آغاز اجرای ارتقای هتلینگ بیمارستان شبیه‌خوانی کاشان

برنامه اجرایی ارتقای هتلینگ بیمارستان شبیه خوانی کاشان در محور ساختمان و تاسیسات با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی و رئیس بیمارستان شبیه خوانی کاشان آغاز شد.

تامین 24 / دکتر علی‌محمد حق‌پناه سرپرست مدیریت درمان منطقه کاشان در تشریح این برنامه عملیاتی گفت: مقدمات قرارداد با شرکت تاسیساتی تامین و شرکت خانه سازی ایران در اوایل سال‌جاری نهایی و پروژه به طور رسمی از 25 تیر ماه، روز تامین اجتماعی آغاز شد.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، وی اظهار امیدواری کرد بتوانیم نتیجه کار را در 22 بهمن 99 مشاهده کنیم.

 

دکتر حق‌پناه افزود: برای اجرای این برنامه اعتباری حدود 3.5 میلیارد تومان در محور ساختمان و تاسیسات تخصیص داده شده است تا بتوانیم خدمات با کیفیت و مطلوبی در شان بیمه شدگان ارائه کنیم.

 

همچنین دکتر حق پناه به مناسبت هفته تامین اجتماعی، از کارخانه تولید آرکوپال کاشان بازدید کرد.

 

وی خدمات درمانی سازمان تامین اجتماعی در منطقه را در بخش درمان‌مستقیم و غیرمستقیم تشریح کرد و افزود: هر چقدر خیرین سلامت برای سرمایه گذاری در بخش درمان سازمان همکاری کنند، سازمان می‌تواند خدمات جامع‌تری را به صورت رایگان به قشر زحمتکش کارگری ارائه کند.

وی افزود: بیش از 74 درصد از بیمه شدگان منطقه کاشان تحت پوشش تامین اجتماعی و قریب به اتفاق آنها از قشر کارگری هستند.

 

وی ادامه داد: با هر خدمتی که خیرین در این عرصه سرمایه گذاری کنند، کار حسنه‌ای را به‌صورت باقیات والصالحات برای خود یا به نیت رفتگان خود به یادگار می‌گذارند.


ارسال نظر

captcha