پیشرفت 80 درصدی پروژه پلی کلینیک تخصصی بیمارستان امام خمینی (ره) اراک

مدیر درمان تامین اجتماعی استان مرکزی در بازدید رئیس کل دادگستری استان مرکزی از بیمارستان امام خمینی(ره) اراک گفت: پروژه پلی‌کلینیک تخصصی بیمارستان امام خمینی(ره) اراک ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و عملیات ساخت از برنامه پیشنهادی 20 درصد جلوتر است.

تامین 24 / حجت‌الاسلام والمسلمین موسوی، رئیس کل دادگستری استان مرکزی به همراه مدیران دادگستری به مناسبت هفته تامین اجتماعی از بیمارستان امام خمینی(ره) اراک بازدید و با پرستاران و کادر درمان این بیمارستان دیدار کردند.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، حجت‌الاسلام والمسلمین موسوی در این بازدید با ادای احترام به مقام شامخ «شهید علی شاه‌محمدی» اولین شهید مدافع سلامت استان مرکزی از پلی‌کلینیک تخصصی در دست ساخت بیمارستان بازدید کرد و آن را یک خدمت بزرگ به بیمه شدگان تامین اجتماعی دانست.

 

مدیر درمان تامین اجتماعی استان مرکزی در حاشیه بازدید رئیس کل دادگستری استان مرکزی از بیمارستان امام خمینی(ره) اراک از پیشرفت بسیار مطلوب و چشمگیر پروژه با توجه به شرایط کرونا در کشور خبر داد.

 

دکتر روح‌اله سهرابی افزود: پروژه پلی‌کلینیک تخصصی بیمارستان امام خمینی(ره) اراک با 4200 مترمربع زیربنا در سه طبقه و نیم از اوایل اردیبهشت سال گذشته کلید خورده است.

 

وی ادامه داد: در حال حاضر پروژه ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و عملیات ساخت از برنامه پیشنهادی 20 درصد جلوتر است.

 

مدیر درمان تامین اجتماعی استان مرکزی افزود: برای اتمام پروژه پلی‌کلینیک تخصصی بیمارستان تامین اجتماعی امام خمینی(ره) اراک، ۲۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است که ۱۶میلیارد تومان آن تامین شده است.


ارسال نظر

captcha