شرکت‌های تعاونی در اقتصاد کشور نقش مهمی دارند

مدیر درمان تامین اجتماعی استان گلستان گفت: شرکت‌های تعاونی به عنوان یکی از سه بخش اصلی اقتصاد کشور ما بسیار مهم هستند.

تامین 24 / رئیس و اعضای هیات مدیره شرکت تعاونی بیمارستان خاتم‌الانبیاء(ص) گنبد کاووس به مناسبت هفته تامین اجتماعی با مدیر درمان تامین اجتماعی استان و نیز رئیس بیمارستان خاتم‌الانبیاء(ص) دیدار و گفت‌وگو کردند.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، در این دیدار اعضای شرکت تعاونی، ضمن ارائه گزارش‌هایی از چگونگی فعالیت خود، وجود شرکت تعاونی را برای ایجاد رفاه همکاران ضروری دانستند و اقدامات گسترده و مفید خود را تشریح کردند.

 

دکتراحمد نصرتی در این جلسه، ضمن تقدیر از اهتمام و زحمات اعضای هیئت مدیره شرکت تعاونی مذکور گفت: بی شک نتیجه اقدامات و فعالیت‌های شما در ارتباط با بیماران و بیمه شدگان نمود عینی خواهد داشت و همکارانی که راضی از خدمات هستند، می‌توانند خدمات بهتری به بیماران ارائه کنند.

 

دکتر نصرتی همچنین افزود: این شرکت تعاونی بار عظیمی از حوزه مدیریتی استان را به دوش می‌کشد؛ زیرا با ارائه تسهیلات خرید لوازم خانگی و پرداخت وام‌های کوتاه‌مدت و بلندمدت و غیره توانسته است، بخش عمده‌ای از نیازهای همکاران به ویژه در شرق استان را برطرف کنند.

 

وی ابراز امیدواری کرد که شرکت تعاونی مرکز استان نیز با الگوبرداری از اقدامات موفق شرکت تعاونی بیمارستان خاتم‌الانبیاء(ص) گنبد کاووس بتواند وضعیت خود را بهبود بخشیده و به سود آوری برای کارکنان برسند.

 

در این جلسه با اهدای لوح تقدیر، از مدیر درمان تامین اجتماعی استان گلستان و رئیس بیمارستان خاتم‌الانبیاء(ص) گنبد کاووس تقدیر شد.


ارسال نظر

captcha