در جهت رضایت‌مندی حداکثری بیماران تلاش مضاعف داریم
مدیر درمان تامین‌اجتماعی مازندران با بیان اینکه سعی می‌کنیم بهترین خدمات درمانی را به جامعه هدف ارائه دهیم، گفت: در جهت رضایت‌مندی حداکثری بیماران تلاش مضاعف داریم.
استاندار هرمزگان در نشست با مدیران استانی تامین‌اجتماعی:
کیفیت خدمات‌رسانی تامین‌اجتماعی در هرمزگان ارتقا یافته است
استاندار هرمزگان ضمن اشاره به گسترده شدن چتر بیمه‌ای بر سر 971 هزار نفر هرمزگانی، از افزایش کیفیت خدمات‌رسانی مجموعه تأمین‌اجتماعی به مردم استان ابراز رضایت کرد.
نماینده مردم بندرعباس در جمع مدیران استانی تامین‌اجتماعی:
راه‌انـدازی مرکز MRI مطالبـــه مهم مـردم هرمزگان بود
عضو مجمع نمایندگان هرمزگان در خانه ملت با اشاره به راه‌اندازی مرکز ام. آر. آی. در تنها بیمارستان تامین‌اجتماعی استان، این خدمت درمانی را اقدامی خوب و ماندگار برای تحقق مطالبات اجتماعی مردم دانست.
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت:
طرح نسخه الکترونیک در ۱۲۷ شهرستان در حال اجراست
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت گفت: در حال حاضر طرح نسخه الکترونیکی دارو در ۱۲۷ شهرستان اجرا می شود و تاکنون ۶۷۱ هزار و ۴۹۶ نسخه به صورت الکترونیکی تجویز و پیچیده شده است.
محمدعلی همتی:
۸۵ درصد از بیماران از خدمات درمانی بستری تامین اجتماعی رضایت دارند
عضو هیات مدیره سازمان تامین‌اجتماعی گفت: مطابق یک نظرسنجی، ۸۵.۸ درصد از بیمارانی که در مراکز ملکی سازمان تامین‌اجتماعی بستری شده‌اند، از خدمات درمانی ارائه شده رضایت دارند.
مدیرکل دفتر راهبری سیستم‌های سازمان تامین‌اجتماعی در رادیو سلامت تشریح کرد:
پرونده الکترونیک تامین‌اجتماعی راهی برای بهبود روند درمان
مدیرکل دفتر راهبری سیستم‌های سازمان تامین‌اجتماعی گفت: پرونده الکترونیک سلامت تامین‌اجتماعی راهی برای بهبود درمان و افزایش نظارت بر شیوه درمان است.
شریعتمداری در مراسم روز تامین اجتماعی:
به نظام سه‌جانبه‌گرایی اعتقاد داریم/ حفظ کرامت دریافت‌کنندگان خدمات درمانی اهمیت دارد
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر اینکه امانتدار منافع سه‌جانبه‌گرایی در سازمان تامین‌اجتماعی هستیم، تصریح کرد: به نظام سه‌جانبه‌گرایانه اعتقاد داریم و تلاش می‌کنیم تا آنجاکه مقدور است، این نظام را در همه اجزای سازمان، جاری و ساری کنیم.
یادداشتی از دکتر علیرضا احمدزاده
ضرورت مدیریت بهینه مصارف درمانی
مدیر کل تأمین اجتماعی استان قزوین:
تأمین اجتماعی یاور تولید و صنعت است
مدیر کل تأمین اجتماعی استان قزوین گفت: حمایت از فضای کسب‌وکار داخلی به‌ویژه در سال رونق ملی مورد تأکید این سازمان است و در این راستا تاکنون هیچ مانعی بر راه تولید و صنعت ایجاد نشده و همواره اداره کل استان در مسیر حمایت از کسب‌وکار داخلی است.
اجرای طرح نظام سلامت الکترونیک در مازندران
مدیر درمان تامین اجتماعی مازندران از اجرای طرح نظام سلامت الکترونیک در این استان خبر داد.
یادداشتی از دکتر محمدحسین توحیدی‌فر
تأمین اجتماعی چشم به راه حمایت سیاستگذاران
دکتر توانایی در برنامه تلویزیونی:
زمینه ارائه خدمات درمانی بر بستر الکترونیک فراهم است
سرپرست اداره کل درمان مستقیم سازمان تامین اجتماعی گفت: ارائه خدمات درمانی تامین اجتماعی به بیمه شدگان بر بستر الکترونیک فراهم است.
جزئیات جلسه وزیر با مجلسی‌ها/منابع طرح تحول سلامت زیر ذره‌بین
رئیس و اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، در جلسه ای که روز گذشته با حضور وزیر و معاونان ارشد وزارت بهداشت داشتند، موضوعات روز حوزه سلامت کشور را مورد بحث و بررسی قرار دادند.
پیشگیری از بازگشت سنگ کلیه با مصرف «خربزه» و «گوجه فرنگی»
کارشناس دفتر بهبود تغذیه جامعه وزارت بهداشت گفت: مصرف خربزه، آب گوجه فرنگی و آب پرتقال می‌تواند از بازگشت سنگ کلیه پیشگیری کند.
دکتر درخشان خبر داد:
اجرای 22 برنامه برای ارتقای کمی و کیفی خدمات درمانی سازمان تأمین اجتماعی
همزمان با چهارمین روز از هفته تأمین اجتماعی، معاون درمان سازمان تأمین اجتماعی با حضور در برنامه روی خط خبر شبکه خبر سیما به تشریح برنامه های ارتقای مراکز و خدمات درمانی سازمان تأمین اجتماعی پرداخت.
یادداشتی از دکتر علیرضا افشار
تامین اجتماعی و ارائه خدمات به سالمندان
یادداشتی از دکتر احمد نصرتی
حمایت از تولید با تامین اجتماعی
در سالی که از سوی مقام معظم رهبری مزین به عنوان رونق تولید شده است، سازمان تأمین اجتماعی به عنوان یکی از ارکان مهم و حامی تولید می تواند نقش آفرین باشد.
رتبه برتر ترویج زایمان طبیعی برای بیمارستان آتیه همدان
مدیر درمان تامین اجتماعی همدان از کسب رتبه برتر بیمارستان آتیه همدان در ترویج زایمان طبیعی در کشور از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خبر داد.
کمبود ۳۰هزار پزشک متخصص در کشور
آوانس وزارت بهداشت به متخصصانی که به مناطق محروم می‌روند
کمبود پزشک متخصص؛ یکی از دغدغه‌های همیشگی نظام بهداشت و درمان کشور بوده؛ دغدغه‌ای که می‌تواند چالش‌های زیادی را به‌ویژه در مناطق محروم و کم‌برخوردار برای "سلامت" و "درمان" مردم ایجاد کند. حال باید پرسید چند پزشک متخصص در کشور وجود دارد و برنامه وزارت بهداشت برای توزیع عادلانه آنها و افزایش تدریجی تعداد متخصصان پزشکی چیست؟.
دمنوش‌های خانگی که شما را لاغر می‌کند
بی‌دردسر مانکن شوید!
یکی از طبیعی‌ترین روش لاغر شدن، مصرف دمنوش‌هاست برای رسیدن به نتیجه بهتر می‌توانید یک دمنوش را انتخاب و یک دوره کامل مصرف کنید.