خدمات درمانی تامین اجتماعی در کرمانشاه بدون وقفه ارائه می‌شود

مدیر درمان تامین اجتماعی استان کرمانشاه به معرفی خدمات مدیریت درمان در هفته تامین اجتماعی پرداخت و گفت: ارائه خدمات درمانی تامین اجتماعی در کرمانشاه بدون وقفه ادامه دارد.

تامین 24 / همزمان با هفته تامین اجتماعی و در سومین روز بزرگداشت این هفته، دکتر میثم حجتی‌پور در برنامه زنده تلویزیونی استودیو سلامت شبکه زاگرس کرمانشاه حضور یافت و در خصوص ارائه خدمات این مدیریت به مردم گزارش داده و به سئوالات آنان پاسخ گفت.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، وی با اشاره به خدمات این سازمان در ایام کرونا گفت: در مجموعه مدیریت درمان دوشادوش دانشگاه علوم پزشکی در امر یاری رساندن به هم‌استانی‌های عزیز خصوصا در ایام فراگیری بیماری کرونا با اختصاص دادن 40 تخت بستری جهت درمان بیماران کرونا در بیمارستان شهدا سهمی چشمگیر در بهبود بیماران و رضایت‌مندی مراجعه کنندگان دارد.

 

دکتر حجتی‌پور افزود: با توجه به شیوع و همه‌گیری بیماری کرونا، سازمان تامین اجتماعی در راستای تسهیل خدمات خود به مردم با حذف اعتبار از دفترچه‌های درمانی از طریق روش‌های مختلف که به شیوه‌های گوناگون اطلاع رسانی شده است، از عبورومرور زیاد مردم برای این امر جلوگیری کرده است.

 

وی در ادامه از طرح‌های توسعه‌ای در استان کرمانشاه به شروع فرآیند ساخت اورژانس جدید بیمارستان شهدا در مساحتی بیش از 1600متر و متناسب با استانداردهای روز دنیا در امر یاری رساندن به مصدومان و بیماران خبر داد.


ارسال نظر

captcha