اهدای لوح افتخار و تندیس پنجمین جشنواره تبلیغات ایران به روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی
اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی در جشنواره ستارگان روابط عمومی و پنجمین جشنواره تبلیغات ایران موفق به کسب لوح افتخار ستاره مدیریت روابط عمومی و سه تندیس نقره‌ای شد.
شماره ۲۳۸ هفته نامه آتیه‌نو منتشر شد
شماره جدید هفته نامه «آتیه نو» شنبه ۴ مرداد در ۱۶ صفحه منتشر شد.
پای صحبت‌های علی محمد مودب، شاعر خراسانی؛
در پی پرورش استعدادهای ناب هنری ایرانیم
10 سال پیش با کمک اساتید تلاش کردیم تا راهی را فراروی استعدادهای ایرانی بگشائیم. هنرمندان اغلب جوانی که با یک یا دو اثر دیده می‌شدند، اما بعد از دیدن سختی‌های مسیر، روحیه لطیف‌شان مانع از چالش‌گزینی می‌شد و بیشترشان کار را رها می‌کردند. ما در شهرستان ادب پایگاهی درست کردیم برای تولید متن و تربیت استعدادهای جوان تا بخشی از آن چالش‌ها فرونشیند.
شماره ۲۳۷ هفته‌نامه آتیه‌نو منتشر شد
شماره جدید هفته‌نامه آتیه‌نو شنبه ۲۸ تیر در ۱۶ صفحه منتشر شد.
به مناسبت‌ هفته تامین‌اجتماعی برگزار می‌شود:
پویش‌ عکس ‌سلفی در سازمان تامین‌اجتماعی
اداره ‌کل روابط‌عمومی سازمان تامین‌اجتماعی به مناسبت هفته تامین‌اجتماعی (19 تا 25 تیرماه 1399) با قدردانی از خدمات صادقانه کادر سلامت کشور در مبارزه با شیوع ویروس کرونا و با هدف ترویج فرهنگ رعایت اصول بهداشتی و حفظ فاصله ‌اجتماعی در محیط‌های کاری، پویش عکس سلفی برگزار می‌کند.
«انتخاب جمعی و رفاه اجتماعی» منتشر شد
کتاب «انتخاب جمعی و رفاه اجتماعی» از سوی موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی منتشر شد.
بلندترین برج چوبی فلزی دنیا در استرالیا
یک شرکت نرم افزاری در استرالیا به نام آتلانتیس از برنامه‌های خود برای ساخت بلندترین برج چوبی فلزی دنیا خبر داده است.
واکاوی رویدادهای رفاهی 98 در نخستین «رفاه‌نامه» کشور
موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی، برای نخستین بار در کشور «رفاه نامه سال ۹۸» را تدوین و منتشر کرد.
بهشت زهرا(س) چطور در ایام کرونا حتی یک تلفات هم نداد؟
کووید 19، کرونا یا هر چیزی که نام دارد، همان آغاز باعث شد یکی از مواردی که در بدو امر مردم از آن وحشت کنند، شیوه تدفین جان‌باختگان این نوع بیماری باشد. به‌ویژه باتوجه به اعتقادات مردم کشورمان، وقتی مرگ‌‌و‌میر کرونایی رو به ازدیاد گذاشت، وحشت‌ از این بود که نکند با این بیماری جان‌ ببازند و در غربت و تنهایی، بی‌غسل و تشریفات مذهبی تدفین شوند.
گفت‌وگو با میلاد کیایی، مدرس موسیقی و نوازنده پیشکسوت سنتور درباره تاثیر موسیقی بر جامعه پذیری افراد توان یاب
معلولان در فراگیری موسیقی مستعدتر از افراد عادی هستند
آیا موسیقی می‌تواند به عنوان یک عرصه برای فعالیت حرفه‌ای این قشر از جامعه در نظر گرفته شود یا صرفا کاربردی مسکن‌گونه را باید از آن انتظار داشت؟ برای رسیدن به پاسخ این پرسش با استاد میلاد کیایی، مدرس موسیقی، آهنگساز و نوازنده پیشکسوت سنتور گفت‌وگویی انجام داده‌ایم...
شماره ۲۳۳ هفته نامه آتیه نو منتشر شد
شماره جدید هفته نامه «آتیه نو»، شنبه ۳۱ خرداد در ۱۶ صفحه منتشر شد.
