تقدیر مدیر درمان تامین اجتماعی استان مرکزی از تلاش مدافعان سلامت

مدیر درمان تامین اجتماعی استان مرکزی با حضور در مراکز درمانی شهر اراک ضمن بازدید از نحوه ارائه خدمات و اجرای پروتکل‌های بهداشتی، از زحمات و تلاش‌های بی وقفه کادر درمانی تقدیر و تشکر کرد.

تامین 24 / دکتر روح‌اله سهرابی از مراکز درمانی ملکی شهر اراک بازدید و  از زحمات، خدمات و تلاش‌های بی وقفه کادر درمانی در مبارزه با کرونا تقدیر و تشکر کرد.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، مدیر درمان تامین اجتماعی استان مرکزی ضمن دریافت آخرین گزارش‌ها و اقدامات انجام یافته، از اجرای پروتکل‌های بهداشتی و الزام‌های سلامت محیط و کار بازدید کرد و گفت: همکاران مدیریت درمان استان مرکزی از آغاز شیوع این بیماری در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی برای حفظ سلامت مردم از هیچ تلاشی دریغ نکرده‌اند و ماه‌هاست که در جنگ با کرونا تا پای جان ایستاده‌اند.

 

دکتر سهرابی با گرامیداشت یاد و خاطره شهید مدافع سلامت «علی شاه‌محمدی» پرستار بیمارستان امام خمینی(ره) اراک، افزود: کادر درمان بیشتر از عموم مردم در معرض خطر این بیماری قرار دارند.

 

وی ادامه داد: تمامی پروتکل‌های بهداشتی و مصوبات قرارگاه پدافند زیستی استان به طور کامل اجرا می‌شود و استفاده از ماسک برای همکاران قسمت‌های مختلف و مراجعه کنندگان الزامی است.


ارسال نظر

captcha