شماره ۲۳۸ هفته نامه آتیه‌نو منتشر شد

شماره جدید هفته نامه «آتیه نو» شنبه ۴ مرداد در ۱۶ صفحه منتشر شد.

تامین 24 / «کارگران مشغول کار نیستند!» گزارش اصلی این شماره از آتیه نو است که به بررسی قرنطینه اشتغال در دوران کرونا و سایر تبعات آن می‌پردازد‌.

 

در این شماره گفت‌وگوهایی با «ناهید حیدری» مدیر کل امور فنی مستمری‌های سازمان تامین اجتماعی، «اصغر همت» پیشکسوت هنرهای نمایشی درباره وضع تئاتر در عصر کرونا، «حسین نوری» ملی پوش کشتی فرنگی بعد از شکست کرونا و علی مودب شاعر خراسانی را می‌خوانید.

 

«دغدغه بودجه‌ای برای همسان‌سازی» عنوان گزارشی است که مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی درباره تامین منابع همسان‌سازی حقوق بازنشستگان می‌گوید. «بررسی عملکرد ۵ ماهه سازمان تامین اجتماعی در روزهایی که گرفتاری‌های شیوع کرونا همچنان ادامه دارد»، «رکود بیکاری زیر گوش کارگاه‌های مکانیکی»، «چرایی انجام اضافه کار در کشورهای صنعتی» از دیگر گزارش‌های خواندنی این شماره است.

 

«یک بام و دو هوا؟!» تحلیل علی حیدری، عضو و نایب رئیس هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی از اجرای طرح متناسب‌سازی مستمری‌ها، گزارش تصویری «من از شهر بی کودک می‌ترسم»، «اجرای تصنیف ماندگار مرتضی خان به بهانه در گذشت‌اش»، «مروری بر کارنامه ابوالقاسم سرحدی زاده» چریک زندانی که وزیر شد، دیگر خواندنی این شماره است.

 

همچنین در این شماره از آتیه‌نو، مطالب و آخرین اخبار و مطالب مرتبط با وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان تامین اجتماعی را می‌خوانید.

 

 مخاطبان و همراهان می‌توانند علاوه بر نسخه چاپی، آتیه‌نو را به صورت آنلاین از طریق وبسایت جدید نشریه مطالعه کنند. http://atiyehno.ir


 


ارسال نظر

captcha