در جریان بازدید معاون امور فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی از شرکت آبفای استان تهران عنوان شد
کارگروه مشترک آبفا و سازمان تامین اجتماعی تشکیل می شود
معاون امور فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی در جریان بازدید از شرکت آبفای استان تهران بر ضرورت فرهنگ سازی در خصوص مصرف بهینه آب و تشکیل کارگروه مشترک با آبفای تهران به منظور هم اندیشی و بررسی مسایل این سازمان ها تاکید کرد.
با همکاری تامین اجتماعی محقق می‌شود
خدمات پرستاری در منزل، زیر چتر بیمه‌ای
بر اساس ماده 89 قانون برنامه ششم توسعه، دولت موظف است خدمات پرستاری در منزل را گسترش بدهد. گسترش این خدمات می‌تواند، هم موجب ارتقای سلامت بیماران شود و هم هزینه‌های نظام سلامت را کاهش دهد، زیرا توسعه خدمات پرستاری در منزل موجب می‌شود آمار بیماران نیازمند به خدمات بستری کاهش پیدا کند. همچنین در صورت گسترش خدمات پرستاری در منزل، فرصت شغلی بسیار مساعدی هم برای پرستاران مهیا می‌شود.
انتصاب مدیرکل تامین اجتماعی خوزستان
طی حکمی از سوی مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، سیدمحمد مرعشی به سمت مدیرکل تامین اجتماعی استان خوزستان منصوب شد.
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تأمین اجتماعی:
تشکل‌های کارگری با هم‌افزایی خواسته‌های مشترک را پی‌گیری کنند
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تأمین اجتماعی با بیان اینکه جامعه کارگری از قوی‌ترین و متشکل‌ترین کنشگران جامعه هستند، گفت: تشکل‌های کارگری با همدلی و اتفاق نظر می‌توانند اهداف و خواسته‌های مشترک را پی‌گیری کنند و مسائل مربوط به تأمین اجتماعی نیز از جمله حوزه‌های مورد توافق جامعه کارگری است.
نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان از اقدامات سازمان تامین اجتماعی قدردانی کرد
نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس ضمن ابراز رضایت از اقدامات سازمان تامین اجتماعی خواستار اطلاع رسانی دستاوردها و خدمات این سازمان به اقشار مختلف مردم شد.
شعبه اقماری تامین اجتماعی بهادران آغاز به کار کرد
با حضور مسئولان منطقه و در راستای ارائه خدمات هرچه مطلوب‌تر به مخاطبان، شعبه اقماری تامین اجتماعی بهادران شهرستان مهریز یزد همزمان با ٢٥ تیرماه افتتاح شد.
استاندارخراسان شمالی:
تامین اجتماعی نقش موثری دراشتغال‌زایی دارد
استاندار خراسان شمالی به اجرای طرح پنل‌های خورشیدی دراستان با اهداف اشتغال‌زایی اقشار متوسط جامعه اشاره کرد وگفت: سازمان تامین اجتماعی نیز می‌تواند با حمایت از جمعیت تحت پوشش خود در بخش مستمری بگیران دراین طرح، نقش موثری در اشتغال‌زایی این قشر داشته باشد.
مدیرکل تامین اجتماعی خراسان شمالی با نماینده مجلس شورای اسلامی دیدارکرد
به مناسبت هفته تامین اجتماعی مدیر کل تامین اجتماعی خراسان شمالی با مهندس اکبری نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، گرمه و جاجرم و رازوجرگلان در مجلس شورای اسلامی دیدار کرد.
افتتاح کانون بازنشستگان تامین اجتماعی شهرستان منوجان
با حضور نمایندگان استان کرمان در مجلس شورای اسلامی و مدیر کل تامین اجتماعی این استان، کانون بازنشستگان تامین اجتماعی منوجان افتتاح شد.
شعبه اقماری تامین اجتماعی مهرشهر خراسان جنوبی افتتاح شد
به مناسبت ٢٥ تیرماه روز تأمین اجتماعی، شعبه اقماری مهرشهر در بیرجند با حضور مسئولان استانی افتتاح شد.
دفتر اقماری کارگزاری تأمین اجتماعی چهار باغ استان البرز افتتاح شد
همزمان با هفته تامین اجتماعی، دفتر اقماری کارگزاری سازمان تامین اجتماعی بخش چهار باغ با حضور امام جمعه چهارباغ، مدیرکل تامین اجتماعی استان البرز، مسئول کانون عالی شوراهای اسلامی کار استان البرز، رئیس شعبه تامین اجتماعی شهرستان ساوجبلاغ، بخشدار و شهردار این استان افتتاح شد.
