آی تی نقش تعیین‌کننده‌ای در شفاف‌سازی امور دارد
با گسترش فناوری اطلاعات و خدمات جدید در سازمان تامین اجتماعی علاوه بر افزایش شفاف‌سازی امور و جلوگیری از اتلاف منابع مالی و انرژی؛ ترددهای غیرضروری کاسته و بالا رفتن میزان رضایت بیمه‌شدگان را در پی خواهد داشت.
رونمایی از طرح های جدید بیمه ای برای بازنشستگان کشوری
آیین امضای تفاهم نامه اعطای بیمه نامه های تخفیفی و تقسیطی بیمه ملت به بازنشستگان و موظفین کشوری با حضور مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری، مدیرعامل بیمه ملت، نمایندگان تعدادی از کانون های بازنشستگی استان تهران و جمعی از اصحاب رسانه برگزار شد.
دکتر علی حیدری، نایب رییس هیات‌مدیره سازمان تامین‌اجتماعی:
انباشت مطالبات، دست سازمان را بسته است
بیش از 30 هزار نفر خوزستانی متقاضی دریافت بیمه بیکاری مشاغل متاثر از کرونا
سید محمد مرعشی مدیر کل تأمین اجتماعی خوزستان متقاضیان دریافت مقرری بیکاری مشاغل متاثر از بیماری کرونا را بیش از 30 هزار نفر اعلام کرد
بیمارستان غرضی ملایر؛ پیروز در سنگر مقابله با کرونا
مدیر درمان تأمین اجتماعی استان همدان گفت: ۲۵۰ نفر از کادر درمان بیمارستان دکتر غرضی ملایر شبانه‌روز در خط مقدم مقابله با ویروس کرونا قرار گرفتند تا هم‌صف کادر درمان کشور شده و با نجات جان هموطنان خود رویش مهربانی و ایثار را بار دیگر در سنگر سلامت ماندگار کنند.
بازدید معاون امور عمرانی استاندار اردبیل از پروژه های بیمارستان تامین اجتماعی سبلان
در جریان بازدید معاون امور عمرانی استانداری از پروژه های بیمارستان سبلان ، عملیات اجرائی احداث ساختمان درمانگاه عمومی و تخصصی در محوطه بیمارستان سبلان آغاز شد.
راهکار برون رفت از مشکلات اقتصادی واگذاری امور به بخش خصوصی است
طی نشست مشترک نماینده منتخب مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی با مدیر کل تامین اجتماعی استان، لطف ا... سیاهکلی مرادی راه برون رفت از مشکلات اقتصادی را، کوچک شدن دولت، واگذاری امور به بخش خصوصی، فروش اموال دولتی و تزریق آن برای تسهیلات اشتغال و کارآفرینی و تولید است.
پیشگیری در نظام سلامت از اهمیت بسزایی برخوردار است/ رشادت های کادر درمانی در مدیریت ویروس کرونا قابل تقدیر است
مشاور اجرایی معاون درمان سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه هفته سلامت امسال تحت الشعاع موضوع کرونا قرار گرفته است، گفت: بحث پیشگیری و درمان در نظام سلامت از اهمیت بسزایی برخوردار است.
تاریخ کفالت مستمری بگیران بازمانده و افراد تبعی تحت پوشش مستمری بگیران تامین اجتماعی حسب مورد تا پایان تیر و مرداد اعتبار دارد
به علت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و کاهش مراجعه مستمری بگیران به شعب تامین اجتماعی، تاریخ خاتمه کفالت مستمری بگیران بازمانده و افراد تبعی تحت پوشش مستمری بگیران بازنشسته و از کارافتاده کلی حسب مورد به پایان تیر و مرداد سالجاری موکول شد.
پرداخت تمامی مطالبات تامین اجتماعی کردستان به دانشگاه علوم پزشکی استان
مدیر درمان تامین اجتماعی استان کردستان گفت: تمامی مطالبات معوقه تامین اجتماعی به دانشگاه علوم پزشکی تا پایان آبان ماه 98 پرداخت شد.
