با حمایت مالی بانک رفاه انجام شد؛
توزیع همزمان کتاب مصور «موزه هنرهای اسلامی» در سوئیس، فرانسه و ایران
کتاب «موزه هنرهای اسلامی» که توسط پاتریک رینگنبرگ در قالب یک کتاب مصور برای آشنایی کشورهای فرانسوی زبان با این گنجینه ارزشمند ملی ایران مهیا شده، در سوئیس و فرانسه و همین‌طور در داخل کشور توزیع شد.
طرح ربیع رفاه تمدید شد
بر اساس اعلام تازه بانک رفاه کارگران، مهلت زمانی پرداخت تسهیلات در قالب طرح ربیع رفاه تمدید شد.
رئیس هیأت مدیره شرکت رجا:
افزایش کیفیت سفر با قطار، سرلوحه اهداف ماست
مراسم قدردانی از اعضای زمرد باشگاه مسافران رجا با حضور رئیس هیأت مدیره، معاون اجرایی و جمعی از مدیران، در ساختمان مرکزی این شرکت برگزار شد.
رئیس هیأت مدیره شرکت رجا:
افزایش کیفیت سفر با قطار، سرلوحه اهداف ماست
شرکت حمل‌و‌نقل ریلی رجا، برای سومین سال متوالی از مسافرانی که بیشترین سفر و بیشترین امتیاز را در باشگاه مسافران این شرکت، کسب کرده بودند، قدردانی کرد.
محمود ملکوتی خواه در بازدید از داروسازی فارابی:
رمز موفقیت کشور تکیه بر جوانان است
محمود ملکوتی‌خواه عضو هیات مدیره شستا پس بازدید از شرکت داروسازی فارابی از شرکت‌های تابعه شستا در اصفهان پروژه‌های این شرکت و روند فروش و سودآوری و طرح‌های جدید را مورد بررسی و ارزیابی قرار داد.
رکورد تولید لاستیک کشور در بارز شکسته شد
مدیرعامل شستا در بازدید از کارخانه بارز کرمان با اشاره به اینکه در گروه صنعتی بارز دریافت دانش فنی روز به بلوغ رسیده است، گفت: بلوغ دریافت دانش فنی وقتی است که بتوانیم دانش فنی را دریافت و شبیه خودش را تولید کنیم و امروز به جرات می‌توانیم بگوییم که بارز صاحب دانش فنی است.
افتتاح خط جدید کشتیرانی حمل محمولات صادراتی به شرق مدیترانه
مدیرعامل شرکت حمل فله کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران (سفیران پیام دریا) از برنامه ریزی برای افتتاح خط جدید کشتیرانی ویژۀ حمل محمولات کالای عمومی از بنادر ایران به شرق دریای مدیترانه و بالعکس خبر داد.
تحقق 100درصدی برنامه تولیدپتروشیمی نوری
مدیرعامل پتروشیمی نوری گفت: ۱۰۰ درصد برنامه تولید این شرکت با وجود یک ماه تعمیرات پیش‌بینی نشده محقق شد.
صدور اولین محموله ژنتیکی کشور به جمهوری آذربایجان
ملکوتی خواه، عضو هیات‌مدیره شستا با بیان اینکه، تخمک‌گیری از دام زنده برای اولین بار در کشور توسط شرکت کشت و دام فکا انجام شده ، گفت: به ازای هر جنین بین ۵۰۰ تا ۶۰۰ دلار صرفه جویی ارزی می‌شود و با توجه به این تکنولوژی بومی‌سازی شده، اولین محموله ژنتیکی کشور را به جمهوری آذربایجان صادر کردیم.
مدیرعامل شرکت نفت ایرانول:
60 برنامه اجرایی ایرانول 1400 تدوین شد
مدیرعامل شرکت نفت ایرانول از تدوین 60 برنامه اجرایی ایرانول 1400 در راستای استراتژی هشت ساله ایرانول خبر داد.
عضو هیات مدیره شستا عنوان کرد:
روابط‌عمومی‌ها مجری شفافیت در سازمان‌ها هستند
ملکوتی خواه، عضو هیات‌مدیره شستا در نشست شورای ارتباطات شستا در اصفهان گفت: روابط‌عمومی‌های شستا در انتخابات آتی له یا علیه هیچ فرد یا جریان سیاسی حق فعالیت ندارند.
