مراکز درمانی تامین اجتماعی گلستان تسهیلات مناسبی به بیماران کرونا اختصاص دادند
مدیر درمان تامین اجتماعی استان گلستان گفت: مراکز درمانی تامین اجتماعی گلستان تسهیلات مناسبی به بیماران کرونا اختصاص دادند.
بیمارستان غرضی ملایر؛ پیروز در سنگر مقابله با کرونا
مدیر درمان تأمین اجتماعی استان همدان گفت: ۲۵۰ نفر از کادر درمان بیمارستان دکتر غرضی ملایر شبانه‌روز در خط مقدم مقابله با ویروس کرونا قرار گرفتند تا هم‌صف کادر درمان کشور شده و با نجات جان هموطنان خود رویش مهربانی و ایثار را بار دیگر در سنگر سلامت ماندگار کنند.
بازدید معاون امور عمرانی استاندار اردبیل از پروژه های بیمارستان تامین اجتماعی سبلان
در جریان بازدید معاون امور عمرانی استانداری از پروژه های بیمارستان سبلان ، عملیات اجرائی احداث ساختمان درمانگاه عمومی و تخصصی در محوطه بیمارستان سبلان آغاز شد.
پیشگیری در نظام سلامت از اهمیت بسزایی برخوردار است/ رشادت های کادر درمانی در مدیریت ویروس کرونا قابل تقدیر است
مشاور اجرایی معاون درمان سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه هفته سلامت امسال تحت الشعاع موضوع کرونا قرار گرفته است، گفت: بحث پیشگیری و درمان در نظام سلامت از اهمیت بسزایی برخوردار است.
پرداخت تمامی مطالبات تامین اجتماعی کردستان به دانشگاه علوم پزشکی استان
مدیر درمان تامین اجتماعی استان کردستان گفت: تمامی مطالبات معوقه تامین اجتماعی به دانشگاه علوم پزشکی تا پایان آبان ماه 98 پرداخت شد.
اجرای طرح فاصله گذاری در قطارهای رجا
به منظور حفظ سلامت و آسایش مسافران و جلوگیری از گسترش بیماری کرونا، طرح فاصله گذاری به شیوه جدید در قطارهای رجا اجرایی و اعمال می شود.
همراهی مردم مهمترین عامل در کاهش تعداد بیماران کرونایی است
رئیس بیمارستان تامین اجتماعی حکیم جرجانی گرگان گفت: همراهی مردم، مهمترین عامل در کاهش تعداد بیماران کرونایی است.
آزمایشگاه ها از ارکان مهم و ضروری نظام سلامت هستند
مدیر درمان تامین اجتماعی استان مرکزی گفت: آزمایشگاه ها از ارکان مهم و ضروری نظام سلامت هستند.
معاون بیمه ای سازمان تامین اجتماعی: نیازی به حضور در شعب برای دریافت خدمات بیمه ای نیست
معاون بیمه ای سازمان تامین اجتماعی با اشاره به تمدید تسهیلات مرتبط با جلوگیری از شیوع بیماری کرونا گفت: 13 فعالیت سازمان تامین اجتماعی در حوزه بیمه ای در ایام شیوع کرونا غیرحضوری ارائه می شود و بیمه شدگان، بازنشستگان و کارفرمایان برای دریافت این خدمات نیاز به مراجعه به واحدهای تامین اجتماعی ندارند.
بازگشت دو بخش بیمارستان تامین اجتماعی ساوه به حالت عادی
رئیس بیمارستان شهید دکتر چمران ساوه از کاهش بستری‌های بیماری کرونا و بازگشت دو بخش بیمارستان به حالت عادی خبرداد.
