی انتقام خون حاج قاسم را می‌گیریم
محمد رضوانی‌فر، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی در پیامی ضمن تسلیت شهادت سردار سلیمانی،گفت: ما با جهاد اقتصادی انتقام خون حاج قاسم را می‌گیریم.
آمادگی رجا برای جا به جایی عزاداران سردار شهید سلیمانی
شرکت رجا ضمن تسلیت شهادت پر افتخار فرمانده رشید اسلام، سردار سلیمانی، آمادگی خود را برای جا به جایی هموطنان برای مراسم تشییع پیکر پاک سردار سلیمانی اعلام کرد.
رکورد مصرف دیتا و درآمد رایتل شکسته شد
با توجه به اعلام رایتل، رکورد مصرف دیتا و درآمد روزانه این شرکت در آذر ماه سال 1398 شکسته شد.
با حکم مدیرعامل پتروشیمی فناوران؛
سرپرست پتروشیمی فارابی منصوب شد
با حکم مدیر عامل پتروشیمی فناوران به عنوان سهامدار مدیریتی شرکت پتروشیمی فارابی از شرکتهای زیرمجموعه شستا، محمود فخرایی بعنوان سرپرست این شرکت منصوب شد.
در جلسه بررسی عملکرد شش ماهه تاپیکو مطرح شد؛
افزایش ۲ برابری سود خالص شرکت‌های مدیریتی تاپیکو
مدیرعامل شستا اعلام کرد: اشکالات FS طرح توسعه لاستیک بارز به زودی مرتفع و ظرف 10 روز آینده ارسال شود.
برای مشارکت فعالانه در تامین داروهای مراکز درمانی صورت گرفت؛
تقدیر وزارت بهداشت از شستا
مدیرکل امور دارو و مواد تحت کنترل وزارت بهداشت با ارسال نامه‌ای به خاطر مشارکت فعال و همکاری و ‌همراهی در تامین مناسب و به موقع و مناسب دارو و محصولات حوزه سلامت برای مراکز درمانی، داروخانه‌ها، دانشگاه‌های علوم پزشکی و بیمارستان‌های دولتی از شرکت (تی‌پی‌کو)شستا تقدیر کرد.
آغاز به‌کار ستاد هماهنگی قطارهای نوروزی 1399
به منظور برنامه‌ریزی و آماده‌سازی قطارها برای خدمات‌دهی مطلوب به هموطنان گرامی در سفرهای نوروزی، ستاد هماهنگی قطارهای نوروزی شرکت حمل ونقل ریلی رجا آغاز به کار کرد.
رکورد فروش نفت ایرانول شکسته شد
عیسی اسحاقی، مدیرعامل شرکت نفت ایرانول در آبادان از شکستن رکورد فروش شرکت نفت ایرانول خبر داد.
شستا اسپانسر تیم ملی فوتبال نشده است
حسن محمدی، مدیر روابط‌عمومی شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی اخبار مربوط به اسپانسری تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران توسط شستا را تکذیب کرد.
رشد 25 درصدی سهم تاپیکو در 8 روز؛
ورود شستا به بورس تاثیری بر ارزش سهام تاپیکو ندارد
مدیر پرتفوی و تأمین منابع مالی تاپیکو تاکید کرد: خبر ورود شستا به بورس، نمی‌تواند چنین تاثیر مثبتی بر سهام تاپیکو داشته باشد.
سوپررونیای ایرانول برترین روغن موتور کشور معرفی شد
محصول روغن موتور سوپر رونیا 5w30 ایرانول براساس بررسی پژوهشگران ستاد بزرگداشت هفته پژوهش و فناوری صنعت، معدن و تجارت به عنوان محصول برتر تحقیق و توسعه واحدهای تولیدی صنعتی و معدنی کشور انتخاب شد.
شستا یک گام به عرضه در بازار سرمایه نزدیک‌تر شد؛
امروز، جلسه نهایی پذیرش شستا در بورس
امروز جلسه پذیرش شستا در سازمان بورس و اوراق بهادار تهران برگزار می‌شود و مدیران شستا به سوالات و نکات مدنظر اعضای هیات پذیرش پاسخ می‌دهند.
سازمان بزرگ تامین اجتماعی از یک خانواده‌ی بسیار بزرگ ۴۳ میلیونی برخوردار است؛ رایتل یکی از فرصت‌هایی است که با پای کار آمدن این جمعیت بزرگ به کارآیی می‌رسد. شرکت حمل و نقل رجا و هواپیمایی هما از جمله دیگر شرکت‌هایی هستند که می‌شود با برنامه‌ریزی و کمک‌های سازمان تامین اجتماعی بسیار بیشتر از این فعال شوند.
شمص‌تامین که به‌زودی به هلدینگ رایتل تغییر نام خواهد داد، یکی از هلدینگ‌های پیشرو شستا -شرکت سرمایه‌گذاری تامین‌اجتماعی- در بهره‌گیری و توسعه تکنولوژی و از مجموعه‌های موثر اقتصادی سازمان تامین‌اجتماعی است.