تجلیل شریعتمداری از همسر شادروان مهدی شادمانی
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دیدار همسر و فرزندان مرحوم مهدی شادمانی روزنامه‌نگار ورزشی و همکار هفته‌نامه آتیه‌نو، ضمن تجلیل از فرزندان آن مرحوم، از نامگذاری تحریریه موسسه آتیه به نام شادروان شادمانی خبر داد.
دکتر جهانگیری در مراسم تودیع و معارفه وزیر آموزش و پرورش تاکید کرد:
زمینه رنج جوانان را از بین ببریم
معاون اول رییس جمهور با تاکید بر اینکه هر نوع هزینه برای ارتقاء آموزش و پرورش و توسعه تعلیم و تربیت در حقیقت سرمایه گذاری محسوب می‌شود، گفت: مهمترین مسئولیت و ماموریت آموزش و پرورش توسعه سرمایه انسانی و توسعه علمی کشور است که باید در این بخش به طور ویژه سرمایه گذاری صورت پذیرد.
معاون حقوقی رئیس‌جمهوری: ورود خانم‌ها به استادیوم هیچ منع قانونی ندارد
معاون حقوقی رئیس‌جمهوری با تاکید بر اینکه ورود خانم‌ها به استادیوم هیچ منع قانونی ندارد، اظهار کرد: سلب حق معنایی ندارد و دولت هم همین موضع را دارد و معتقد است که باید از این مساله حمایت کنیم.
حضور سازمان تامین اجتماعی در دومین دوره مسابقات فوتسال جام ولایت
فوتسالیست‌های سازمان تامین اجتماعی موفق شدند در دومین دوره مسابقات فوتسال «جام ولایت» اصحاب رسانه، شرکت کنند.
آیا می‌دانیم فرزندانمان در اینترنت با چه افرادی در ارتباط هستند؟
ترس «واقعی» از افراد «غیرواقعی»
بر اساس آمار رسمی یونیسف، 97 درصد از کودکانی که به رسانه‌های اجتماعی دسترسی دارند، یک درخواست دوستی ناشناخته دریافت می‌کنند و از هر سه نفر، یکی به این درخواست‎ها پاسخ مثبت می‌دهد. یک کودک سرخورده یا یک نوجوان منزوی، آماده شنیدن است و شکارچیان هم با آرامش به درددل‌های آنها گوش می‌کنند.
کسب مقام سوم مدیریت درمان خراسان‌شمالی در المپیاد آمادگی جسمانی بانوان
در مراسمی با حضور مدیران درمان و بیمه تامین اجتماعی استان خراسان‌شمالی از اعضای تیم مشترک آمادگی جسمانی بانوان که در چهاردهمین دوره المپیاد سازمانی این رشته به میزبانی استان کهگیلویه و بویراحمد، موفق به کسب مقام سوم شده بودند، تقدیر به‌عمل آمد.
روایت کمتر خوانده‌شده مهدی شادمانی از «شب هشتم»
مهدی شادمانی این روزها بدل شده به نماد امید و عشق به زندگی؛ در سه سال گذشته که او با نوعی از بیماری سرطان که منجر به فلجش شده بود دست‌وپنجه نرم می‌کرد، از طریق توییتر تجربه‌ها، احساسات و احوالات خود را بیان می‌کرد. نوشته‌های او خوانندگان زیادی هم داشت که شاید بخش اعظم آنها هرگز او را نمی‌شناختند اما آنچه لابلای نوشته‌هایش حس می‌شد - امید و ایمان، شور و صبوری - برای هر مخاطبی الهام‌بخش بود؛ هرچند
۳۰ درصد دانش آموزان در معرض آسیب‌های روانی و اجتماعی هستند
معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به برگزاری آزمون غربالگری سلامت روانی و اجتماعی دانش آموزان دوره متوسطه اول گفت: طبق تحلیل‌های به دست آمده از این آزمون، حدود یک درصد دانش آموزان نیازمند درمان و در معرض شدید آسیب‌های روانی و اجتماعی قرار دارند. همچنین ۳۰ درصد دانش آموزان به شدت نیاز به توانمندسازی دارند و در معرض آسیب‌های اجتماعی قرار گرفته‌اند.
