مدیرکل موقت آژانس اتمی وارد تهران شد
«کرنل فروتا» صبح امروز وارد تهران شده و قرار است در این سفر با محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه، علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی و علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی دیدار کند.
رجا به مناسبت ایام تاسوعا و عاشورای حسینی برگزار می‌کند؛
قطار گردشگری کاروان عشق در مسیر تهران- زنجان
با برنامه‌ریزی صورت گرفته و طی هماهنگی با راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران و در راستای توسعه قطارهای گردشگری با موضوع ترویج فرهنگ حسینی، قطار کاروان عشق رجا در مسیر تهران-زنجان حرکت می‌کند.
رئیس اتاق ایران تشریح کرد:
سهم نیم درصدی ایران در گردشگری دنیا
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران اعلام کرد: سهم گردشگری در تجارت کل دنیا حدود هفت درصد برآورد شده که این سهم در ایران کمتر از نیم درصد است.
با ثروتمندترین خانواده‌های آسیایی آشنا شوید
۲۰ خانواده ثروتمند آسیا، ۴۵۰ میلیارد دلار ثروت در اختیار دارند
زمانی که موکاش آمبانی هندی تنها با ۱۰۰ دلار اقدام به راه‌اندازی کسب‌و‌کار خود کرد، شاید هیچ کس فکر نمی‌کرد روزی او ثروتمندترین فرد آسیا شود. امپراطوری وی اکنون بیش از ۵۰ میلیارد دلار ارزش دارد.
اینفوگرافی / برای مردم جهان، زمین کافی نیست!
اثرات استفاده بیش از حد از منابع زمین باعث نابودی جنگل‌ها، فرسایش خاک، از بین رفتن گوناگونیِ زیستی و افزایش دی‌اکسید کربن در جو زمین شده است که مورد آخر، موجب تشدید گرمایش زمین و به وجود آمدن الگوهای شدید آب و هوایی شده است.
برادر «میترا استاد»، «نجفی» را بخشید
یکی از وکلای مدافع اولیای دم میترا استاد از اعلام رضایت برادر میترا استاد از نجفی خبر داد.
ثروتمندترین خانواده های جهان + ثروت خاندان آل سعود
بلومبرگ منتشر کرد: خانواده والتون‌ها روزانه ۱۰۰ میلیون دلار درآمد دارند!
کارشناسان پاسخ می‌دهند؛
آیا ایران از خشکسالی گذر کرده است؟
گروهی از کارشناسان معتقدند بارش‌هایی که امسال در کشور رخ داد نمی‌تواند نتیجه پایان خشکسالی و ورود به دوره ترسالی باشد اما در مقابل نیز عده‌ای پایان خشکسالی را در کشور نوید می‌دهند.
واحدهای پولی ایران از هخامنشی تا امروز + جدول
در طول تاریخ از دوره هخامنشی تاکنون، بیش از ۵۰ واحد پولی در ایران مورد استفاده قرار گرفته که نام این واحدها به‌همراه شرحی مختصر در این گزارش آورده شده است.
چگونه کارت سوخت بگیریم؟ + اینفوگرافیک
شمارش معکوس برای اجرای طرح الزام استفاده از کارت سوخت به صدا درآمده و لازم است مالکان وسایل نقلیه در روز‌های باقی‌مانده، نسبت به دریافت کارت سوخت خود اقدام کنند.
ثروتمندترین فرد جهان به سهام خود چوب حراج زد!
در تصمیمی عجیب، جف بزوس حدود ۲.۸ میلیارد دلار از سهام خود در شرکت آمازون را فروخت.
فرماندار تهران:
گروه‌های موسیقی خیابانی باید مجوز داشته باشند
فرماندار تهران گفت: گروه‌های موسیقی که در خیابان‌ها اقدام به اجرای موسیقی می‌کنند برای فعالیتشان باید مجوز داشته باشند.
کانون گرم خانواده در محاصره فضای سرد مجازی
به گفته کارشناسان امر و البته شواهد موجود، گفت و گوهای کلامی بین زوجین به دلیل رخنه فضای مجازی در زندگی افراد کاهش یافته ، طوری که زنگ خطر فروپاشی خانواده را به صدا در آورده و کانون گرم خانواده را در محاصره فضای سرد و تاریک فضای مجازی قرار داده است.
خراسان صدرنشین آمار طلاق در کشور است
مساله این نیست که کنسرت برگزار بشود یا نشود
روزنامه جمهوری اسلامی در یادداشتی با اشاره به آمار اعلام شده طلاق در خراسان رضوی و داشتن رتبه اول در سطح کشور نوشت:شاید خیلی‌ها این قبیل خبرها را به سادگی بخوانند و ساده‌تر آن را به فراموشی بسپارند اما متولیان امر قطعا نباید به چنین رفتاری برسند بلکه از همین امروز باید به چاره برخیزند.
تغییر در اسکن مغزی کارمندان سفارت آمریکا در کوبا
بر اساس تحقیق جدیدی مشخص شد، اسکن‌های پیشرفته مغزی از کارمندان سفارت آمریکا در کوبا که از بیماری شکایت داشتند، نشان دهنده تفاوت‌هایی در مغز آنها به نسبت آدم‌های عادی است.
در سومین جلسه رسیدگی به پرونده قتل میترا استاد مطرح شد
سه روایت نجفی در خصوص استفاده از سلاح
سومین جلسه رسیدگی به پرونده قتل میترا استاد صبح امروز برگزار شد.
برای رفتن به این نقاط پول یا خانه می گیرید
مهاجرت به برخی مناطق نه تنها نیازمند هزینه ای نیست بلکه برای شما درآمد نیز به همراه خواهد داشت.
وکیل میترا استاد: آقای نجفی قتل کردید
دومین جلسه رسیدگی به پرونده اتهامی محمد علی نجفی به صورت علنی در حال برگزاری است.
عدم حضور اولیای دم میترا استاد/ ماجرای کیف قهوه‌ای
نخستین جلسه محاکمه محمدعلی نجفی شهردار اسبق تهران به اتهام قتل میترا استاد همسر دومش به‌صورت علنی در شعبه نهم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی کشکولی در حال برگزاری است.
بیشترین مقصد گردشگران کجاست؟
بر اساس گزارش مرکز آمار ایران، استانهای خراسان رضوی، مازندران، تهران، فارس و اصفهان مقصد بیشترین سفرهای با اقامت شبانه بوده‌اند.
روزنامه جمهوری اسلامی در یادداشتی با اشاره به آمار اعلام شده طلاق در خراسان رضوی و داشتن رتبه اول در سطح کشور نوشت:شاید خیلی‌ها این قبیل خبرها را به سادگی بخوانند و ساده‌تر آن را به فراموشی بسپارند اما متولیان امر قطعا نباید به چنین رفتاری برسند بلکه از همین امروز باید به چاره برخیزند.