مدیرعامل بیمارستان میلاد در دیدار با اعضای کمیته بیمه و درمان خانه کارگر:

تکریم ارباب رجوع اولویت کاری بیمارستان میلاد است

رئیس و اعضای کمیته بیمه و درمان خانه کارگر با حضور در بیمارستان میلاد با رئیس هیات مدیره، مدیر عامل و اعضای هیات مدیره این بیمارستان دیدار و گفت‌وگو کردند.

تامین 24 / دکتر محمدباقر هوشنگی، رئیس هیات مدیره بیمارستان میلاد با خوشامدگویی رئیس و اعضای کمیته بیمه و درمان خانه کارگر گفت: این بیمارستان جایگاه ویژه‌ای در درمان سازمان تامین اجتماعی دارد و مایه قوت سازمان تامین اجتماعی است.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، وی با بیان این که بیمارستان میلاد به صورت هیات مدیره‌ای اداره می‌شود، گفت: ارائه بهترین و با کیفیت‌ترین خدمات درمانی به بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی اولویت کاری هیات مدیره بیمارستان است.

 

دکتر هوشنگی نظارت بر امور را مورد تاکید مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بیمارستان اعلام و تصریح کرد: آرامش خاطر بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی و بیماران مورد تاکید دکتر سالاری، مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی و مورد توجه ما است.

 

وی با اشاره به این که کشور درگیر مبارزه با ویروس کرونا است، گفت: از کارکنان بیمارستان میلاد بابت همکاری و مجاهدت کارکنان بیمارستان تشکر می‌کنم.

 

دکتر فرهاد حمزه‌زاده، مدیر عامل و نایب رئیس هیات مدیره بیمارستان میلاد نیز با خوشامد گویی به رئیس و اعضای کمیته بیمه و درمان خانه کارگر توضیحاتی را درباره تغییرات ایجاد شده در روند پذیرش در بخش‌ها و اورژانس بیمارستان در راستای افزایش رضایت خاطر بیماران ارائه کرد.

 

وی تصریح کرد: همان‌طور که مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی بر تکریم ارباب رجوع تاکید ویژه‌ای دارند ما نیز بر این مهم تاکید داریم و این موضوع اولویت و از اصول کاری مورد توجه هیات مدیره و مدیریت عامل است؛ چرا که نگرش مدیریت بیمارستان ارائه بهترین خدمات درمانی به بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی است.

 

وی با تاکید بر استفاده از دانش روز در بیمارستان میلاد گفت: در همین راستا دیجیتال نرسینگ در اورژانس بیمارستان فعال شده است.

 

دکتر حمزه‌زاده تاکید کرد: به جرات می‌گویم که قوی‌ترین تیم جراحی قلب، ارتوپدی، جراحی عمومی و جراحی مغز و اعصاب را در بیمارستان میلاد دارا هستیم.

 

وی درخصوص سیستم اطلاعات بیمارستانی(HIS) بیمارستان میلاد نیز گفت: HIS ما توسط مهندسان و کارکنان خود مجموعه تهیه شده و از نقاط قوت بیمارستان است.

 

وی با اشاره به اقدمات انجام شده برای سهولت پذیرش بیماران گفت: در تشکیل پرونده و رسیدگی به بیماران در اورژانس و همین طور بخش‌های بستری تغییراتی ایجاد کردیم که باعث رضایت خاطر بیماران شده است.

 

دکتر رضا کاشف، عضو هیات مدیره بیمارستان میلاد نیز با اشاره به تدوین اهداف کلی برنامه سه ساله بیمارستان درهیات مدیره گفت: پیاده‌سازی نظام ارجاع باعث افزایش خدمات تخصصی و فوق تخصصی در بیمارستان می‌شود؛ به گونه‌ای که این بیمارستان راس هرم ارجاع باشد.

 

وی بر ارتقای جایگاه آموزش و پژوهش در بیمارستان میلاد تاکید کرد و گفت: این بیمارستان پتانسیل‌های فراوانی در این زمینه دارد.

 

دکتر قاسم رضیعی، عضو دیگر هیات مدیره بیمارستان میلاد هم گفت: تیم مدیریتی بیمارستان، علم، انگیزه و توان انجام تغییرات برای ارائه بهترین خدمات به بیمه شدگان تامین اجتماعی و بیماران را دارد.

وی برنامه سه ساله بیمارستان میلاد را نقشه راه بیمارستان بیان و اظهار امیدواری کرد با همکاری شرکای اجتماعی شاهد افزایش رضایت خاطر بیماران باشیم.

         

حسن صادقی، رئیس کمیته بیمه و درمان خانه کارگر نیز گفت: حسن سابقه دکتر هوشنگی و دکتر حمزه‌زاده باعث امیدواری برای برطرف کردن نقص‌های گذشته بیمارستان میلاد است.

 

معاون دبیرکل خانه کارگر، بیمارستان میلاد را پیشانی درمان سازمان تامین اجتماعی دانست و گفت: معتقدم درمان نیز پیشانی عملکرد سازمان است.

 

رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری گفت: بیمارستان میلاد نمونه و باعث افتخار بیمه شدگان و سازمان تامین اجتماعی بوده و فراتر از بیمارستان‌های داخلی است.

 

وی با اشاره به این که بیمارستان میلاد روزانه به چندین هزار نفر خدمت ارائه می‌کند، خاطرنشان کرد: ارتقای هتلینگ از ابتدای تاسیس بیمارستان مورد نظر بود، اما در مدیریت فعلی شاهد آغاز فعالیت در این زمینه هستیم.

 

او با تاکید بر لزوم راه‌اندازی نظام ارجاع در درمان سازمان تامین اجتماعی گفت: باید از ظرفیت تخصصی و فوق‌تخصصی بیمارستان میلاد استفاده شود که این موضوع برای بیمه شدگان نیز قابل لمس خواهد بود.

 

وی HIS بیمارستان میلاد را موفق‌تر از سایر بیمارستان‌های سازمان تامین اجتماعی دانست و گفت: در ارائه خدمات درمانی فاکتور زمان باید مورد توجه قرار گیرد تا بیماران سردرگم نشوند.

 

علیرضا حیدری، عضو کمیته بیمه و درمان خانه کارگر نیز گفت: امیدواریم با حمایت معاونت درمان و مسئولان سازمان تامین اجتماعی شاهد استفاده از پتانسیل‌های فوق‌تخصصی بیمارستان میلاد در ارتقای کیفیت خدمات باشیم.

اکبر قربانی، دبیر و عضو کمیته بیمه و درمان خانه کارگر نیز گفت: کمیت و کیفیت خدمات هر دو مورد توجه بیمه شدگان تامین اجتماعی است.

 

وی افزود: مدیریت بیمارستان میلاد در موضوع نظارت بر عملکرد پزشکان و جلوگیری از خدمات القایی نظارت جدی داشته باشد که البته در این زمینه کارهای خوبی از سوی مدیر عامل بیمارستان انجام شده است.


ارسال نظر

captcha