نماینده ولی ‌‌فقیه در استان آذربایجان‌شرقی:
تأمین اجتماعی، موجب تحقق عدالت اجتماعی در جامعه است
به مناسبت هفته تأمین اجتماعی مدیران و جمعی از کارکنان تأمین اجتماعی استان آذربایجان‌شرقی، با نماینده ولی‌ فقیه استان و امام جمعه تبریز دیدار کردند.
نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی:
سازمان تامین اجتماعی نیاز به حمایت بیشتر از سوی مجلس و دولت دارد
نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت: سازمان تامین اجتماعی برای انجام ماموریت‌ها و ایفای تعهدات خود نیاز به حمایت و توجه بیشتر مجلس و دولت دارد.
نماینده مردم استان کرمان در مجلس شورای اسلامی:
باید ضریب پشتیبانی تامین اجتماعی را افزایش دهیم
نماینده مردم شهرستان‌های کهنوج، قلعه گنج، رودبار جنوب، فاریاب و منوجان درمجلس شورای اسلامی ضمن تبریک هفته تامین اجتماعی گفت: طبق آیات و روایات و سخن بزرگان دین خدمت به خلق بالاترین عبادت است و کار سازمان تامین اجتماعی در همین راستا است؛ لذا اقدامات تامین اجتماعی نوعی عبادت و جهاد محسوب می‌شود.
نگاهی به دستاوردهای سازمان تأمین اجتماعی؛ (گزارش شماره٥)
افتتاح و آغاز ١١٣ پروژه و انجام ٢٣ سفر استانی مدیرعامل تأمین اجتماعی
معاونت امور استان های سازمان تأمین اجتماعی وظیفه هماهنگی، برنامه ریزی و نظارت و ارزیابی فعالیت واحدهای اجرایی این سازمان در سراسر کشور را بر عهده دارد.
معاون بیمه‌ای سازمان تأمین اجتماعی:
شرکت‌های دانش بنیان از محاسبه ضریب پیمان معاف هستند
معاون بیمه‌ای سازمان تأمین اجتماعی امضای تفاهم‌نامه بین این سازمان و معاونت علمی و فناوری رئیس جمهوری را حاصل گفت‌وگو و تعامل سازنده با شرکای اجتماعی دانست و گفت: اجرایی شدن این تفاهم‌نامه اقدامی اثرگذار در حمایت از شرکت‌های دانش بنیان است.
آمادگی معاونت علمی ریاست جمهوری برای همکاری با تامین اجتماعی
معاون علمی و فن آوری رییس جمهور و رییس بنیاد ملی نخبگان با بیان اینکه سازمان تامین اجتماعی در صف مقدم خدمت گذاری به مردم است، گفت: در معاونت علمی ریاست جمهوری آماده همکاری هستیم تا بخشی از خدمات سازمان تامین اجتماعی در محیط کسب و کار جدید ارائه و باری از دوش این سازمان برداشته شود.
همزمان با ٢٥ تیر روز تامین اجتماعی انجام شد
بازدید معاون رئیس جمهور از دستاوردهای تأمین اجتماعی در حوزه IT
معاون علمی و فن آوری رئیس جمهور با حضور در سازمان تأمین اجتماعی از دستاوردهای این سازمان در بهره‌برداری از فناوری اطلاعات بازدید کرد.
وزیر بهداشت در اجلاس روسای دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور:
تامین اجتماعی، مصمم به پرداخت مطالبات وزارت بهداشت است
وزیر بهداشت با اشاره به سخنان مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی مبنی بر اصلاح نظام پرداخت مطالبات وزارت بهداشت، گفت: دکتر نوربخش خبرهای خوشی داد که نیاز به هماهنگی بیشتر در محیط دارد...
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی:
مطالبات دانشگاه‌های علوم پزشکی به زودی پرداخت می‌شود
دکتر سیدتقی نوربخش در اجلاس سراسری روسای دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور، اظهار داشت: به منظور پرداخت مطالبات دانشگاه‌ها سازوکاری طراحی شده است تا از ماه آینده پس از دریافت اسناد پزشکی بیمارستان‌ها ٦٠درصد مطالبات مربوطه پرداخت و ٤٠ درصد باقی مانده نیز در مدت یک ماه و پس از بررسی اسناد ارائه شده تسویه شود.
ناپایداری صندوق‌های بازنشستگی، امروز دیگر موضوعی آشنا برای همه کنشگران سیاسی و اجتماعی است.
به همت گروه مطالعات اجتماعی و فرهنگی مؤسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی، نشست تخصصی با عنوان «عدالت دموکراتیک: همنشینی آزادی و برابری» با حضور اندیشمندان و استادان دانشگاه برگزار شد.