در راستای مسئولیت‌های اجتماعی صورت گرفت؛
بهسازی ورزشگاه کارگری توسط هلدینگ‌ سیمان‌تامین شستا
در قالب تفاهم‌نامه همکاری، شرکت سرمایه‌گذاری سیمان تامین با محوریت شرکت ایرانسازه، بخشی از بهسازی ورزشگاه شهید معتمدی کارگران را بر عهده گرفت.
شریعتمداری در جمع تیم ملی گلبال اعزامی به رقابتهای آسیایی:
تیم ملی گلبال از سوی شستا حمایت می شود
شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی شب گذشته با حضور در جمع تیم ملی گلبال اعزامی به رقابتهای آسیایی با اعضای این تیم دیدار و گفت و گو کرد.
مدیرعامل شرکت نفت ایرانول:
60 برنامه اجرایی ایرانول 1400 تدوین شد
مدیرعامل شرکت نفت ایرانول از تدوین 60 برنامه اجرایی ایرانول 1400 در راستای استراتژی هشت ساله ایرانول (1404) خبر داد.
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تأمین‌اجتماعی:
چالش‌های شستا به نقطه قوت تبدیل شده است
محمد رضوانی‌فر معتقد است: شستا را از گذشته به ارث نبردیم بلکه از آیندگان به عاریه گرفته‌ایم، این امانت را باید به شکلی مدیریت کنیم که با افتخار به نسل بعدی تحویل دهیم.
آغاز فروش بلیت قطارهای اولین ماه زمستان از 10 آذر ماه
فروش بلیت قطارهای مسافری رجا برای بازه زمانی اول لغایت ٣٠ دی ماه ٩٨، از ساعت ۸ صبح روز یکشنبه 10 آذر ماه آغاز می‌شود.
خروجی عملکرد هلدینگ‌های سیمان و صدر تأمین/اینفوگرافی
شستا‌رسانه در اینفوگرافی زیر، گزارش تجمیعی شرکت‌های تابعه هلدینگ‌های سیمان و صدرتأمین را در 6 ماهه نخست سال 98 منتشر کرد.
مدیرعامل شرکت حمل و نقل ریلی رجا :
رونق اقتصادی، موجب تقویت پرداختی بازنشستگان شود
محمد رجبی، مدیرعامل شرکت حمل و نقل ریلی رجا در مراسم تقدیر و گرامیداشت بازنشستگان این شرکت  گفت:امیدواریم از رونق اقتصادی در کشور بیش از پیش بهره مند شویم و اثرات این موضوع را در پرداختی های بازنشستگان و کارمندان شاهد باشیم.
با حضور اعضای کانون دیده بان شفافیت و عدالت؛
نشست اقدامات شستا در حوزه شفافیت برگزار شد
نشست گزارش اقدامات شستا در حوزه شفافیت و مبارزه با فساد اداری با حضور کانون دیده بان شفافیت و عدالت در سالن اجتماعات شستا برگزار شد.
وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی :
به کمک دولت از حقوق کارگران دفاع می‌کنیم
وزیر رفاه با بیان اینکه نمایندگان کارگران در واحدهای صنفی باید از مصونیت برخوردار باشند، گفت: تا زمانی که فردی با عنوان نماینده کارگر حضور دارد نباید امنیت شغلی‌اش مورد تعرض قرار گیرد اما زمانی که دیگر به عنوان نماینده کارگر حضور نداشت باید مانند سایر کارگران برای حل اختلافات خود از ظرفیت‌های هیات‌های حل اختلاف و تشخیص ادارات کار بهره ببرد.
سازمان بزرگ تامین اجتماعی از یک خانواده‌ی بسیار بزرگ ۴۳ میلیونی برخوردار است؛ رایتل یکی از فرصت‌هایی است که با پای کار آمدن این جمعیت بزرگ به کارآیی می‌رسد. شرکت حمل و نقل رجا و هواپیمایی هما از جمله دیگر شرکت‌هایی هستند که می‌شود با برنامه‌ریزی و کمک‌های سازمان تامین اجتماعی بسیار بیشتر از این فعال شوند.
شمص‌تامین که به‌زودی به هلدینگ رایتل تغییر نام خواهد داد، یکی از هلدینگ‌های پیشرو شستا -شرکت سرمایه‌گذاری تامین‌اجتماعی- در بهره‌گیری و توسعه تکنولوژی و از مجموعه‌های موثر اقتصادی سازمان تامین‌اجتماعی است.