خدادادی خبر داد
سکونت ۷ میلیون نفر در بافت‌های فرسوده
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، با اشاره به اینکه راه اندازی اورژانس اجتماعی نقشی در کاهش حاشیه نشینی ندارد، گفت: مهاجرت های بی رویه جمعیت روستاییان را به ۲۹ درصد کاهش داده است.
چرا کمدی می‌فروشد؟
کمدی ابزاری برای بیان حرف‌هایی است که نمی‌توان گفت و یا نسبت دادن به چیزهایی که از آن ناراحت هستیم ولی نمی‌توان مستقیم به زبان آورد.
شرایط بدن وقتی تنها آب بنوشید
مغز به مقدار بسیار زیادی اکسیژن نیاز دارد تا عملکردی بهینه ارائه کند و آب یکی از بهترین منابع برای آن محسوب می‌شود، قدرت مغزی شما تقویت خواهد شد.
معصومه ابتکار مطرح کرد
اعطای جایزه علمی زنان جوان در علم به‌نام میرزاخانی
معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده از کلید خوردن اعطای جایزه علمی زنان جوان در علم به نام مریم میرزاخانی خبرداد.
«نفس» نماینده ایران در اسکار شد
فیلم «نفس» در مقام نماینده سینمای ایران برای رقابت در رشته اسکار بهترین فیلم خارجی زبان انتخاب شد.
قمی:
حمایت کمیسیون آموزش از محتوا سازی برای نوجوانان در فضای مجازی
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات با تأکید بر محتواسازی در فضای مجازی برای کودکان و نوجوانان، هوشمندسازی مدارس و استقاده از فضای مجازی در مباحث آموزشی را یک ضرورت خواند.
قاضی‌زاده هاشمی خبر داد
ورود وزارت بهداشت به بررسی آثار سریال‌های تلخ بر روان جامعه
وزیر بهداشت از تصمیم این وزارتخانه برای پژوهش درباره تاثیر فیلم‌ها و سریال‌های تلخ بر روان جامعه خبر داد و گفت: این پیشنهاد را در هیات دولت به منظور پیگیری سایر وزارتخانه‌ها ارائه خواهم کرد.
رئیس سازمان میراث خبر داد
تلاش دولت برای تجاری‌سازی صنایع‌دستی
رئیس سازمان میراث فرهنگی گفت: دولت امکانات تازه‌ای را به اشتغال و کسب و کارهای کوچک تزریق می‌کند که امید می‌رود موجب ارتقا و تجاری‌سازی صنایع دستی شود.
حمایت بلاعوض از بازی‌سازان رایانه ای
مدیرعامل بنیاد بازی‌های رایانه‌ای گفت: حمایت از تولیدکنندگان از راه‌های مختلف از جمله مادی، زیرساختی و برگزاری مراسم رونمایی صورت می‌گیرد. ۱۰ میلیارد ریال حمایت بلاعوض نیز تا پایان سال از بازی‌سازان خواهیم داشت.
نشر ایران در ویترین کتابفروشان ترکیه
با وجود حضور ایرانی‌های زیاد در خیابان استقلال، نمی‌توان تعداد نفرات قابل شمارشی از ایرانی‌ها را در کتابفروشی‌های استانبول، چه در سطح شهر و چه در خیابان استقلال به ویژه کتابفروشی انسان مشاهده کرد.
رئیس اتحادیه پیراهن دوزان خبر داد
رقابت پیراهن‌های مشکی‌ ایرانی و ترک در آستانه ماه محرم
در آستانه ماه محرم بازار پیراهن مشکی دوباره رونق گرفته و می توان گفت این روزها در ویترین تمام مغازه‌های عرضه پوشاک پیراهن و یا تی شرت مشکی وجود دارد.
شانزدهمین دوره جشنواره «کتاب و رسانه» فراخوان داد
فراخوان ارسال آثار برای شرکت در شانزدهمین دوره جشنواره کتاب و رسانه از سوی موسسه خانه کتاب منتشر شد.
هفته ششم لیگ برتر فوتبال
پیشتازی پدیده لیگ ادامه دارد
پارس جنوبی جم در ادامه شگفتی سازی لیگ هفدهم و در بازی مقابل استقلال تهران با نتیجه 2 بر صفر به پیروزی رسید تا با 16 امتیاز در صدر جدول بازیها یکه تازی کند.
رئیس جمهوری ابلاغ کرد
اولویت های وزارت ورزش و جوانان تا سال 1400
«حسن روحانی» رئیس جمهوری اسلامی ایران در پیوست حکم وزارت «مسعود سلطانی فر» 17 اولویت وزارت ورزش و جوانان را ابلاغ کرد و از وزیر ورزش و جوانان خواست در مدت دو ماه اقدامات و برنامه هایی اجرایی مرتبط را به دفتر رئیس جمهوری ارسال کند.
کتاب «اصول تامین اجتماعی» منتشر شد
کتاب «اصول تامین اجتماعی» گردآوری دپارتمان تامین اجتماعی دفتر بین المللی کار، ترجمه علی ماهر و حسین مشیری تبریزی، از طرف واحد انتشارات موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی منتشر شد.
نخستین روستای صنایع دستی ثبت جهانی شد
دو شهر مریوان و سیرجان و کلپورگان، نخستین روستای صنایع دستی ثبت جهانی شدند.
والیبال جام قهرمانان بزرگ جهان – ژاپن؛
نبرد ایران و فرانسه برای سکوی اول جهان
تیم ملی والیبال ایران در شرایطی فردا به مصاف فرانسه خواهد رفت که این بازی حکم مرگ و زندگی برای شاگردان ایگور خواهد داشت.