printlogo


مهدی درخشان مطرح کرد:
عزم جدی برای مدیریت هزینه‌ها در سازمان تامین اجتماعی
عزم جدی برای مدیریت هزینه‌ها در سازمان تامین اجتماعی
کد خبر: 47657 تاریخ: 1398/7/7 11:12
معاون درمان سازمان تامین اجتماعی در همایش مدیران درمان منطقه یک این سازمان که در شهرستان بیرجند برگزار شد، اظهار داشت: یک تلاش و عزم جدی برای مدیریت و کنترل هزینه‌ها در سازمان تامین اجتماعی آغاز شده است.

تامین 24 / دکتر مهدی درخشان در دهمین همایش منطقه‌ای مدیران درمان منطقه یک سازمان تامین اجتماعی بیان کرد: تلاش همه ما باید بر این باشد که به سمت مدیریت هزینه‌ها گام برداریم و هزینه‌هایی را که از سنوات قبل به سازمان تحمیل شده است، در حد امکان کاهش دهیم.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، وی افزود: به همین منظور کمیته‌های تخصصی در سطح سازمان تشکیل شده است و از کارشناسان با تجربه و متخصص در حوزه سلامت برای همکاری دعوت به عمل آمده است.

 

دکتر درخشان ادامه داد: وزارت بهداشت نیز همکاری خوبی با سازمان تامین اجتماعی در این خصوص دارد؛ چراکه اولاً تجربه خوبی از بیمه سلامت به دست آورده است، ثانیاً با مسائل مالی سازمان و ریز منابع و مصارف آن به صورت شفاف آشنا شده است.

 

معاون درمان سازمان تامین اجتماعی تصریح کرد: با توجه به روند افسار گسیخته هزینه‌ها ناچاریم به سمت کنترل هزینه‌ها و مدیریت منابع برویم؛ به عنوان مثال در یکی از اقدامات فقط تشکیل پرونده برای قلم‌های انسولین باعث چندین میلیارد تومان صرفه‌جویی در سازمان شد.

 

دکتر درخشان همچنین خاطر نشان کرد: برای کاستن از زمان طولانی بدهی‌های سازمان به مراکز طرف قرارداد برنامه ریزی شده و در این خصوص تفاهم‌نامه خوبی هم با وزارت بهداشت نهایی شده است.

 

معاون درمان سازمان تامین اجتماعی برگزاری همایش مدیران درمان مناطق را از کارهای ارزشمند حوزه درمان سازمان دانست و تاکید کرد: هدف اصلی این همایش‌ها استفاده از نظر و تجربه مدیران و کارشناسان استان‌ها و استفاده از خرد جمعی برای حل مسائل در حوزه‌های درمان مستقیم و غیرمستقیم سازمان تأمین اجتماعی است.

لینک مطلب: http://tamin24.ir/News/47657.html