حاشیه‌نگاری ایرنا از دیدار صنعت‌نفت آبادان و استقلال تهران

دیدار تیم‌های فوتبال صنعت‌نفت آبادان و استقلال تهران در هفته بیست و پنجم لیگ برتر در ورزشگاه تختی آبادان با حاشیه‌هایی همراه بود.

تامین 24 به گزارش ایرنا صنعت‌نفت آبادان و استقلال تهران در شرایطی جمعه شب به مصاف یکدیگر رفتند که شرایط مشابهی نسبت به یکدیگر داشتند و  صنعت نفت که شرایط خوبی در جدول رده‌بندی داشت برای افزایش شانس کسب سهمیه آسیا برابر استقلال صف‌آرایی کرد.

دمای هوا در زمان برگزاری این دیدار از ۴۵ درجه سانتیگراد عبور کرد و بازیکنان ۲ تیم رقابت سختی را در این دما با یکدیگر داشتند.

چند بازیکن استقلال بعد از سپری کردن نقاهت کرونایی همراه این تیم به آبادان سفر کردند و تعدادی از آنها از جمله وریا غفوری در نیمه دوم در ترکیب تیم قرار گرفتند.

وریا غفوری کاپیتان تیم استقلال تهران که به بیماری کرونا مبتلا شده بود پس از ۲ بازی همراه این تیم به آبادان سفر کرد و دقیقه ۵۶ این دیدار برای این تیم وارد میدان شد.

هنام سراج سرمربی تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان عیسی آل‌کثیر بهترین گلزن این تیم را به دلیل عملکرد ضعیف در بازی‌های قبلی در ترکیب اصلی قرار نداد.

فرهاد مجیدی سرمربی استقلال تهران به دلیل محرومیت روی نیمکت این تیم ننشست و بازی را از روی سکوهای خالی از تماشاگر ورزشگاه تختی آبادان دنبال کرد و با جنب و جوش خاصی برنامه‌های خود را به نیمکت استقلال منتقل می‌کرد.

فرهاد مجیدی در این بازی از آرش داجلیری بازیکن جوان استقلال تهران در سمت راست دفاعی این تیم به جای وریا غفوری استفاده کرد تا این بازیکن نخستین حضور خود در ترکیب این تیم را تجربه کند.


ارسال نظر

captcha