بررسی 10 چالش جهانی تامین‌اجتماعی
نخستین جلسه پاتوق کتاب معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین‌اجتماعی، با بررسی کتاب 10 چالش جهانی تامین‌اجتماعی برگزار شد.
دکتر فرقانی:
برخی مدیران به روابط عمومی‌ها خیانت می‌کنند!
محمدمهدی فرقانی معتقد است که روابط عمومی‌ها به جای پنهان کردن اتفاقات ناگوار، باید از بروز آنها جلوگیری کنند. به عقیده این استاد ارتباطات، متاسفانه امروزه بعضا مدیران سازمان‌ها از روابط عمومی‌ها به‌عنوان وسیله‌ای برای پنهان کردن اخبار منفی و مثبت جلوه دادن اتفاقات ناگوار استفاده می‌کنند و همین رویه باعث می‌شود که علاوه بر سلب اعتماد مخاطب، عده‌ای روابط‌عمومی‌ها را دروغگو بدانند!
بهنام صفوی درگذشت
بهنام صفوی، خواننده موسیقی پاپ پس از سال‌ها تحمل بیماری امروز (دوشنبه) در سن ۳۶ سالگی درگذشت.
برپایی نمایشگاه آثار برگزیده کارگاه طراحی پوستر سازمان تامین‌اجتماعی در شرکت فرهنگ و فیلم تهران
نمایشگاه آثار برگزیده در دومین کارگاه طراحی پوستر سازمان تامین‌اجتماعی در محل شرکت فرهنگ و فیلم تهران برپا شده است و علاقه‌مندان برای بازدید می‌توانند به محل این شرکت مراجعه کنند.
یک سالگی فیلترینگ تلگرام؛ سودها و زیان‌‌ها
یک سال از فیلترینگ تلگرام، محبوب‌ترین شبکه اجتماعی نزد ایرانیان گذشت، شبکه‌ای که نه تنها برای تسهیل اطلاع‌رسانی و ارتباطات بین فردی کاربرد دارد، بلکه بسیاری از امور تجاری و اقتصادی شهروندان بر بستر آن صورت می‌گیرد و با فیلترشدن آن، انتظار می‌رفت جایگزین مناسبی برای آن پیدا شود.
خانیکی در رونمایی از کتاب «امید اجتماعی»:
نباید از امید ناامید شد
«امید و همبستگی اجتماعی» از عوامل اساسی تاب‌آوری جامعه در برابر مشکلات داخلی و تهدیدهای خارجی به شمار می‌روند.
بازدید نائب رئیس هیات مدیره سازمان تامین‌اجتماعی از غرفه انتشارات علمی و فرهنگی در نمایشگاه کتاب تهران
عضو و نائب رئیس هیات مدیره سازمان تامین‌اجتماعی از غرفه انتشارات علمی و فرهنگی از شرکت‌های تابعه این سازمان در نمایشگاه کتاب تهران بازدید کرد.
تقدیر از نفرات برتر دومین کارگاه طراحی پوستر سازمان تامین‌اجتماعی
اختتامیه دومین کارگاه طراحی پوستر سازمان تامین‌اجتماعی در محل شرکت فرهنگ فیلم تهران و با معرفی و تقدیر از نفرات برتر این کارگاه برگزار شد.
در نشست «رسانه و آسیب‌های اجتماعی» مطرح شد:
غافلگیری در جامعه ما به یک رفتار نهادینه تبدیل شده است
در نشست پانزدهم از سری سلسله نشست‌های بررسی آسیب‌های اجتماعی در ایران به ارتباط رسانه‌ها با آسیب‌های اجتماعی پرداخته شد.
عضو هیأت مدیره بانک رفاه:
مهم ترین سرمایه هر سازمان، نیروی انسانی است
حسین رحمتی گفت: از مهم ترین سرمایه های هر سازمان، سرمایه انسانی است و نیروی انسانی خلاق، نوآور و دارای مهارت و دانش می تواند در اعتلای یک سازمان به ویژه سازمان خدماتی و انتفاعی تأثیر بسزایی داشته و موجب پیشرفت و موفقیت سازمان شود.