کارنامه درخشان بانک رفاه کارگران در چابک‌سازی و مولدسازی دارایی‌ها
رییس مجلس شورای اسلامی در صحن علنی مجلس از بانک‌ رفاه کارگران به دلیل واگذاری املاک مازاد و عزم جدی برای چابک و مولدسازی دارایی‌ها تمجید کرد.
بر اساس تفاهم نامه همکاری میان معاونت امور تعاون وزارت کار و شستا ؛
برخی از شرکت‌های شستا به تعاونی‌های توانمند واگذار می‌شود
معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از امضای تفاهم نامه میان این معاونت و شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی خبرداد .
مدیرعامل پتروشیمی فارابی تصریح کرد:
برنامه ریزی برای تولید حداکثر در پتروشیمی فارابی
پتروشیمی فارابی از شرکت‌های تابعه شستا، که در سال ۱۳۵۲ با مشارکت گروه ژاپنی میتسوبیشی تاسیس شد، تولیدکننده سالانه ۵۰ هزار تن دی‌اکتیل فتالات و ۱۵ هزار تن انیدرید فتالیک است و در مجموع ۱۵ درصد از تولید D.O.P و ۳۵ درصد از P.A.F کل کشور را تامین می‌کند.
رشد ۴۰ درصدی سود سهام سیمان ارومیه
شرکت سیمان ارومیه در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۹۷/۱۲/۲۹ (حسابرسی شده) به ازای هر سهم ۶۵۸ ریال سود محقق کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۴۰٪ رشد داشته است.
مدیرعامل شرکت نفت ایرانول خبر داد:
رکورد 21 هزار میلیاردی فروش روغن موتور ایرانول
مدیرعامل شرکت نفت ایرانول گفت: این شرکت در سال 97 به رکورد بی نظیری درفروش 170 میلیون لیتری انواع روغن موتور و فروش حدود 21 هزار میلیارد ریالی کل فروش دست یافت.
مدیرعامل تاپیکو در مراسم تقدیر از کارگران نمونه این شرکت خبر داد:
افزایش ۵۰ درصدی فروش و سه برابر شدن سود تاپیکو
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری نفت، گاز و پتروشیمی تامین (تاپیکو) در مراسم تقدیر از کارگران نمونه شرکت نفت ایرانول از افزایش ۵۰ درصدی فروش و سه برابر شدن سود این هلدینگ در 6 ماهه نخست سال گذشته خبر داد.
محجوب در جمع خانواده کارگران شرکت رجا:
کارگران صنعت ریلی مظلوم واقع شده‌اند
آیین گرامیداشت روز کارگر با حضور خانواده کارگران شرکت حمل‌ونقل ریلی رجا امروز در ورزشگاه شهید معتمدی تهران برگزار شد.
بازدید مدیرعامل بانک رفاه از غرفه پتروشیمی امیرکبیر در نمایشگاه نفت
مدیرعامل بانک رفاه در حاشیه برگزاری نمایشگاه بین المللی نفت در غرفه پتروشیمی امیرکبیر حضور یافت و با مدیرعامل و کارکنان این پتروشیمی دیدار کرد.
مدیرعامل بانک رفاه: با بخش تولید منعطف رفتار شود
مدیرعامل بانک رفاه: تغییر در سیاست های اعتباری بانک متناسب با اقتضائات شرایط کلان اقتصادی از جمله استراتژی سال 98 بانک رفاه است. جهت‌گیری سیاست های اعتباری بانک، حمایت از رونق تولید و تحقق اقتصاد مقاومتی است.
محسن ایزدخواه در گفت‌و‌گو با خبرآنلاین
اصلاحات پارامتریک، بحران صندوق‌ها را به تاخیر می‌اندازد
محسن ایزدخواه، کارشناس حوزه کار و تامین اجتماعی معتقد است: اصلاحاتی باید در سن، سابقه و نحوه محاسبه و پرداخت حق بیمه صورت گیرد تا بتوان بحران صندوق‌های بیمه‌ای را به تاخیر انداخت.
