یادداشتی از دکتر علی محمدی
روابط عمومی‌ها بازوی فکری سازمان‌ها
بیست و هفتم اردیبهشت ماه روز «روابط عمومی و ارتباطات» نه یک صفحه در تقویم روزگار بلکه سرفصلی از مجاهدت و تعهد به همه اهداف و آرمان‌هایی است که از فردای پیروزی انقلاب اسلامی در مقابل دیدگان ما قرار گرفته است.
یادداشتی از محمد شریعتمداری
روابط عمومی‌، رابط دستگاه اجرایی با افکار عمومی است
روز ارتباطات و روابط عمومی، فرصت مناسبی است تا در خصوص فعالیت روابط عمومی‌ها نکاتی بیان شود.‏‎
اخبار سازمان تأمین‌اجتماعی تنها در مراجع رسمی منتشر می‌شود
سازمان تأمین‌اجتماعی در تلگرام و هیچ کدام از شبکه‌های اجتماعی و پیام رسان‌های غیرمجاز فعالیت ندارد و مخاطبان و ذی‌نفعان این سازمان اخبار و اطلاعات مورد نیاز را تنها از رسانه‌های رسمی یا پایگاه‌های اطلاع‌رسانی سازمان تأمین‌اجتماعی دنبال کنند.
دومین جلسه کمیته مشترک بیمه و درمان تامین‌اجتماعی استان اردبیل برگزار شد
در راستای ارایه خدمات مناسب به بیمه شدگان، بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین‌اجتماعی، دومین جلسه کمیته بیمه و درمان اردبیل با حضور اعضا و مسئولان تشکل‌های کارگری و روسای کانون‌های بازنشستگی در استان برگزار شد.
یادداشتی از محمدرضا بهوند یوسفی
اصول و قواعد روابط عمومی و تشریفات
برای اینکه مراسم‌ها و مناسبت‌ها به نحو شایسته برگزار گردد، ابتدا ضروری است مدیریت تشریفات را مورد بررسی قرار دهیم؛ مدیریت تشریفات به معنی مدیریت مراسم است.
شماره 201 هفته نامه «آتیه‌نو» منتشر شد
شماره دویست و یکم هفته نامه «آتیه نو» به همت موسسه فرهنگ هنری آهنگ آتیه، امروز یکشنبه 29 اردیبهشت ماه 1398 منتشر شد.
یادداشتی از ارسطو موجزی
شهرت سازمان را روابط عمومی‌ها تثبیت می‌کند
روابط عمومی‌ها به عنوان پل ارتباطی سازمان و جامعه باید بتوانند نقش دیده بانی خود را به خوبی ایفا کرده و با رصد شرایط اجتماعی و محیط پیرامون خدمات سازمان متبوع خود معظلات، نقایص و محرومیت‌ها را شناسایی کرده و جهت رفع یا کاهش آنها برنامه ریزی نمایند.
در گفت‌و‌گوی تامین 24 با دکتر علی جهانی بررسی شد
چالش‌های ارتباطاتی سازمان تامین‌اجتماعی
تامین اجتماعی، سازمانی با مخاطبان 42 میلیون نفری از گروه‌های مختلف اجتماعی، بدون تردید نیازمند یک نظام ارتباطی قدرتمند و علمی است. چالش‌های امروز سازمان تامین‌اجتماعی چقدر با نظام ارتباطی این سازمان مرتبط هستند و چگونه می‌توان با کمک علم ارتباطات، این چالش ها را مرتفع کرد؟
معاون سازمان بهزیستی:
خانه‌های مددجویان سیل زده 6 ماهه ساخته می‌شود
معاون امور مشارکت‌های مردمی، مؤسسات غیردولتی و توانمندسازی و امور مجلس سازمان بهزیستی کشور گفت: طبق تفاهم نامه ای با بسیج سازندگی مقرر شده حداکثر ظرف 6 ماه، عملیات ساخت واحدهای مسکونی برای مددجویان متاثر از سیل این سازمان، انجام شود.
سال گذشته 3 واحد بیمه‌ای تامین‌اجتماعی در استان همدان افتتاح شد
اسمعیل نبوی، مدیر کل تامین‌اجتماعی همدان در نشست مشترک مسئولان استانی با اصناف و بازاریان که با حضور مهندس شاهرخی استاندار همدان برگزار شد شرکت کرد.
