افتتاح درمانگاه تخصصی لاپاراسکوپی در بیمارستان شبیه‌خوانی کاشان

سرپرست مدیریت درمان تامین اجتماعی منطقه کاشان گفت: در روز تامین اجتماعی، درمانگاه تخصصی جراحی عمومی (لاپاراسکوپی) به بهره برداری رسید و بیمه شدگان تامین اجتماعی می‌توانند از این سرویس درمانی به‌صورت رایگان بهره‌مند شوند.

تامین 24 / دکتر علی‌محمد حق‌پناه اظهار داشت: بیمارانی که نیاز به عمل جراحی داشته باشند، با استفاده از دستگاه لاپاراسکوپ عمل آنها در اتاق عمل بیمارستان انجام خواهد شد.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، وی افزود: امروزه پیشرفته‌ترین روش‌های جراحی به روش لاپاراسکوپی انجام می‌شود. در این روش شکاف‌های بسیار کوچک در بدن بیمار ایجاد شده و دستگاه لاپاراسکوپ وارد بدن شده و عمل جراحی انجام می‌شود.

 

دکتر حق‌پناه گفت: از مزایای عمل لاپاراسکوپی نسبت به جراحی باز و تهاجمی، می‌توان به نبود عوارضی مانند عفونت، خون‌ریزی زیاد، چسبندگی، کاهش درد بیمار و کاهش مدت زمان بستری بیمار در بیمارستان اشاره کرد.

 

وی خاطرنشان کرد: درمانگاه تخصصی جراحی عمومی بیمارستان شبیه‌خوانی در روزهای دوشنبه و پنج‌شنبه صبح پذیرای بیماران خواهد بود و مراجعه کنندگان می‌توانند از طریق نوبت‌دهی تلفنی به شماره 55457071 نسبت به گرفتن نوبت پزشک خود اقدام کنند.

 

دکتر حق‌پناه همچنین در تشریح برنامه اجرایی ارتقای هتلینگ بیمارستان شبیه‌خوانی کاشان گفت: مقدمات قرارداد با شرکت تاسیساتی تامین و شرکت خانه‌سازی ایران در اوایل سال‌جاری نهایی و پروژه به‌طور رسمی از امروز 25 تیر ماه، روز تامین اجتماعی آغاز شد.

 

وی اظهار امیدواری کرد بتوان نتیجه کار را در 22 بهمن 99 مشاهده کرد.

 

وی افزود: برای اجرای این برنامه، اعتباری در حدود 3.5 میلیارد تومان در محور ساختمان و تاسیسات تخصیص داده شده است تا بتوانیم خدمات با کیفیت و مطلوب در شان بیمه شدگان ارائه کنیم.


ارسال نظر

captcha