دیدار امام جمعه ازنا با رئیس درمانگاه تامین اجتماعی این شهرستان

به مناسبت هفته تامین اجتماعی، رئیس درمانگاه تامین اجتماعی ازنا با حجت‌الاسلام والمسلمین علی سپهوند امام جمعه این شهرستان دیدار و گفت‌وگو کرد.

تامین 24 / دکتر احمدرضا امامی، رئیس درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان ازنا به همراه تعدادی از کارکنان درمانگاه با حجت‌الاسلام والمسلمین علی سپهوند، امام جمعه شهرستان ازنا به مناسبت هفته تامین اجتماعی، دیدار کردند.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، حجت‌الاسلام والمسلمین سپهوند در این دیدار ضمن تبریک هفته تامین اجتماعی، پاسخگویی و رفع دغدغه و مشکلات مردم را لازم و التیام‌بخش آلام دردمندان عنوان کرد.

 

وی ضمن ابراز رضایت از اقدامات انجام گرفته در مرکز درمانی تامین اجتماعی در شهرستان ازنا، اظهار داشت: طی این سال‌ها، تاکنون مشکل و اعتراضی به خدمات تامین اجتماعی از جانب مردم گزارش نشده که این خود گواه بر مدیریت صحیح و خدمت رسانی درست این سازمان به مردم است.

 

امام جمعه شهرستان ازنا از فعالیت‌ها و تلاش‌های مدیران و کارکنان درمانگاه تامین اجتماعی در خدمات رسانی به مردم تقدیر کرد و افزود: آرامش و آسایش بیمه شدگان، کارفرمایان و مستمری بگیران در گرو تلاش مطلوب کارکنان تامین اجتماعی بوده و این خدمت‌گزاران در مواقع اضطراری می‌توانند یاری‌گر نیازمندان باشند.

 

در ادامه دکتر احمدرضا امامی، رئیس درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان ازنا نیز با تشکر از رهنمودهای ارزشمند امام جمعه شهرستان، با ارائه گزارش از اقدامات درمانگاه تامین اجتماعی در درمان بیماران این مجموعه، گفت: غیرحضوری کردن خدمات تامین اجتماعی از قبیل سیستم تلفنی و اینترنتی نوبت‌دهی به بیماران، قدم مهمی است که برای خروج از سیستم سنتی و حرکت در مسیر ملحق شدن به خدمات غیرحضوری انجام شده و تامین اجتماعی یکی از سازمان‌هایی است که توانسته گام‌های خوب و موثری را در این زمینه بردارد.


ارسال نظر

captcha