مهدی شادمانی خبرنگار ورزشی درگذشت
مهدی شادمانی، خبرنگار ورزشی‌نویس، بامداد شنبه و پس از سال‌ها تحمل درد و رنج ناشی از چند بیماری همزمان از جمله سرطان، جان به جان آفرین تسلیم کرد.
تجلیل اداره کل تامین اجتماعی استان بوشهر از سفیر فرهنگی و ورزشی
روح‌الله بصیری‌نیا، دوچرخه سوار ایرانگرد، سفیر فرهنگی و ورزشی کشور و حامل پرچم متبرک مزین به تمثال شهدای گرانقدر، با حضور در جلسه شورای اداری اداره کل تامین اجتماعی استان بوشهر، تجلیل شد.
​ مدیر کل امور ورزشی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی:
سومین جشنواره تفریحی ورزشی خانوادگی کارگران برگزار می شود
حیدری، مدیر کل امور ورزشی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: سومین جشنواره تفریحی ورزشی خانوادگی کارگران از تاریخ ششم تا نهم شهریورسال جاری در مجموعه فرهنگی ، تفریحی کارگران سنگاچین برگزارمی شود .
بانک رفاه، حامی تیم ملی تیراندازی شد
در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی و با هدف اشاعه فرهنگ ورزش و روحیه ورزشکاری، بانک رفاه حامی تیم ملی تیراندازی اهداف پروازی اعزامی به مسابقات جام جهانی فنلاند، انتخابی المپیک 2020 توکیو شد.
صعود موفق تیم کوهنوردی تامین‌اجتماعی به قله شیرکوه
تیم کوهنوردی سازمان تامین اجتماعی در دهمین المپیاد کوهنوردی این سازمان، قله شیرکوه در استان یزد را فتح کردند.
قهرمانی تیم خراسان‌رضوی در المپیاد دارت کارکنان سازمان تأمین اجتماعی
سومین دوره المپیاد سراسری کارکنان سازمان تأمین اجتماعی در رشته دارت (آقایان) به میزبانی اداره کل تأمین اجتماعی خراسان‌رضوی در مشهد برگزار شد.
۱۳ میلیون کارگر از خدمات ورزشی بهره‌مند می‌شوند
تفاهم نامه همکاری میان سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، فدراسیون ورزش کارگری و اداره کل امور ورزشی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با هدف ارتقای سطح سلامت و ورزش در بین آحاد جامعه کارگری به امضا رسید.
فتح قله سماموس توسط تیم کوهنوردان سازمان تامین اجتماعی
اعضای تیم کوهنوردی سازمان تامین اجتماعی در ششمین برنامه جمعی خود قله سماموس در استان گیلان را فتح کردند.
با ابلاغ بخشنامه جدیدی از سوی مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی؛
اجرای طرح نسیم سلامت بازنشستگان تامین اجتماعی تداوم می‌یابد
طرح نسیم سلامت بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی در دو بخش ورزش‌های همگانی و المپیادهای فرهنگی ورزشی برگزار می‌شود.
همکار اداره‌کل تامین‌اجتماعی لرستان، سرداور مسابقات آسیایی هاکی
آرش جهانی از کارکنان تامین اجتماعی استان لرستان به عنوان سرداور در رقابت‌های هاکی داخل سالن آسیا حضور یافت.
معاون فرهنگی اجتماعی وزیر کار:
۲۵۰ ورزشگاه مخصوص کارگران در ایران وجود دارد
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: ورزش کارگری با دارا بودن حدودا ۲۵۰ ورزشگاه در سراسر کشور می‌تواند نقش تعیین‌کننده‌ای را در ورزش کشور ایفا کند.
سیدبندی جام‌جهانی ۲۰۲۲ اعلام شد
ایران در سید یک رقابت‌ها
زمان قرعه‌کشی، سید بندی و نحوه‌ برگزاری رقابت‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ و جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ اعلام شد.
حضور چهارساله برانکو در پرسپولیس ثابت کرد که این، برنامه‌ریزی و ثبات است که در کنار علم فوتبال می‌تواند سیر حرکتی یک تیم فوتبال را به معنی واقعی در راستای عملکرد مثبت پیش ببرد.