تقدیر از همکاری تامین اجتماعی با اصناف هرمزگان

در نشست مشترک مدیرکل تامین اجتماعی هرمزگان با رییس اتاق اصناف بندرعباس، توسعه تعاملات مشترک مورد بحث و گفت‌وگو قرار گرفت و از همکاری‌های این سازمان بیمه‌گر با فعالان اقتصادی و صنوف مختلف در شرایط پس از شیوع کرونا قدردانی شد.

تامین 24 / سید فاضل حیدری بلوکی در این نشست مشترک با اشاره به شیوع بیماری کرونا و محدودیت‌های ایجاد شده در جامعه، تاکید کرد: خدمات غیرحضوری این سازمان برای بیمه شدگان به میزان زیادی افزایش یافته و بیش از 70 هزار مراجعه ماهیانه به شعب و دفاتر کارگزاری این سازمان کاهش یافته است. در این راستا می‌توان به تمدید اعتبار دفترچه‌های بیمه به عنوان آخرین خدمت ارائه شده اشاره کرد.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، وی تصریح کرد: این سازمان در سال‌جاری تلاش دارد تا دفترچه‌های بیمه را به صورت نسخه الکترونیک ارائه دهد که در صورت عملیاتی شدن این طرح، تحول بزرگی در ارائه خدمات بیمه‌ای ایجاد خواهد شد.

 

حیدری بلوکی با بیان اینکه، مخاطبان تحت پوشش تامین اجتماعی امکان بهره‌مندی از خدمات غیرحضوری را دارند، اظهار داشت: متقاضیان از طریق نشانی اینترنتی eservices.tamin.ir می‌توانند از این خدمات بهره‌مند شوند.

 

مدیرکل تامین اجتماعی هرمزگان با بیان اینکه از 972 هزار هرمزگانی تحت پوشش تامین اجتماعی ۳۲۰ هزار نفر بیمه شده اصلی هستند، تاکید کرد: سامانه ۱۴۲۰ تامین اجتماعی برای پاسخگویی به سوال‌های مردم و ارایه مشاوره‌های غیرحضوری در نظر گرفته شده است.

 

عبدالمجید جلالی، رئیس اتاق اصناف مرکز استان هرمزگان اظهار داشت: سازمان تامین احتماعی همکاری مثال زدنی با بیمه شدگان به ویژه اصناف هرمزگان داشته و دارد که قابل تقدیر است.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه تمامی فعالان صنفی استان هرمزگان عضو بسیج اصناف هستند، بیان داشت: تلاش ما بر این است تا با بهره‌گیری از قوانین موجود در سازمان تامین اجتماعی و موسسه بسیجیان با همت حوزه مقاومت مالک اشتر بندرعباس، اعضای بسیج اصناف را از امتیاز بیمه بهره‌مند کنیم.


ارسال نظر

captcha