آیا امکان تکمیل فواصل میان سوابق بیمه‌ای وجود دارد؟
بیمه شدگان در صورتی که برای کارفرمایی کار کرده باشند و حق بیمه آنها پرداخت نشده باشد، راهکارهایی برای تکمیل کردن سابقه آنها پیش‌بینی شده است.
رئیس‌جمهور هنگام تقدیم لایحه بودجه 99 به مجلس:
طرح تحول سلامت در سال آینده هم ادامه می یابد/ بودجه سال آتی، بودجه استقامت و مقابله با تحریم خواهد بود
رئیس‌جمهور با تاکید بر اینکه علائم و برآوردها نشان می‌دهد که امسال رشد اقتصاد منهای نفت کشور مثبت باشد، گفت: طی 9 ماه گذشته و به‌رغم تشدید تحریم‌ها و فشارها، بودجه‌های جاری به موقع پرداخت گردیده و 34 هزار میلیارد تومان بودجه عمرانی نیز تاکنون پرداخت شده است.
چند و چون صندوق‌های بازنشستگی از بحران تا اصلاحات در میزگردی با حضور کارشناسان بــــــــــررسی شد
حیاط خلوت گروه‌های سیاسی یا زنــگ تفریح مدیران؟
می‌گویند بمب ساعتی است که روزشمار انفجارش فرارسیده است. هر چند که به گفته متخصصان امر می‌توان جلو فاجعه را گرفت، به شرط آنکه همین زمان محدود را مغتنم بدانیم و علاج واقعه پیش از وقوع بکنیم که اگر نکنیم معیشت بیش از 70 درصد جمعیت کشور در روزهای خاکستری زندگی یا زندگی در میانسالی، به خطر می‌افتد.
ارومیه میزبان ششمین المپیاد ورزشی بانوان بازنشسته و مستمری بگیر تامین اجتماعی
مدیر درمان تامین اجتماعی آذربایجان غربی با اشاره به میزبانی ارومیه از ششمین المپیاد ورزشی بازنشسته و مستمری بگیر سازمان تامین اجتماعی گفت: این رقابتها روزهای 16 و 17 آذر ماه با حضور 170 ورزشکار در 6 رشته ورزشی برگزار می شود.
حقوق تامین اجتماعی ایرانیان شاغل در خارج از کشور
اگرچه نیروی کار شاغل در سایر کشورها تابع قوانین و مقررات کشور میزبان هستند، بر اساس قوانین و مقررات پیش بینی شده امکان حفظ یا ادامه بیمه پردازی برای آنان توسط سازمان تامین اجتماعی فراهم شده است.
فروش صندلی‌های اتوبوس موضوع انحرافی است
رئیس شورای شهر تهران عنوان کرد که بیان ایده فروش صندلی‌های اتوبوس انحرافی است، گفت: بیان این گونه طرح‌ها که شرایط اجرای آن هم وجود ندارد موجب تضعیف مدیریت کشور می‌شود.
در نشست مدیران آذربایجان شرقی مطرح شد؛
شرکت‌داری برای صندوق‌ها سم است
نشست شورای هماهنگی ادارات تابعه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌شرقی با حضور مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر کشور برگزار شد.
نابرابری در همه وجوه زندگی معلولان وجود دارد
وب‌سایت ملل متحد حق مشارکت در زندگی عمومی را یکی از اساسی‌ترین جنبه‌ها برای فعالیت شهروندی و کاهش نابرابری‌ها در زندگی معلولان دانست.
روحانی، فردا با بودجه ۹۹ به مجلس می‌رود
لایحه بودجه سال ۱۳۹۹ کل کشور، صبح فردا (یکشنبه) از سوی رئیس جمهور تقدیم مجلس شورای اسلامی می‌شود.
شیرکانی در دیدار با استاندار آذربایجان شرقی:
تا رسیدن به وضعیت ایده‌آل، فاصله داریم
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر گفت: هرچند ضریب پوشش بیمه اجتماعی کشاورزان و روستاییان در استان آذربایجان‌شرقی دو برابر میانگین کشوری است، اما هنوز تا رسیدن به وضعیت ایده‌ال، فاصله زیادی در پیش داریم.
چرا سقف تعهدات بیمه تکمیلی بازنشستگان بهبود نمی‌یابد؟
بازنشستگان کشوری که قرارداد بیمه تکمیلی آنها اول دی ماه منقضی می‌شود، نگران قرارداد جدید بیمه تکمیلی هستند.
رئیس هیأت مدیره شرکت رجا:
افزایش کیفیت سفر با قطار، سرلوحه اهداف ماست
مراسم قدردانی از اعضای زمرد باشگاه مسافران رجا با حضور رئیس هیأت مدیره، معاون اجرایی و جمعی از مدیران، در ساختمان مرکزی این شرکت برگزار شد.
