بازدید فرماندار قروه از درمانگاه تخصصی تامین اجتماعی

به مناسبت هفته تامین اجتماعی، فرماندار شهرستان قروه با حضور در مرکز بهداشتی درمانی تخصصی شهدای قروه با رئیس و کارکنان این درمانگاه دیدار و گفت‌وگو کرد.

تامین 24 / حسین الماسی ضمن بازدید از واحدهای مختلف درمانگاه تخصصی تامین اجتماعی قروه در جریان روند ارائه خدمات بهداشتی درمانی به بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی و مراجعه کنندگان این مرکز قرار گرفت.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، فرماندار قروه ضمن تبریک هفته تامین اجتماعی و تقدیر از عملکرد شایسته و در خور توجه تامین اجتماعی به‌ویژه در اجرای طرح تکریم ارباب رجوع، مخاطبان و مردم اظهار داشت: ارائه خدمات تامین اجتماعی به اقشار مولد جامعه و افراد تحت تکفل آنان به ویژه در حوزه درمان تاثیر بسزایی در افزایش رضایت‌مندی مردم و جامعه دارد.

 

نجم‌الدین حشمتی، سرپرست درمانگاه تخصصی تامین اجتماعی قروه نیز در این بازدید با تشریح و ارائه گزارشی از خدمات و عملکرد درمانگاه تصریح کرد: با تمام توان خدمت‌گزار بیمه شدگان و مراجعه کنندگان هستیم. هدف، تکریم و افزایش رضایت‌مندی تمامی مخاطبان سازمان است.

 

وی گفت: در این راه تلاش می‌کنیم بیمه شدگان و بیماران مراجعه کننده به مرکز بهداشتی درمانی تخصصی شهدای قروه علاوه بر رضایت‌مندی از خدمات مطلوب و با کیفیتی بهره‌مند شوند.


ارسال نظر

captcha