در راستای مسئولیت‌های اجتماعی صورت گرفت؛
بهسازی ورزشگاه کارگری توسط هلدینگ‌ سیمان‌تامین شستا
در قالب تفاهم‌نامه همکاری، شرکت سرمایه‌گذاری سیمان تامین با محوریت شرکت ایرانسازه، بخشی از بهسازی ورزشگاه شهید معتمدی کارگران را بر عهده گرفت.
شریعتمداری در جمع تیم ملی گلبال اعزامی به رقابتهای آسیایی:
تیم ملی گلبال از سوی شستا حمایت می شود
شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی شب گذشته با حضور در جمع تیم ملی گلبال اعزامی به رقابتهای آسیایی با اعضای این تیم دیدار و گفت و گو کرد.
وام 500 میلیونی برای خرید ایده
معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای کمک به فروش ایده‌ها و اختراعات فعالان فناور و شرکت‌های دانش بنیان تا سقف 80 درصد از مبلغ ایده‌های فروش رفته در بازار دارایی فکری را تسهیلات می دهد.
کسب مقام قهرمانی تیم والیبال بانوان مدیریت درمان تامین اجتماعی اصفهان
در چهاردهمین دوره از مسابقات المپیاد ورزشی سازمان تامین اجتماعی در رشته والیبال، تیم والیبال بانوان مدیریت درمان استان اصفهان به مقام قهرمانی دست یافت.
خوزستان قهرمان چهاردهمین دوره مسابقات المپیاد تنیس روی میز بانوان تأمین اجتماعی
چهاردهمین دوره مسابقات المپیاد تنیس‌ روی‌میز بانوان تأمین اجتماعی به مدت دو روز در آبادان برگزار و تیم‌های خوزستان، کرمان و هرمزگان اول تا سوم شدند.
بازنشستگان تامین اجتماعی امروز در یک فضای متفاوت رقابت فوتبال را تماشا کردند؛
شریعتمداری: بازنشستگان امیدبخشان جامعه هستند
بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی عصر امروز در یک فضای متفاوت مسابقه فوتبال ایران و عراق را در کنار یکدیگر تماشا کردند.
هم‌زمان با هفته سلامت بانوان ایرانی مطرح شد
ورزش مهمترین فاکتور در پیشگیری از پوکی استخوان در زنان
دبیر انجمن‌ متخصصان زنان و مامایی ایران با اشاره به اهمیت ورزش در کاهش پوکی استخوان در میان زنان به‌ویژه پس از بروز یائسگی، گفت: کلسیم‌ تنها زمانی روی استخوان‌ها می‌نشیند که استخوان‌ها تحت فشار با فعالیت بدنی قرار گرفته باشند؛ از این‌رو ورزش جزو‌ ضروری پیش‌گیری از پوکی استخوان‌ است.
در قالب طرح سیمرغ انجام شد؛
دهمین صعود تیم کوهنوردی سازمان تامین اجتماعی به چهارمین قله مرتفع ایران زمین
گروه کوهنوردى سازمان تامین اجتماعى در اجراى دهمین برنامه از طرح سیمرغ، قله «هَزار»، بام استان کرمان را با میزبانى مدیریت درمان تامین اجتماعی این استان صعود کرد.
در حاشیه فینال کشتی آزاد کارگران کشور انجام شد؛
تجلیل وزارت کار از قهرمانان المپیک و جهان
معاون فرهنگی اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حاشیه فینال کشتی آزاد کارگران کشور از قهرمانان المپیک و جهان تجلیل کرد.
برگزاری پانزهمین دوره المپیاد شطرنج کارکنان تامین اجتماعی در شهرکرد
پانزدهمین دوره المپیاد ورزشی کارکنان سازمان تامین اجتماعی در رشته شطرنج آقایان با حضور 27 تیم و 124 بازیکن از سراسر کشور، در شهرکرد برگزار شد. این مسابقات در هفت دور به روش سوئیسی تیمی و با فرمت زمانی 30 دقیقه برای هر بازیکن و 15 ثانیه پاداش به ازای انجام هر حرکت برگزار شد.
