بازدید مدیر کل تامین اجتماعی شهرستان‌های استان تهران از شعبه دماوند

در هفته تامین اجتماعی، عباس اورنگ مدیرکل تامین اجتماعی شهرستانهای استان تهران و حیدری فرماندار شهرستان دماوند ضمن بازدید از شعبه دماوند با کارکنان دیدار و گفتگو کردند.

تامین 24 / عباس اورنگ مدیر کل تامین اجتماعی شهرستانهای استان تهران در این بازدید گفت: در مسیر ارتقاء رفاه اجتماعی و خدمت رسانی به مردم از هیچ اقدامی دریغ نخواهیم کرد. مجموعه سازمان تامین اجتماعی همه در کنار هم و همگام بادولت برای رضایت هم میهنان عزیزمان تلاش خواهیم کرد چرا که این رضایتمندی از برکات خیر در سازمان و زندگیمان خواهد شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، وی ادامه داد: با تمام قوا پاسخگوی مطالبات قانونی و مدافع حقوق مردم و شرکاء سازمانی خود هستیم و تلاشمان را بر این قرار داده ایم تا در این شرایط بخصوص حس رضایتمندی به مردم و جامعه افزایش دهیم.

 

اورنگ تشریح کرد: بدین منظور در مجموعه تامین اجتماعی شهرستانهای استان تهران با بازسازی، بهسازی، تغییر چیدمان فضای اداری و جابجایی پرسنل به دنبال خدمت رسانی بهتر هستیم، همچنین در شهرستانهای پر جمعیت حسب نیاز و به منظور افزایش سطح دسترسی عمومی به فکر ایجاد شعب جدید هستیم مانند شهرستان پردیس که اقدامات لازم برای ایجاد یک شعبه تامین اجتماعی جدید در کنار شعبه رودهن صورت گرفته تا با تقسیم جمعیت تحت پوشش بهتر از گذشته پاسخگوی مراجعین خود باشیم.

در ادامه حیدری فرماندار شهرستان دماوند ضمن عرض تبریک فرارسیدن ایام تامین اجتماعی گفت: با این خدمات مردم می توانند احساس کنند که سازمان تامین اجتماعی به عنوان یک چتر حمایتی و مهربانی در کنار آنها است و خوشبختانه مجموعه تامین اجتماعی شهرستانهای استان تهران با مدیریتی فرا اداری و با دیدگاه خیر در حال خدمتگذاری به مردم عزیزمان هستند.


ارسال نظر

captcha