printlogo


در بازدید از شعب تامین‌اجتماعی انجام می‌شود؛
بررسی مسائل بیمه‌ای کارفرمایان استان بوشهر
بررسی مسائل بیمه‌ای کارفرمایان استان بوشهر
کد خبر: 45116 تاریخ: 1398/2/25 17:53
به منظور تکریم و پاسخگویی به بیمه شدگان، دیدار مردمی مدیرکل تامین‌اجتماعی بوشهر با رویکرد رونق تولید و تسهیل و تسریع در ارائه خدمات به کارفرمایان و شرکت‌های تولید کننده در شعب استان برگزار می‌شود.

تامین 24 / عبداله شیرکوند، مدیرکل تامین‌اجتماعی استان بوشهر با حضور در شعب تامین‌اجتماعی عسلویه و بیدخون، روند فعالیت و خدمت‌رسانی واحدهای مختلف این شعبه را مورد بازدید و نظارت قرار داد و با مردم و مخاطبان دیدار کرد و ضمن بررسی مسائل و مشکلات، به درخواست‌های آنها پاسخ داد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تامین‌اجتماعی، مدیرکل تامین‌اجتماعی بوشهر با بیان اینکه مجموعه دیدارهای مردمی در سال جاری با رویکرد تسهیل و تسریع در رونق تولید و تسهیل خدمات برای کارفرمایان و شرکت‌های فعال و تولید کننده برگزار می‌شود، خاطر نشان کرد: کارفرمایان، تولید کنندگان و شرکت‌ها می‌توانند درخواست‌های خود را در این دیدارها مطرح کنند.

 

شیرکوند با تاکید بر اینکه تمام توان سازمان تامین‌اجتماعی در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری در جهت رونق تولید و بهبود فضای فعالیت و کسب و کار شرکت‌ها و کارفرمایان قرار گرفته است، افزود : برای مساعدت به کارفرمایان، کارگاه‌ها و شرکت‌های فعال در استان به ویژه منطقه عسلویه از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهیم کرد.

 

وی گفت: عمده فعالیت بیمه‌ای استان بوشهردر مراکز صنایع نفت، گاز و پتروشیمی فعال است و منطقه عسلویه قطب انرژی کشور است که بیش از٩٠ هزار بیمه شده در این مناطق از خدمات بیمه‌ای سازمان تامین‌اجتماعی استفاده می‌کنند.

 

مدیرکل تامین‌اجتماعی استان بوشهر با اشاره به اینکه خدمات ارائه شده توسط این سازمان در راستای رضایت‌مندی عموم مردم استان بوشهر خواهد بود، تاکید کرد: طرح دیدارهای مردمی در همه شعب استان بوشهر در روزهای یکشنبه برگزار خواهد شد تا از نزدیک پاسخگوی درخواست‌ها و مشکلات مخاطبان ارجمند سازمان باشیم.

 

گفتنی است دیدارهای مردمی مدیرکل تامین‌اجتماعی بوشهر، در تمامی شعب تامین‌اجتماعی استان برگزار خواهد شد و مدیرکل و کارشناسان این اداره کل بامراجعه کننده‌ها و مخاطبان شعب به صورت مستقیم دیدار و پس از بررسی مشکلات راجع به آن‌ها اعلام نظر و تصمیم‌گیری خواهد شد.

 

در ادامه این دیدارها، از نحوه خدمات رسانی شعبه اقماری تامین‌اجتماعی نخل تقی و کارگزاری‌های عسلویه و بیدخون نیز بازدید شد.

لینک مطلب: http://tamin24.ir/News/45116.html