دیدار استاندار مرکزی با خانواده اولین شهید مدافع سلامت بیمارستان اراک

استاندار مرکزی به همراه مدیر درمان تامین اجتماعی این استان، با خانواده اولین شهید مدافع سلامت «علی شاه‌محمدی» از پرستاران بیمارستان امام خمینی(ره) اراک دیدار و گفت‌وگو کرد.

تامین 24 / سیدعلی آقازاده در این دیدار، ضمن طلب صبر برای خانواده این شهید مدافع سلامت، از جان‌فشانی‌های کادر درمان قدردانی کرد و گفت: مدافعان سلامت همچون رزمندگان دفاع مقدس از جان خود برای دفاع از جان مردم گذشتند.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، وی افزود: بالاخره کرونا تمام می‌شود ولی خدمات صادقانه ایثارگران مدافع سلامت برای همیشه در تاریخ می‌ماند و شهدای مدافع سلامت نام‌شان تا ابد جاودانه خواهد شد.

 

دکتر سهرابی، مدیر درمان تامین اجتماعی استان مرکزی نیز در این دیدار، با بیان خاطراتی از ایثارگری‌ها و جانفشانی‌های این شهید عزیز در دوران فعالیتش به خصوص در دوران شیوع کرونا گفت: ایثارگری مدافعان سلامت همانند دوران دفاع مقدس برگ زرینی در تاریخ این سرزمین است.

 

وی ادامه داد: فقدان این همکار وارسته اگر چه جانسوز و جبران ناپذیر است اما خاطره خدمات ارزشمند وی به ویژه به بیماران مبتلا به کرونا برای همیشه در یاد مردم قدرشناس استان باقی می‌ماند و اجر عظیم فداکاری‌های آن شهید گرانقدر نزد خدای سبحان محفوظ خواهد بود.


ارسال نظر

captcha