زمان حذف یارانه ۳ دهک‌ بالای درآمدی مشخص شد
وزارتخانه‌های تعاون، کار و رفاه اجتماعی، کشور و ارتباطات و فناوری اطلاعات در حال هماهنگی و تدوین دستورالعملی برای تهیه بانک اطلاعاتی حذف ۳ دهک بالای درآمدی هستند.
وزیر کار:
دنبال ایجاد شرایط بهتر برای فعالان اقتصادی با تبادل اطلاعات بین سازمان مالیاتی و تامین‌اجتماعی هستیم
تفاهم‌نامه «تبادل داده و اطلاعات» امروز (۲۹ تیر) با حضور محمد شریعتمداری و فرهاد دژپسند در محل نمایشگاه الکامپ، نمایشگاه بین‌المللی تهران میان دو وزارتخانه به امضا رسید.
ایجاد آرامش و برقراری امنیت مهمترین رسالت سازمان تامین‌اجتماعی
مدیر کل تامین‌اجتماعی غرب تهران بزرگ در گفت‌وگوی زنده شبکه 2 برنامه ایران آفتاب، مهمترین رسالت سازمان تامین‌اجتماعی را ایجاد آرامش و برقراری امنیت برای نیروی کار در کشور عنوان کرد.
سرنوشت سازمان تامین‌اجتماعی با رونق تولید مرتبط است
حمیدرضا قاسمی، مدیر کل تامین‌اجتماعی استان کرمانشاه به مناسبت بزرگداشت هفته تامین‌اجتماعی با اولیاء علی‌بیگی، عضو هیئت امنای سازمان تامین‌اجتماعی دیدار و گفت‌وگو کرد.
نماینده ولی‌فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد:
عدالت اجتماعی و رضایت‌مندی مردم، هدف تامین‌اجتماعی است
نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد و عضو مجلس خبرگان رهبری، اظهار داشت: تحقق عدالت اجتماعی و رضایت‌مندی مردم، مهم‌ترین اهداف تامین اجتماعی به شمار می‌رود و امیدواریم مدیران سازمان تامین‌اجتماعی با تلاش‌ و برنامه‌ریزی مناسب بتوانند به این اهداف، جامه عمل بپوشانند.
نماینده صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی
مراکز درمانی تامین‌اجتماعی گره گشای بیمه شدگان است
نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بیمه شدگان شهرستان صومعه‌سرا خواهان ساخت مرکز درمانی تامین‌اجتماعی در این شهرستان هستند، گفت: مراکز درمانی تامین‌اجتماعی گره گشای بیمه شدگان است.
5 هزار کارفرمای استان کرمان، خواهان بخشودگی جرایم بیمه‌ای شدند
علی حسینی، مدیرکل تامین‌اجتماعی استان کرمان در نشست خبری در جمع اصحاب رسانه ضمن گرامی‌داشت هفته تامین‌اجتماعی افزود: این سازمان بزرگ‌ترین سازمان بیمه‌ای کشور است که بیش از ۴۲ میلیون نفر از جمعیت کشور را تحت پوشش خود دارد.
بازدید نماینده اورامانات از بیمارستان تامین‌اجتماعی شهدای کرمانشاه
نماینده مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی از بیمارستان شهدا بازدید و ضمن گفت‌وگو با مردم، در جریان روند خدمت رسانی به بیماران قرار گرفت.
دیدار رئیس درمانگاه تامین‌اجتماعی کردکوی با امام جمعه این شهرستان
رئیس درمانگاه تامین‌اجتماعی کردکوی با امام جمعه این شهرستان به مناسبت هفته تامین‌اجتماعی دیدار و گفت‌وگو کرد.
استاندار قم:
سازمان تامین‌اجتماعی در خط مقدم خدمت به اقشار آسیب پذیر است
استاندار قم با اشاره به نقش موثر سازمان تامین‌اجتماعی گفت: تامین‌اجتماعی در خط مقدم خدمت به اقشار آسیب پذیر جامعه است و این در نوع خود بسیار ارزشمند است.
استاندار خوزستان:
استقلال سازمان تأمین‌اجتماعی باید حفظ شود
دکتر غلامرضا شریعتی، استاندار خوزستان با مدیران و معاونان بیمه‌ای و درمانی تأمین‌اجتماعی خوزستان دیدار و گفت‌وگو کرد.