با دستور شریعتمداری آغاز شد؛
بازسازی اولین ورزشگاه کارگری کشور
معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با دستور و نگاه ویژه محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بازسازی اولین ورزشگاه کارگری کشور آغاز شد.
المپیاد ورزشی بازنشستگان فرصتی برای انسجام بیشتر است
مدیر درمان تامین اجتماعی گلستان گفت: المپیاد فرهنگی- ورزشی بازنشستگان و مستمری بگیران فرصتی برای انسجام بیشتر است.
وزیر ورزش:
حضور زنان در ورزشگاه‌ها با رعایت مسائل فرهنگی ادامه‌ دارد
وزیر ورزش و جوانان در پی حضور زنان در ورزشگاه آزادی تهران در دیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران و کامبوج گفت: با رعایت موارد فرهنگی حضور زنان در دیدارهای ملی ایران در ورزشگاه‌ها ادامه‌دار خواهد بود.
یادداشتی از علی ربیعی
پیروزی با ۶+۱۴ گل
همنشینی مهربانانه دختران با ظواهر و پوشش‌های متفاوت، قاب‌های ماندگاری خلق کرد. زنان و دختران ایرانی با حضور آرام، منظم، شاد، پرهیجان، امن، برابر و متین خودشان دو گل دیگر هم به دو دروازه زدند.
رهبر انقلاب: حرکت علمی در کشور باید ادامه پیدا کند
رهبر انقلاب اسلامی تاکید کردند: حرکت علمی کشور که از دو دهه قبل شروع شده باید ادامه پیدا کند.
تبریک شریعتمداری به تیم ملی فوتبال 5 نفره روشندلان
به‌دنبال کسب مقام نایب قهرمانی تیم ملی فوتبال 5 نفره نابینایان کشور در مسابقات قهرمانی آسیا، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی پیروزی غرور آفرین قهرمانان روشندلان ایرانی را تبریک گفت.
ستاد مرکزی قهرمان فوتسال آقایان سازمان تامین اجتماعی شد
پانزدهمین دوره المپیاد فوتسال آقایان سازمان تامین اجتماعی در شهرستان بابلسر، با قهرمانی تیم ستاد مرکزی این سازمان خاتمه یافت.
بدنبال حمایت های وزیر رفاه از ورزش معلولان انجام شد؛
قدردانی قهرمان پرورش اندام مسابقات جهانی معلولان از شریعتمداری
وحید مرادی، قهرمان پرورش اندام مسابقات جهانی معلولان در صفحه شخصی خود در اینستاگرام در خصوص حمایت مستقیم و توجه ویژه به پرورش اندام توان‌یابان قدردانی کرد.
شریعتمداری:
به درخشش تیم ملی فوتبال نابینایان امیدوارم / تشکیل کمیسیون اشتغال ورزشکاران نابینا
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در تمرین تیم ملی فوتبال پنج نفره نابینایان اعزامی به رقابت های قهرمانی آسیایی تایلند برای کسب سهمیه پاراالمپیک ٢٠٢٠ توکیو، در مجموعه ورزشی کارگران شهید معتمدی گفت: اعضای تیم ملی فوتبال نابینایان تمرینات سختی را پشت سر گذاشتند و به درخشش این ورزشکاران در مسابقات گزینشی پارالمپیک ۲۰۲۰ امیدوار هستیم.
پیام تبریک مدیرعامل بانک رفاه کارگران به مناسبت روز بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها
دکتر محمد علی سهمانی مدیر عامل بانک رفاه کارگران، در پیامی روز بازگشایی مدارس و دانشگاه ها را تبریک گفت.
همنشینی مهربانانه دختران با ظواهر و پوشش‌های متفاوت، قاب‌های ماندگاری خلق کرد. زنان و دختران ایرانی با حضور آرام، منظم، شاد، پرهیجان، امن، برابر و متین خودشان دو گل دیگر هم به دو دروازه زدند.