تقدیر معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از مدیریت درمان تامین اجتماعی

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از مدیر درمان تامین اجتماعی این استان برای اختصاص دو بیمارستان به بیماران کرونا تقدیر کرد.

تامین 24 / دکتر علی اعتصام‌پور در جمع کارشناسان و روسای بیمارستان‌های ملکی و با حضور معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گفت: ما یک تیم منسجم و قاطع هستیم که اعتقاد داریم وقتی خودمان خوب عمل کنیم بقیه نیروها هم انگیزه پیدا می‌کنند خوب عمل کنند.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، مدیر درمان تامین اجتماعی اصفهان ضمن تشکر از خدمات ارزنده مراکز درمانی در طی گسترش ویروس کرونا از جمله بیمارستان دکتر غرضی در اصفهان و بیمارستان فاطمه‌الزهرا سلام‌الله علیها نجف‌آباد در غرب استان که مدتی به‌عنوان مرکز ریفرال کرونا بودند، خاطرنشان کرد: باید توجه داشت که افراد تحت پوشش تامین اجتماعی افراد کم بضاعتی هستند که باید بهترین خدمات را بدون هزینه در مراکز درمانی تامین اجتماعی دریافت کنند و محدودیت در ارائه خدمات به دیگر بیماران نداشته باشیم.

 

وی افزود: از این‌رو به این نتیجه رسیدیم که هر سه بیمارستان تحت پوشش تامین اجتماعی در استان اصفهان و 27 پلی‌کلینیک باید به اصالت اصلی‌شان برگردند؛ چرا که باید متخصصان این مراکز وظیفه اصلی خودشان را انجام دهند و در صورت لزوم ما آماده خدمت به کلیه هموطنان عزیز هستیم.

 

دکتر کلیدری معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان نیز در این دیدار ضمن تشکر از اقدامات مدیریت درمان تامین اجتماعی استان در خصوص اختصاص دو بیمارستان ملکی به کرونا، با بیان مدل‌هایی که سازمان بهداشت جهانی اعلام کرده گفت: مجموع برآورد ما این است که در ماه‌های آینده تعداد بسیار بیشتر بیمار کووید - 19 را تجربه کنیم.

 

وی افزود: کاری که مجموعه درمان در این ایام انجام می‌دهد، قابل مقایسه با هیچ زمانی در حوزه سلامت نیست و روزهای سختی است که قطعا با همراهی مجموعه‌ها به سلامتی به سر خواهیم برد.


ارسال نظر

captcha