printlogo


رشد ۵ درصدی مستمری بگیران تامین اجتماعی استان قم
رشد ۵ درصدی مستمری بگیران تامین اجتماعی استان قم
کد خبر: 60638 تاریخ: 1399/5/5 13:39
مدیرکل تامین اجتماعی استان قم با حضور در برنامه زنده رادیو تلویزیونی «بی‌تعارف» مرکز قم به سوال‌های مخاطبان این برنامه پاسخ گفت.

تامین 24 / علی‌اصغر دادخواه با حضور در این برنامه زنده رادیوتلویزیونی با اشاره به جمعیت 794 هزار نفری افراد تحت پوشش این سازمان و شاخص فراگیری 59 در قم گفت: چهار شعبه دائم، دو شعبه اقماری و پنج کارگزاری در مجموعه این استان فعال هستند.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، وی تعداد بیمه شدگان اصلی را 240 هزار و 3 نفر در کل استان قم اعلام کرد و افزود: در مجموع  بیش از 700 هزار نفر بیمه شده اصلی و تبعی تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی در استان قم قرار گرفته‌اند که نسبت به سال گذشته 2 درصد رشد داشته است.

 

دادخواه خاطرنشان کرد: همچنین 93658 نفر مجموع مستمری بگیران اصلی و تبعی تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی در استان قم هستند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته آن 5 درصد رشد داشته است.

 

در ادامه برنامه «بی‌تعارف» صدا‌وسیمای مرکز قم، تلفن‌ها و پیامک‌های مردمی پخش شد که مدیرکل تامین اجتماعی قم به تک تک سوال‌های مخاطبان در خصوص متناسب‌سازی حقوق مستمری بگیران، بیمه رانندگان تاکسی، شرایط بازنشستگی، مشاغل سخت و زیان‌آور و مقرری بیمه بیکاری ایام کرونا توضیحاتی را ارایه کرد.

لینک مطلب: http://tamin24.ir/News/60638.html