یادداشتی از محمدحسن زدا
مدیریت یکپارچه فناوری اطلاعات، انقلاب خدمات بیمه‌ای
ماهیت سازمان تامین اجتماعی به عنوان بزرگ‌ترین سازمان اجتماعی و اقتصادی کشور به گونه‌ای است که بدون اتکا به قابلیت‌های فناوری‌های اطلاعات و ارتباطات امکان دریافت، پردازش و بهر‌ه‌گیری مطلوب از حجم وسیع اطلاعات در اختیارش از یک سو و ارائه خدمات متنوع باکیفیت و متعدد به ذ‌ی‌نفعان پرشمارش از سوی دیگر، ممکن نیست.
جهانگیری: همه ما همچنان متاثر از حوادث اخیر هستیم
معاون اول رییس جمهور با تبریک روز دانشجو در توییتر نوشت :همه ما همچنان متاثر از حوادث اخیر هستیم .
یاددشتی از علی ربیعی
صندوق، درمان دردهای امروز ما
آذرماه، ماه قانون اساسی است و حقوق شهروندی. زخمی که در آبان بر پیکره ملی ما وارد شد جز به نوشداروی حقوق اساسی ملت و جاری شدن حقوق شهروندی در حیات هرروزه شهروندان ترمیم نخواهد شد.
حق اعتراض نهادینه می‌شود
دولت در انتظار لایحه‌ای است که گفته می‌شود قرار است گره اجرای اصل 27 قانون اساسی را باز کند. اصلی که بر برگزاری آزادانه تجمعات اعتراضی به شرط غیرمسلحانه بودن و عدم اخلال در مبانی اسلام تأکید دارد اما اجرای آن با اما و اگرهایی روبه‌رو بوده است. معاونت حقوقی ریاست جمهوری هفته گذشته خبر داد
کمک‌هزینه دانشجویان معلول دانشگاه‌های دولتی از امروز پرداخت می شود
رئیس سازمان بهزیستی کشور از پرداخت کمک هزینه ۴۰۰ تا دو میلیون تومانی به دانشجویان دانشگاه‌های دولتی تحت پوشش سازمان بهزیستی خبر داد.
پیشنهاد معلولان به حناچی برای مشارکت در مناسب سازی معابر
در حاشیه بازدید شهردار تهران و سخنگوی دولت از موسسه‌های خیریه رعد و بهشت امام رضا (ع)، افراد دارای معلولیت پیشنهاد دادند که حاضر هستند در مناسب‌سازی معابر و مکان‌های عمومی به شهرداری کمک کنند.
ربیعی: رهبر انقلاب مصوبه سران قوا را تایید کردند
سخنگوی دولت با بیان اینکه همه قوا در تصمیم( اصلاح قیمت سوخت) مسئولیت دارند، گفت: مقام معظم رهبری صرفا مصوبه سران سه قوه را تایید کردند. یکبار این مصوبه به محضر ایشان رفت،آن را برگرداندند و گفتند هر سه با هم اتفاق نظر داشته باشید. نهایتا همه سران آن را تصویب کردند و رهبری آن را تایید کردند.
پرداخت وام ۱۰ میلیونی خرید جهیزیه/اعطای ودیعه مسکن تا سقف۲۰ میلیون
مدیرکل کمیته امداد استان تهران از افزوده شدن ۱۸ هزار خانوار جدید به مددجویان این کمیته طی دوسال اخیر خبر داد.
ماهیت سازمان تامین اجتماعی به عنوان بزرگ‌ترین سازمان اجتماعی و اقتصادی کشور به گونه‌ای است که بدون اتکا به قابلیت‌های فناوری‌های اطلاعات و ارتباطات امکان دریافت، پردازش و بهر‌ه‌گیری مطلوب از حجم وسیع اطلاعات در اختیارش از یک سو و ارائه خدمات متنوع باکیفیت و متعدد به ذ‌ی‌نفعان پرشمارش از سوی دیگر، ممکن نیست.
مهدی کرباسیان، پیشکسوت صنعت و اقتصاد کشور، اصلاح ساختار پرداخت یارانه را چالش جدی امروز اقتصاد ایران عنوان کرد و افزود: حذف ثروتمندان از فهرست دریافت یارانه و افزایش مبلغ یارانه اقشار ضعیف، اقدام درستی است و باید اجرا شود.
«من کارگرانم» کتابی‌ست از جنس دردها و زخم‌های کارگری؛ کتابی که شاعرش معتقد است می‌خواهد راوی دردهای گروه‌های مختلفِ طبقه‌ی کارگر باشد.