ثبت نام بیش از 5 هزار نفر در سامانه بیمه بیکاری در استان خراسان شمالی
مدیر کل تامین اجتماعی خراسان شمالی از ثبت نام بیش از 5 هزار نفر در سامانه بیمه بیکاری در استان خبر داد و افزود: از این تعداد صرفا 3193 نفر مشمول قانون کار و تامین اجتماعی هستند.
سازمان تامین اجتماعی بزرگترین عائله را در کشور دارد
مدیرکل تامین اجتماعی گیلان با فرماندار شهرستان لاهیجان دیدار کرد .
همراهی مردم مهمترین عامل در کاهش تعداد بیماران کرونایی است
رئیس بیمارستان تامین اجتماعی حکیم جرجانی گرگان گفت: همراهی مردم، مهمترین عامل در کاهش تعداد بیماران کرونایی است.
آزمایشگاه ها از ارکان مهم و ضروری نظام سلامت هستند
مدیر درمان تامین اجتماعی استان مرکزی گفت: آزمایشگاه ها از ارکان مهم و ضروری نظام سلامت هستند.
معاون بیمه ای سازمان تامین اجتماعی: نیازی به حضور در شعب برای دریافت خدمات بیمه ای نیست
معاون بیمه ای سازمان تامین اجتماعی با اشاره به تمدید تسهیلات مرتبط با جلوگیری از شیوع بیماری کرونا گفت: 13 فعالیت سازمان تامین اجتماعی در حوزه بیمه ای در ایام شیوع کرونا غیرحضوری ارائه می شود و بیمه شدگان، بازنشستگان و کارفرمایان برای دریافت این خدمات نیاز به مراجعه به واحدهای تامین اجتماعی ندارند.
بازگشت دو بخش بیمارستان تامین اجتماعی ساوه به حالت عادی
رئیس بیمارستان شهید دکتر چمران ساوه از کاهش بستری‌های بیماری کرونا و بازگشت دو بخش بیمارستان به حالت عادی خبرداد.
تشریح تسهیلات سازمان تامین اجتماعی به کارگران و کارفرمایان متاثر از کرونا
مدیرکل امور بیمه‌شدگان سازمان تأمین اجتماعی درباره بیکاری تعدادی از بیمه‌شدگان به دلیل شیوع ویروس کرونا اظهار داشت: برخی از مشاغل در اثر شیوع ویروس کرونا دچار آسیب اقتصادی شدند و قرارداد کار بعضی از بیمه شدگان به حالت تعلیق درآمده و بیکار موقت تلقی می شوند.
تمدید تمامی تسهیلات تامین اجتماعی تا پایان اردیبهشت ۹۹
مدیرکل تامین اجتماعی استان سمنان از تمدید تمامی تسهیلات سازمان تامین اجتماعی برای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا تا پایان اردیبهشت ۹۹ خبر داد.
سهولت دسترسی به خدمات تامین اجتماعی در کارگزاری‌ها
مدیرکل تامین اجتماعی استان قم از کارگزاری شماره 112 بازدید کرد.
از سوی اداره‌کل تامین‌اجتماعی گیلان انجام شد؛
برگزاری کارگاه‌ آموزشی رابطان بیمه‌ای بنگاه‌ها
با هدف تقویت تعاملات و افزایش آگاهی‌ شرکای اجتماعی از قوانین بیمه‌ای، کارگاه‌های آموزشی رابطان بیمه‌ای شرکت‌ها توسط تامین اجتماعی گیلان برگزار شد.
امروزه از بحران صندوق‌های بازنشستگی در ایران به‌عنوان یکی از ابرچالش‌های پیشِ روی اقتصاد ایران در کنار بحران‌های دیگری نظیر بحران آب، محیط‌زیست و اشتغال نام برده می‌شود.
به همت گروه مطالعات اجتماعی و فرهنگی مؤسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی، نشست تخصصی با عنوان «عدالت دموکراتیک: همنشینی آزادی و برابری» با حضور اندیشمندان و استادان دانشگاه برگزار شد.