استاندار گلستان:

اجرای تصمیم ستاد ملی و استانی کرونا ضروری است

استاندار گلستان در جلسه ستاد استانی پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا گفت: تمام تصمیم‌های ستاد ملی و استانی کرونا برای همه لازم‌الاجراست.

تامین 24 / دکتر هادی حق‌شناس اظهار داشت: باید مصوبات در کوتاه‌ترین زمان ممکن به واحدهای صنفی و دستگاه‌های اجرایی ابلاغ شود.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، وی ضمن تقدیر از تمام کسانی که در رعایت پروتکل‌های بهداشتی همکاری لازم را دارند، تصریح کرد: شبکه بهداشت وظیفه اصلی اخطاردهی را برعهده دارد و پس از آن دستگاه‌های اجرایی ملزم به رعایت پروتکل‌ها هستند.

 

استاندار گلستان با بیان اینکه در حال حاضر 662 بیمار در بیمارستان‌های استان تحت درمان هستند، گفت: اگر چه تعداد بیماران استان رو به کاهش است اما گلستان در وضعیت قرمز قرار دارد و رعایت پروتکل‌های بهداشتی ضروری است.

 

دکتر حق‌شناس با اشاره به اهمیت استفاده از ماسک برای همه مردم گفت: کارمندان ملزم به زدن ماسک در محیط فعالیت هستند و در صورت تخطی، مدیران ملزم به تشکیل پرونده برای متخلفان هستند.

 

استاندار گلستان در خصوص فعالیت کارکنان دولت گفت: ظرف یک هفته آینده کارمندان می‌توانند به صورت یک سوم و دو سوم با اولویت مرخصی بانوان در محیط کار حاضر شوند.

دکتر حق‌شناس اظهار کرد: اداره کل امور روستایی با همکاری شبکه بهداشت نسبت به احیای کمیته سلامت در روستاها در راستای اطلاع رسانی و عبور از بحران کرونا اقدام کند.

 

استاندار گلستان در توصیه به مردم شریف استان گفت: تک تک شهروندان می‌توانند با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و ماسک زدن از شیوع ویروس کرونا جلوگیری کنند تا بتوانیم هرچه زودتر با کمترین میزان فوتی از این بیماری عبور کنیم.


ارسال نظر

captcha