تشریح تسهیلات سازمان تامین اجتماعی به کارگران و کارفرمایان متاثر از کرونا
مدیرکل امور بیمه‌شدگان سازمان تأمین اجتماعی درباره بیکاری تعدادی از بیمه‌شدگان به دلیل شیوع ویروس کرونا اظهار داشت: برخی از مشاغل در اثر شیوع ویروس کرونا دچار آسیب اقتصادی شدند و قرارداد کار بعضی از بیمه شدگان به حالت تعلیق درآمده و بیکار موقت تلقی می شوند.
قدردانی استانداری سمنان از مدیریت درمان تامین اجتماعی این استان
در دیدار مدیران کل دفاتر برنامه ریزی و بازرسی استانداری سمنان با مدیر درمان تامین اجتماعی این استان از اقدامات این مدیریت درمان در مقابله با ویروس کرونا قدردانی شد.
تقدیر مدیر درمان تامین اجتماعی گلستان از کارکنان درمانگاه کردکوی
مدیر درمان تامین اجتماعی استان گلستان در بازدید از درمانگاه یادگار امام (ره) کردکوی، از کارکنان این مرکز درمانی تقدیر کرد.
ارجاع درمان داخلی تامین‌اجتماعی، توزیع عادلانه منابع
مدیر درمان تامین اجتماعی استان قم گفت: اجرای کامل سیستم ارجاع در مراکز درمانی باعث توزیع عادلانه امکانات منابع و خدمات تخصصی می‌شود.
افزایش بخش‌های جراحی قلب بیمارستان تامین‌اجتماعی رشت
دهمین جلسه شورای هماهنگی رفاه و تامین اجتماعی با حضور مدیران ادارات زیر مجموعه وزارت رفاه به میزبانی مدیریت درمان گیلان در بیمارستان حضرت رسول اکرم(ص) رشت برگزار شد.
افزایش 15 درصدی مراجعه به درمانگاه تامین اجتماعی نهاوند
مدیر درمان تامین اجتماعی استان همدان گفت: امسال 88523 بیمار از درمانگاه تامین اجتماعی نهاوند خدمات دریافت کرده‌اند که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۵ درصد افزایش دارد.
مدیر درمان تأمین اجتماعی استان سمنان:
ارتقای فرهنگ سازمانی ناشی از همکاری کارکنان است
مدیر درمان تأمین اجتماعی استان سمنان با بیان اینکه ارتقای فرهنگ سازمانی و بهسازی مستمر خدمات از اثرات مطلوب همکاری فکری و عملی کارکنان است، اظهار داشت: مدیریت منابع و مصارف، تحقق حقوق شهروندی و همچنین مدیریت مشارکتی از جمله اثرات ارزشمند سامانه نظام پیشنهادها در سازمان تأمین اجتماعی است.
عزم جدی سازمان تامین اجتماعی در به‌روز رسانی پرداخت‌ها
معاون درمان سازمان تامین اجتماعی با اشاره به این که به‌زودی 3 هزار میلیارد تومان از محل اسناد خزانه به این سازمان تزریق می‌شود، گفت: مطالبات جامعه پزشکی را به‌روز رسانی کرده و بدهی مراکز درمانی را پرداخت خواهیم کرد.
مدیر درمان همدان خبر داد:
غرضی ملایر و آتیه همدان، بیمارستان‌های برتر در مراقبت‌های پرستاری
مدیر درمان تامین اجتماعی همدان با بیان اینکه دفاتر پرستاری هر سال توسط سازمان تامین اجتماعی ارزیابی و رتبه‌بندی می‌شود، گفت: امسال بیمارستان‌های آتیه همدان و دکتر غرضی ملایر در بین ۷۰ بیمارستان تامین اجتماعی کشور رتبه برتر (رنکینگ یک) را کسب کردند.
پرستاری شغلی است که تا عاشق نباشی نبض تپنده هر بیمار، لبخند بر لبانت جاری نمی سازد. پرستاران، نماد گذشت و ایثارند و بهترین خاطره هر یک از آنها، بازگشت به حیات و فرصت دوباره بیماران است.