وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نمایشگاه الکامپ:
خدمات الکترونیک تامین‌اجتماعی تحول بزرگی در خدمات اجتماعی است
محمد شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضور در غرفه سازمان تامین‌اجتماعی در بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ گفت: فعالیت‌های اجرایی سازمان تامین‌اجتماعی در قالب خدمات الکترونیک تحول بزرگی در راستای خدمات اجتماعی در کشور است.
توسعه مدل نوین کسب‌و‌کار بانک رفاه با بهره‌گیری از ظرفیت‌های استارتاپ‌ها
رحمتی عضو هیأت مدیره بانک رفاه با اشاره به اینکه استارتاپ ها و فین تک ها اثبات کرده اند که قادر به جابه جایی الگوهای سنتی کسب و کار هستند، گفت: بانک رفاه برای توسعه مدل کسب و کار نوین خود تعامل با استارتاپ ها و بهره مندی از ظرفیت های فناوری را در دستور کار خود قرار داده است.
پیام تبریک مدیرعامل بانک رفاه کارگران به مناسبت هفته تامین‌اجتماعی
مدیرعامل بانک رفاه کارگران در پیامی، فرارسیدن هفته تامین اجتماعی را تبریک گفت.
درخشش بانک رفاه در ششمین دوره مسابقات ورزش کارگری
بانک رفاه کارگران در ششمین دوره مسابقات جهانی کارگران در شهر تورتوسای اسپانیا با دستیابی به دو عنوان قهرمانی جهانی توسط تیم های دو و میدانی و کاراته و کسب 45 مدال خوش درخشید و موفق به ثبت افتخاری دیگر در این رقابت ها شد.
جزئیات تسهیلات قرض الحسنه اشتغالزایی بانک رفاه
بانک رفاه در راستای مسئولیت های اجتماعی به مددجویان و کارفرمایان طرح های اشتغال مددجویی کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی کشور با اولویت زنان سرپرست خانوار تسهیلات قرض الحسنه پرداخت می کند.
در راستای سیاست های شستا انجام می‌شود:
مشارکت تاپیکو در عرضه ۱۰ درصد از سهام شرکت پتروشیمی نوری
در راستای سیاست‌های شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی مبنی بر توسعه شفافیت از طریق حضور در بازار سرمایه، تاپیکو به عنوان یکی از سهامدارن اصلی شرکت پتروشیمی نوری در کنار سایر سهامداران، در فرایند عرضه اولیه ۱۰ درصد از سهام این شرکت پتروشیمی در بازار سرمایه مشارکت می‌نماید.
عملکرد خوب کارگران ورزشکار در تورتوسای اسپانیا
مدال آوری تیم دو و میدانی بانک رفاه
ششمین دوره مسابقات جهانی کارگران در شهر تورتوسای اسپانیا درحالی برگزار می شود که علاوه بر مدال آوری قابل تقدیر ورزشکاران کارگر کشورمان، بانک رفاه نیز علاوه بر اعزام یک تیم در قالب دوومیدانی حضور فعال و اثر بخش تبلیغاتی نیز دارد.
تقدیر از برگزیدگان عکاسی جشنواره عکس روایت ”گِل و دل" با حمایت بانک رفاه
در آئین اختتامیه نخستین جشنواره عکس روایت "گِل و دل" که با حمایت بانک رفاه صورت گرفت، از برگزیدگان عکاسی این جشنواره تقدیر به عمل آمد.
معاون اقتصادی و برنامه‌ریزی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی:
روند رشد و توسعه ایرانول قابل تقدیر و باید ادامه یابد
معاون امور اقتصادی و برنامه ریزی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی صبح دیروز از پالایشگاه روغن‌سازی ایرانول بازدید و روند رشد و توسعه این شرکت را قابل تقدیر دانست و بر ادامه این روند و پیگیری اقدامات توسعه ای و پروژه های سرمایه ای تاکید کرد.
تجلیل از بانک رفاه در مراسم بدرقه کاروان طلایه داران رونق تولید
در آئین بدرقه از کاروان طلایه داران رونق تولید که با حضور محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار ورفاه اجتماعی برگزار شد، از بانک رفاه به عنوان بانک اجتماعی حامی ورزش کارگری تجلیل به عمل آمد.
