printlogo


بازدید از بیمارستان تامین اجتماعی سبلان
بازدید از بیمارستان تامین اجتماعی سبلان
کد خبر: 60630 تاریخ: 1399/5/5 10:58
سرپرست دانشگاه علوم پزشگی اردبیل، از بیمارستان تامین اجتماعی سبلان بازدید کرد و گفت: تعامل و همکاری نزدیکی با مدیریت درمان تامین اجتماعی استان اردبیل برای خدمت رسانی و بستری بیماران مبتلا به کرونا داریم.

تامین 24 / دکتر شهرام حبیب‌زاده و هیات همراه، با حضور در بیمارستان تامین اجتماعی سبلان اردبیل ضمن بازدید از بخش‌های ویژه کرونا و عیادت از بیماران بستری شده در جریان روند خدمات رسانی به بیماران مبتلا به کرونا قرار گرفتند.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر حبیب‌زاده در جریان این بازدید با اشاره به تعامل و همکاری مطلوب مدیریت درمان تامین اجتماعی استان در از ابتدای شیوع بیماری کرونا از اول اسفند ماه سال گذشته، افزود: این همکاری در رفع نیازهای بیماران در دریافت خدمات بالینی، پزشکی، تشخیصی، درمانی و بستری نتیجه‌بخش بوده است و مراکز درمانی تامین اجتماعی در استان به موقع و همراه با دانشگاه علوم پزشگی وارد عمل شده و تمهیدات و اقدامات درمانی لازم را برای بیماران کرونا آغاز کردند که قابل تقدیر است.

 

وی همچنین ضمن قدردانی از زحمت‌کشان و تلاش‌گران عرصه درمان در بیمارستان سبلان، وضعیت این بیمارستان را که به عنوان معین دانشگاه علوم پزشکی در بستری بیماران کرونائی است، مطلوب توصیف کرد و از تعداد 429 نفر بستری بیماران مبتلا به کرونا در سطح استان اردبیل خبر داد.

 

وی در پایان همکاری همه جانبه مردم برای پیشگیری از این بیماری را خواستار شد.

 

دکتر قادر برجی، مدیر درمان تامین اجتماعی استان اردبیل نیز در این بازدید، ضمن تقدیر از حضور سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و هیات همراه در بیمارستان سبلان که باعث دلگرمی کارکنان زحمتکش و مدافعان سلامت مردم در خط مقدم درمان شدند، افزود: در بیمارستان سبلان و در جریان پیک دوم و شدیدتر بیماری کرونا و همچنین وضعیت قرمز شهرستان تا به امروز 70 بیمار مبتلا به کرونا بستری هستند و از این تعداد، 10 نفر در بخش ویژه ICU تحت مراقبت قرار دارند.

 

وی مجموعه درمانی سازمان تامین اجتماعی را همراه و همکار نزدیک دانشگاه علوم پزشکی عنوان کرد که همواره برای ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به مردم و بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی آماده است.

 

دکتر برجی تنها راه مقابله با این بیماری را در شرایط فعلی، زدن ماسک، رعایت فاصله گذاری اجتماعی، پرهیز از برگزاری برخی مراسم پرتجمع و شستن مرتب دست‌ها عنوان کرد.

لینک مطلب: http://tamin24.ir/News/60630.html