رشد ۵ درصدی مستمری بگیران تامین اجتماعی استان قم

مدیرکل تامین اجتماعی استان قم با حضور در برنامه زنده رادیو تلویزیونی «بی‌تعارف» مرکز قم به سوال‌های مخاطبان این برنامه پاسخ گفت.

تامین 24 / علی‌اصغر دادخواه با حضور در این برنامه زنده رادیوتلویزیونی با اشاره به جمعیت 794 هزار نفری افراد تحت پوشش این سازمان و شاخص فراگیری 59 در قم گفت: چهار شعبه دائم، دو شعبه اقماری و پنج کارگزاری در مجموعه این استان فعال هستند.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، وی تعداد بیمه شدگان اصلی را 240 هزار و 3 نفر در کل استان قم اعلام کرد و افزود: در مجموع  بیش از 700 هزار نفر بیمه شده اصلی و تبعی تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی در استان قم قرار گرفته‌اند که نسبت به سال گذشته 2 درصد رشد داشته است.

 

دادخواه خاطرنشان کرد: همچنین 93658 نفر مجموع مستمری بگیران اصلی و تبعی تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی در استان قم هستند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته آن 5 درصد رشد داشته است.

 

در ادامه برنامه «بی‌تعارف» صدا‌وسیمای مرکز قم، تلفن‌ها و پیامک‌های مردمی پخش شد که مدیرکل تامین اجتماعی قم به تک تک سوال‌های مخاطبان در خصوص متناسب‌سازی حقوق مستمری بگیران، بیمه رانندگان تاکسی، شرایط بازنشستگی، مشاغل سخت و زیان‌آور و مقرری بیمه بیکاری ایام کرونا توضیحاتی را ارایه کرد.


ارسال نظر

captcha