شماره ۲۳۶ هفته‌نامه آتیه‌نو منتشر شد

شماره جدید هفته‌نامه آتیه‌نو ۲۱ تیر در ۱۶ صفحه و ۸ صفحه ویژه نامه به‌مناسبت «هفته تامین اجتماعی» منتشر شد.

تامین 24 / «فردایی بهتر در انتظار بازنشستگان» گزارش اصلی این شماره است که به پرداخت بدهی دولت به صندوق بازنشستگی تامین اجتماعی می‌پردازد‌.

 

در این شماره از آتیه‌نو، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی به مناسبت هفته تامین اجتماعی از بالا رفتن اعتبار دفترچه‌های تامین اجتماعی می‌گوید؛

 

گزارشی از «بحران کرونایی صندوق بیمه بیکاری»، «شستا آماده سرمایه گذاری در خراسان جنوبی»، تجارب موفق مهار ویروس کرونا در جهان»، «چند و چون معضلات زنان سرپرست خانوار که قبل کرونا خرج خود را در می آوردند اما الان نه»  از گزارش‌های خواندنی این شماره است.

 

این شماره «گفت‌وگو با دو نوازنده که سال‌هاست در خیابان برای مردم نغمه سر داده‌اند»، «کاوه ترابی مدال آور کشتی» و سهیلا منصوریان ملی پوش سانداکار» پرداخته است.

 

«یادمان سیروس گرجستانی بازیگری که سینما حق او را نداد»، «پژوهشی درباره اثر کرونا بر تامین اجتماعی»، «روایتی تصویری از آنچه در روزهای سخت کرونایی زندگی را معنا می‌بخشد» از مطالب خواندنی این شماره است.

 

گفتنی است هفته‌نامه آتیه‌نو در این شماره ۸ صفحه ویژه‌نامه به مناسبت هفته تامین اجتماعی اختصاص داده است.

 

در این ویژه‌نامه گفت‌وگوهایی با معاون درمان و رئیس مرکز فناوری اطلاعات و آمار و محاسبات سازمان تامین اجتماعی را می‌خوانید.

 

✏همچنین به مناسبت هفته تامین اجتماعی یادداشت‌هایی از مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، مدیر کل خراسان رضوی، مدیر عامل شرکت بازرگانی بین‌المللی تامین اجتماعی، رئیس کانون بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی، نماینده کارگران در شورای عالی کار، رئیس هیات مدیره کانون انجمن‌های عالی صنفی کارفرمایی، نایب رئیس هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی، مدیر کل تامین اجتماعی استان کرمان، مدیرکل تامین اجتماعی استان هرمزگان و مدیر کل تامین اجتماعی استان مازندران را می‌خوانید.

 

مخاطبان و همراهان می‌توانند علاوه بر نسخه چاپی، آتیه‌نو را به صورت آنلاین از طریق وبسایت جدید نشریه مطالعه کنند.

http://atiyehno.ir

https://bit.ly/3iR0B4C

 

 


 


ارسال نظر

captcha