ثبت بیشترین مشارکت کدهای معاملاتی در عرضه اولیه به نام «هلدینگ صدر تامین»
تعداد دو میلیارد سهم معادل ۱۰ درصد از سهام شرکت سرمایه گذاری صدر تامین با نماد(تاصیکو) به روش ثبت سفارش در بورس تهران عرضه اولیه شد.
بانک رفاه حامی مالی سمینار احیا قلبی-ریوی شد
بانک رفاه به عنوان بانکی اجتماعی و سلامت محور در راستای حمایت از نظام سلامت کشورحامی مالی سمینار احیای قلبی-ریوی سازمان نظام پزشکی کشور شد.
عضو هیأت مدیره بانک رفاه:
مهم ترین سرمایه هر سازمان، نیروی انسانی است
حسین رحمتی گفت: از مهم ترین سرمایه های هر سازمان، سرمایه انسانی است و نیروی انسانی خلاق، نوآور و دارای مهارت و دانش می تواند در اعتلای یک سازمان به ویژه سازمان خدماتی و انتفاعی تأثیر بسزایی داشته و موجب پیشرفت و موفقیت سازمان شود.
پیام تبریک مدیرعامل بانک رفاه کارگران به مناسبت روز کارگر
محمد علی سهمانی مدیرعامل بانک رفاه کارگران در پیامی روز کارگر را به تلاشگران عرصه کار و تولید تبریک گفت.
استفاده موفق از لجن‌های واحد بازیافت پالایشگاه اصفهان در کارخانه سیمان اردستان
طرح تحقیق و بررسی نحوه استفاده از لجن‌های واحد بازیافت پالایشگاه اصفهان در کارخانه سیمان اردستان و اجرای طرح در مقیاس پایلوت تحت نظارت اداره کل سازمان حفاظت از محیط زیست، به مجری گری دانشگاه پیام نور اصفهان و کارفرمایی شرکت پالایش نفت اصفهان عملیاتی شد.
رکوردشکنی در عرضه سهام شرکت صدر تامین وابسته به شستا
سهام شرکت سرمایه‌گذاری صدرتامین از شرکت‌های وابسته به شستا با قیمت هر سهم 2200 ریال به عنوان اولین عرضه سال98، روز گذشته در بازار بورس تهران عرضه شد.
بانک رفاه حامی کنگره بین المللی طب تولید مثل و سومین کنگره بین المللی ژنتیک
بانک رفاه در راستای حمایت از نظام سلامت کشور از هشتمین کنگره بین المللی و جشنواره دانشجویی طب تولید مثل و سومین کنگره بین المللی ژنتیک حمایت مالی کرد.
تسهیلات ارزان قیمت بانک رفاه برای کارگران نمونه
بانک رفاه در سال «رونق تولید» و به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی کار و کارگر و با هدف تکریم و تجلیل از اقشار مختلف جامعه کارگری کشور، به کارگران نمونه تسهیلات ارزان قیمت پرداخت می کند.
سعید کاردار، معاون امور هلدینگ‌های شستا شد
با حکم محمد رضوانی‌فر مدیرعامل شستا، سعید کاردار به سمت معاون امور هلدینگ‌های شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی منصوب شد.
رشد ۲۳۲ درصدی سود سهم «داروسازی شهید قاضی»
شرکت داروسازی شهید قاضی در صورت‌های مالی ۱۲ماهه، اعلام کرده که در این یکسال برای هر سهم هشت هزار و ۴۴۹ ریال سود پوشش داده است.
شمص‌تامین که به‌زودی به هلدینگ رایتل تغییر نام خواهد داد، یکی از هلدینگ‌های پیشرو شستا -شرکت سرمایه‌گذاری تامین‌اجتماعی- در بهره‌گیری و توسعه تکنولوژی و از مجموعه‌های موثر اقتصادی سازمان تامین‌اجتماعی است.