شماره ۲۳۰ آتیه نو منتشر شد
دویست و سی امین شماره هفته نامه آتیه نو، هفته نامه تخصصی حوزه رفاه و تامن اجتماعی به همت موسسه آهنگ آتیه، وابسته با سازمان تامین اجتماعی منتشر شد.
طنز
نامه سر‌‌و‌‌ته گشاده به خودروساز داخلی
این درست است که خودروساز داخلی احتمال متحمل شدن زیان را برای خریداران و استفاده‌کنندگان خودرو بالا ببرد و تامین‌اجتماعی جبرانش کند؟ لابد به خریداران می‌گویی: تو گاز بده برو جلو، مشکلی پیش آمد تامین‌اجتماعی هست؟ انصافا تا کی سرخی من از تو، زردی تو از من؟
زاگرس دلش دود شد و به هوا رفت
جنگل‌های ایران همیشه در معرض آتش‌سوزی هستند، لطفا دوباره غافلگیر نشویم!
شماره جدید هفته نامه «آتیه نو» منتشر شد
شماره جدید هفته نامه «آتیه نو» در ۱۶ صفحه منتشر شد.
شماره جدید هفته‌نامه آتیه نو در ۱۶ صفحه اصلی همراه با دو ویژه نامه هشت صفحه‌ای از سوی مؤسسه فرهنگی و هنری آهنگ آتیه وابسته به سازمان تأمین اجتماعی منتشر شد.
بیژن نوباوه، خبرنگار و نماینده مجلس:
ما در «روابط‌عمومی» مشکل داریم
به احتمال بسیاری از مردم، او را وقتی جلوی دوربین صداوسیما قرار می‌گرفت و گزارش می‌داد در یاد دارند. اصلا تحصیلاتش را هم در دانشگاه صداوسیما انجام داده و کارشناسی ارشد تولید را از این دانشگاه دریافت کرده است.
فریدون صدیقی، روزنامه‌نگار پیشکسوت و مدرس روزنامه‌نگاری:
خبرنگار باید همه جا حضور داشته باشد
سال ۱۳۲۸ در سنندج به دنیا آمد. با داستان‌نویسی وارد عرصه مطبوعات شد. اولین‌بار بعد از اینکه در مجله تماشا به‌ عنوان داستان‌نویس برتر، انتخاب شد، کار روزنامه‌نگاری را در کیهان آغاز کرد.
همین حالا این اَپ‌ها را از گوشی اندرویدی خود پاک کنید
پژوهشگران یک شرکت تولیدکننده نرم‌افزارهای امنیتی، ۱۷ اَپ اندرویدی مخرب را بین برنامه‌های موجود در گوگل پلی شناسایی کردند که راه را برای دانلود بدافزار بر روی گوشی‌های هوشمند هموار می‌کنند.
​شریعتمداری در مراسم امضاء تفاهم نامه با وزارت ورزش و جوانان:
100 میلیارد تومان اعتبار برای تاسیس تعاونی ها اختصاص داده می شود
وزیر تعاون کار، و رفاه اجتماعی در جریان مراسم در مراسم امضاء تفاهم نامه با وزارت ورزش و جوانان گفت: تا پایان سال 98 برای تاسیس تعاونی های جدید ویژه جوانان اعتباری معادل 10 میلیارد تومان از منابع وزارت ورزش و جوانان و 100 میلیارد تومان توسط بانک توسعه تعاون تخصیص داده می شود و همین امر در سال 99 با تخصیص بودجه مناسب تر برای توسعه تعاونی ها ادامه خواهد یافت.
اعطای جایزه انتشارات «شانزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران» به سازمان تامین‌اجتماعی
شانزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی ایران با شرکت مدیران و کارشناسان روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی دولتی و بخش خصوصی از سراسر کشور برگزار شد.
کووید 19، کرونا یا هر چیزی که نام دارد، همان آغاز باعث شد یکی از مواردی که در بدو امر مردم از آن وحشت کنند، شیوه تدفین جان‌باختگان این نوع بیماری باشد. به‌ویژه باتوجه به اعتقادات مردم کشورمان، وقتی مرگ‌‌و‌میر کرونایی رو به ازدیاد گذاشت، وحشت‌ از این بود که نکند با این بیماری جان‌ ببازند و در غربت و تنهایی، بی‌غسل و تشریفات مذهبی تدفین شوند.