47 درصد بیمه شدگان و مستمری بگیران تامین‌اجتماعی گیلان ساکن رشت هستند
نیمی از تعهدات تامین‌اجتماعی گیلان در مرکز استان و محدوده شهرستان رشت انجام می‌شود.
قدردانی نماینده مجلس شورای اسلامی از خدمات روابط عمومی اداره کل تامین‌اجتماعی قزوین
سیده حمیده زرآبادی، نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی به مناسبت فرارسیدن روز ارتباطات و روابط عمومی با حضور در محل اداره کل تامین‌اجتماعی استان قزوین از تعامل دو سویه این اداره کل با مجامع مختلف قدردانی کرد.
40 درصد جمعیت استان کرمانشاه زیر پوشش سازمان تامین‌اجتماعی هستند
حمیدرضا قاسمی، مدیر کل تامین‌اجتماعی استان کرمانشاه با شهردار اسلام‌آباد دیدار و گفت‌وگو کرد.
امضای تفاهم‌نامه همکاری هلال احمر و اتحادیه کشوری کسب‌و‌کارهای مجازی
سازمان داوطلبان جمعیت هلال‌احمر و اتحادیه کشوری کسب‌و‌کارهای مجازی تفاهم‌نامه‌ای به منظور همکاری‌های مشترک در زمینه‌های مختلف و همچنین تامین بخشی از لوازم خانگی مناطق حادثه دیده بر اثر سیل، امضا کردند.
67 درصد جمعیت بندر ماهشهر تحت پوشش سازمان تأمین‌اجتماعی هستند
رئیس شعبه تأمین‌اجتماعی بندر ماهشهر در دیدار با نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، اقدامات این سازمان را تشریح کرد.
طی سال 97 انجام شد؛
پرداخت بیش از 2 هزار میلیارد ریال به بیمه شدگان تامین‌اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد
مدیرکل تامین‌اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد در بازدید از خبرگزاری جمهوری اسلامی استان، ضمن گفت‌وگو با مدیر و خبرنگاران این رسانه، خدمات سازمان در بخش بیمه‌ای و نیز اقدام در راستای ارائه خدمات غیرحضوری را تشریح کرد.
ایرادات مصوبه «اعطای تابعیت به فرزندان دارای مادر ایرانی و پدر خارجی»
دستیار حقوق شهروندی معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری ضمن اظهار خرسندی از تصویب مصوبه مجلس مبنی بر «اعطای تابعیت به فرزندان حاصل از ازدواج زنان ایرانی با مردان خارجی»، ایرادات اجرایی به این مصوبه وارد کرد و گفت: مصوبه مذکور در اجرا ضعف خود را نشان خواهد داد، چراکه نیاز به زیرساخت‌های اداری و رویه‌های قضایی دارد.
شریعتمداری:
پرونده دو شغله های وزارت تعاون بسته شد
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی جمعه شب اعلام کرد: پرونده دو و چند شغله های تابعه وزارت خانه در وزارت کار بسته شده است.
یادداشتی از ابوذر نصراللهی
تحمیل تابعیت از مادر هیچ منافاتی با شرع ندارد
کودک زمانی که پای به این جهان هستی می گذارد، قهراً وارد جامعه ای می شود که علی الاصول تضمین کرده تا شرایط مساعد زندگی را برای وی فراهم آورد.
سرپرست سازمان تامین اجتماعی:
افزایش حق بیمه هنرمندان در اختیار تامین اجتماعی نیست
سرپرست سازمان تامین اجتماعی گفت: افزایش حق بیمه برخی از بیمه شدگان به ویژه هنرمندان در اختیار این سازمان نیست و با افزایش حداقل حقوق توسط شورای عالی کار، رقم حق بیمه ها هم به همان میزان افزایش می یابد.
علی حیدری، عضو و نایب رییس هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی در گفت و گوی اختصاصی با پایگاه اطلاع رسانی تامین 24، قانون ساختار نظام جامع رفاه و تامین اجتماعی را جزو قوانین بالادستی و مادر خواند و پس از تشریح علل و ضرورت های تاریخی تدوین این قانون، تبعات تاخیر در اجرای آن را تبیین کرد.
«من کارگرانم» کتابی‌ست از جنس دردها و زخم‌های کارگری؛ کتابی که شاعرش معتقد است می‌خواهد راوی دردهای گروه‌های مختلفِ طبقه‌ی کارگر باشد.