دیدار و ابراز همدردی با خانواده همکار تازه درگذشته روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی اردبیل

سعید بشرخواه مدیرکل تامین اجتماعی اردبیل، در دیدار با خانواده مرحوم علی سلطانی، رئیس فقید روابط عمومی این اداره کل، آن مرحوم را فردی شریف، پرتلاش، مردمی و خوش اخلاق عنوان کرد.

تامین 24 / سعید بشرخواه مدیرکل تامین اجتماعی استان اردبیل و محمدرضا آفتابی، رئیس اداره تبلیغات و انتشارات اداره کل روابط عمومی ستاد سازمان به نمایندگی از همکاران روابط عمومی ستاد و استان‌ها با حضور در منزل مرحوم علی سلطانی، رئیس فقید روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی استان اردبیل از خانواده وی دلجوئی کردند.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، بشرخواه در این دیدار ضمن ابلاغ پیام تسلیت مجدد مدیرعامل سازمان تامین‌اجتماعی و آرزوی تندرستی برای بازماندگان آن مرحوم، علی سلطانی را انسانی شریف، پرتلاش، مردمی و خوش‌اخلاق عنوان کرد و گفت: این مرحوم جزو کارکنان شایسته و تاثیرگذار در اطلاع رسانی و تلاشگر در حوزه روابط عمومی بود که با علم و تخصص و تعامل با رسانه‌ها باعث پیشبرد اهداف عالیه سازمان در استان می‌شد.

 

وی در ادامه با بیان اینکه جای خالی مرحوم سلطانی را هر لحظه احساس می‌کنیم، افزود: خانواده بزرگ سازمان تامین اجتماعی، خود را در غم بزرگ این خانواده شریک می‌داند و برای روح آن مرحوم علو درجات و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگانش صبر و اجر الهی و سلامتی از درگاه خداوند متعال مسالت می‌کنیم.

 

محمدرضا آفتابی نیز در این دیدار ضمن ابلاغ سلام و احترام مدیر و همکاران روابط‌عمومی ستاد به خانواده مرحوم علی سلطانی، به شایستگی‌ها، توانمندی‌ها و جدیت آن مرحوم در حوزه روابط‌عمومی و اطلاع رسانی اشاره کرد که باعث ارتقای آگاهی و اطلاع بیشتر مردم استان اردبیل از ارائه خدمات متنوع سازمان تامین اجتماعی می‌شد.

 

وی فقدان این همکار گرامی حوزه روابط عمومی را جبران ناپذیر عنوان کرد و گفت: فقدان ایشان همه کارکنان سازمان به ویژه همکاران حوزه روابط‌عمومی را در سراسر کشور را عزادار کرد.

 

همچنین در این دیدار، پیام تسلیت دکتر مصطفی سالاری، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی توسط مدیر کل تامین اجتماعی استان اردبیل به همسر گرامی مرحوم علی سلطانی تقدیم شد.


ارسال نظر

captcha