معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی:
بسیاری از مسائل سازمان با کمک شرکای اجتماعی حل و فصل می‌شود
مراسم معارفه مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی و تکریم مدیر کل سابق این حوزه با حضور معاون فرهنگی و اجتماعی، مدیران کل و مشاوران معاونت، رئیس کانون عالی بازنشستگان و رئیس اتحادیه پیشکسوتان کارگری کشور برگزار شد.
رسانه‌ها نیاز به آزادی عمل دارند
وزیر ارتباطات و فناوری گفت: رسانه‌ها نیاز به آزادی عمل دارند اما در چارچوب‌های سنتی با آن ها برخورد می‌شود.
آغاز بیست و یکمین دوره مسابقات قرآن کریم کارکنان سازمان تامین اجتماعی در مهر ماه
در‌ راستای گسترش و ترویج اندیشه‌های قرآنی و فرهنگ دینی و با‌عنایت به فرمایشات بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(رضوان الله علیه) و با تأسی از بیانات مؤکد مقام معظم رهبری(مدظله العالی) مبنی بر ترویج فرهنگ و آموزه‌های قرآنی در‌بین آحاد ‌جامعه اسلامی، بیست و یکمین دوره مسابقات قرآن‌کریم ویژه کارکنان سازمان تامین‌اجتماعی سراسر کشور برگزار می شود.
دستور شریعتمداری برای استرداد دعاوی قضایی مطروحه علیه خبرنگاران
وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی در بخشنامه‌ای به تمامی معاونین، روسا و مدیران سازمانها، صندوقها، بانکها، موسسات تابعه و مدیران کل اجرایی دستور داد تا در راستای حمایت از فعالیت‌های خبرنگاران، همه دعاوی قضایی مطروحه را مسترد کنند.
درخواست یک شاعر عاشورایی
عاشورا را به «قمه» و «قیمه» خلاصه نکنیم
شاعر «کربلا منتظر ماست بیا تا برویم» با بیان این‌که برخی نوحه‌خوانی‌ها به کسب و کار تبدیل شده است گفت: نباید عاشورا را به «قمه» و «قیمه» خلاصه کنیم.
به همت موسسه فرهنگی هنری «آهنگ آتیه»
شماره 217 «آتیه‌نو» منتشر شد
شماره دویست و هفدهم هفته‌نامه «آتیه‌نو» امروز یکشنبه هفدهم شهریورماه 1398 به همت موسسه فرهنگی هنری «آهنگ آتیه» منتشر شد.
برندگان جشنواره عکس «تأمین اجتماعی در یک نگاه» مشخص شد
نفرات برتر سومین جشنواره دوسالانه عکس «تأمین اجتماعی در یک نگاه» تعیین شدند.
یادداشتی از دکتر محمدرضا جعفریان
محرم، یادآور عبرت‌های بزرگ برای جهانیان است
تقویم هجری قمری که در میان مسلمانان جهان از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است، با ماه محرم‌الحرام آغاز می‌شود. محرم در لغت به معنای تحریم شده است.
مونسان خبر داد:
سرمایه‌گذاری ۲۰۰ هزار میلیارد تومانی در صنعت گردشگری
مونسان، وزیر پیشنهادی وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: حجم سرمایه گذاری در گردشگری ۲۰۰ هزار میلیارد تومان است البته سرمایه گذارانی هم در حال تکمیل طرح‌های خود هستند.