دومین کارگزاری رسمی تامین‌اجتماعی در بیرجند به بهره‌برداری رسید
طی مراسمی در هفته تأمین‌اجتماعی دومین کارگزاری رسمی شماره ۳۱۷ تامین‌اجتماعی شهرستان بیرجند به بهره‌برداری رسید.
تامین‌اجتماعی مقوم اشتغال در کشور است
برنامه «گفت‌وگوی اقتصادی» با موضوع مشکلات صندوق‌ها، علل و ریشه‌ها با حضور دکتر حسین امیری‌گنجه، سرپرست معاونت اقتصادی و برنامه‌ریزی سازمان تأمین‌اجتماعی از شبکه رادیویی گفت‌وگو پخش شد.
2 هزار نفر از زنان خانه‌دار استان ایلام به بیمه شدگان تامین‌اجتماعی پیوستند
سهیلا ملکشاهی گفت: حضور نماینده تامین‌اجتماعی استان ایلام به عنوان ناظر در جریان نشست‌ها، طرح‌ها و تصمیم‌های کمیته «اشتغال و سرمایه‌گذاری» کارآمد بوده است.
مدیرکل تامین‌اجتماعی استان اردبیل در نشست خبری با اصحاب رسانه عنوان کرد:
توسعه خدمات الکترونیکی در اولویت برنامه‌های تامین اجتماعی
مدیرکل تامین‌اجتماعی استان اردبیل از توسعه خدمات الکترونیکی و غیر حضوری در سازمان تامین‌اجتماعی خبر داد.
نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی:
تامین‌اجتماعی مجموعه‌ای پیشرو در ارائه خدمات الکترونیک در سطح کشور است
مهندس جعفرزاده ایمن‌آبادی، نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی هم‌زمان با هفته تامین‌اجتماعی از شعبه تامین‌اجتماعی کوچصفهان بازدید و با کارکنان دیدار کرد.
مصطفی سالاری در نمایشگاه الکامپ تاکید کرد:
حرکت تامین‌اجتماعی در مسیر پیشرفت خدمات الکترونیک
مدیرعامل سازمان تامین‌اجتماعی در بازدید از نمایشگاه الکامپ گفت: سازمان تامین‌اجتماعی در حوزه خدمات الکترونیک تاکنون موفق عمل کرده و توانسته است از لحاظ سخت افزاری و نرم افزاری دستاوردهای ارزشمندی ارائه دهد و حرکت در این مسیر ادامه دارد.
در جهت رضایت‌مندی حداکثری بیماران تلاش مضاعف داریم
مدیر درمان تامین‌اجتماعی مازندران با بیان اینکه سعی می‌کنیم بهترین خدمات درمانی را به جامعه هدف ارائه دهیم، گفت: در جهت رضایت‌مندی حداکثری بیماران تلاش مضاعف داریم.
افزایش تعداد پزشکان درمانگاه تامین‌اجتماعی شهید سپهری همدان
رئیس درمانگاه شهید سپهری تامین‌اجتماعی همدان از افزایش تعداد پزشکان این مرکز درمانی خبر داد و گفت: یک‌میلیارد و 500 میلیون ریال برای تهیه لوازم مصرفی پزشکی هزینه شده است.
فرماندار شهرستان تبریز:
مدیریت علمی و تفکر استراتژیک، در تأمین‌اجتماعی حاکم است
فرماندار شهرستان تبریز، به مناسبت هفته تأمین‌اجتماعی از اداره کل تامین‌اجتماعی آذربایجان‌شرقی و شعبه پنج تبریز بازدید کرد.
امروزه از بحران صندوق‌های بازنشستگی در ایران به‌عنوان یکی از ابرچالش‌های پیشِ روی اقتصاد ایران در کنار بحران‌های دیگری نظیر بحران آب، محیط‌زیست و اشتغال نام برده می‌شود.
به همت گروه مطالعات اجتماعی و فرهنگی مؤسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی، نشست تخصصی با عنوان «عدالت دموکراتیک: همنشینی آزادی و برابری» با حضور اندیشمندان و استادان دانشگاه برگزار شد.