شرکت‌های تابعه شستا در سال ۹۷ چقدر سود داشتند؟
شرکت‌های سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی (شستا) در سال ۹۷ سودهای خوبی داشتند به طوری که رشد کم‌نظیر سود برخی شرکت‌های تابعه شستا به طور کامل قابل مشاهده است.
مدیرعامل پارس‌دارو در گفت‌وگو با شستا رسانه:
۱۰محصول جدید در سال ۹۸ وارد بازار می‌شود
شرکت داروسازی پارس دارو (سهامی عام) یکی از شرکت‌های تابعه شستا در هلدینگ دارویی است که سال ۱۳۳۹ توسط شرکت بایر آ.گ (BAYER A.G) آلمان، به عنوان نخستین شعبه یک شرکت چند ملیتی داروئی در ایران تأسیس و در سال ۱۳۴۱ به بهره برداری رسید.
اعطای بیش از 64 هزار فقره تسهیلات قرض الحسنه ازدواج در بانک رفاه
بانک رفاه طی سال 97 و دو ماهه نخست سالجاری بیش از 64.000 فقره تسهیلات قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه پرداخت کرده است.
امضای تفاهم نامه همکاری بانک رفاه و بیمارستان خاتم الانبیاء
طی مراسمی و با حضور ضیایی معاون مدیرعامل بانک رفاه در امور بانکداری شرکتی و اختصاصی و دکتر کولیوند رئیس بیمارستان خاتم الانبیاء، تفاهم نامه همکاری بین بانک رفاه کارگران و بیمارستان خاتم الانبیاء امضا شد.
اینفوگرافیک | رشد کم نظیر سود برخی شرکت‌های تابعه شستا در سال ۱۳۹۷
با انتشار شستار سانه در این اینفوگراف، رشد سوددهی برخی از شرکت های تابعه شستا در سال 1397به نمایش گذاشته شده است.
رضوانی‌فر خبر داد:
رشد ۷۶ درصدی فروش شستا در 2 ماهه نخست سال جاری
مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تامین‌اجتماعی گفت: فروش تجمیعی شرکت‌های گروه شستا (مجموع فروش شرکت‌های مدیریتی) در دوماهه ابتدای سال جاری به هشت هزار و ۵۵۷ میلیارد تومان رسید که نسبت به فروش چهار هزار و ۸۶۹ میلیارد تومانی مدت مشابه سال قبل ۷۶ درصد رشد را نشان می‌دهد.
کمک پانصد میلیون ریالی بانک رفاه کارگران به موسسه خیریه کهریزک استان البرز
بانک رفاه کارگران در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی و کمک به سازمان های خیریه مردم نهاد، مبلغ 500 میلیون ریال طی یک فقره چک به موسسه خیریه کهریزک استان البرز اهدا کرد.
سود 280درصدی پتروشیمی غدیر + اینفوگرافیک
شرکت پتروشیمی غدیر از شرکت های زیرمجموعه شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی(شستا) است.
مدیرعامل شرکت نفت ایرانول در آبادان خبر داد:
انجام موفقیت‌آمیز تعمیرات اساسی پالایشگاه روغن‌سازی ایرانول آبادان پس از 20 سال
مدیرعامل شرکت نفت ایرانول از انجام موفقیت آمیز اورهال(تعمیرات اساسی) تمام واحدهای پالایشگاه روغن‌سازی ایرانول آبادان پس از 20 سال در سال رونق تولید با هدف افزایش تولید خبر داد.
در مجمع عمومی عادی سالانه شرکت سیمان آبیک عنوان شد
رشد ۱۸۰ درصدی سود شرکت سیمان آبیک
هجدهمین مجمع عمومی عادی سالانه شرکت سیمان آبیک با حضور نمایندگان محترم شستا، سیمان تامین، هلدینگ فارس و خوزستان، هئیت مدیره و معاونان شرکت، رو‌ز شنبه 25 خرداد در سالن مهندس سالور شرکت سیمان فارس و خوزستان برگزار شد.
شمص‌تامین که به‌زودی به هلدینگ رایتل تغییر نام خواهد داد، یکی از هلدینگ‌های پیشرو شستا -شرکت سرمایه‌گذاری تامین‌اجتماعی- در بهره‌گیری و توسعه تکنولوژی و از مجموعه‌های موثر اقتصادی سازمان تامین‌اجتماعی است.