تأمین امنیت اجتماعی، هدف اصلی و غایی سازمان تامین اجتماعی

رییس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران طی پیامی، هفته تامین اجتماعی را تبریک گفت.

تامین 24 / سید عبدالوهاب سهل آبادی، رییس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران طی پیامی به مناسبت هفته تامین اجتماعی، تامین امنیت اجتماعی و دلگرمی جامعه به آینده‌ای روشن را از اهداف سازمان تامین اجتماعی دانست.

بسمه تعالی
فرا رسیدن هفته تامین اجتماعی را خدمت بیمه‌شدگان، بازنشستگان و مستمری بگیران محترم تحت پوشش سازمان تامین‌اجتماعی، جامعه شریف کارآفرینان و کارفرمایان کشور و مدیران و کارکنان خدوم سازمان تأمین اجتماعی صمیمانه تبریک عرض می نمایم. 
سازمان تأمین اجتماعی یکی از بزرگترین نهادهای عمومی و غیر دولتی کشور تاکنون نقش و تأثیر بسزایی در تأمین آینده خانواده‌های کشور ایفا کرده و همواره، همراه و حامی تمامی اقشار جامعه در حوزه‌های بیمه‌ای و درمان بوده است.
تردیدی نیست هدف اصلی و غایی این سازمان معظم که از سال 1340 در حال خدمت رسانی به جمعه کار و تولید بوده است، تأمین امنیت اجتماعی جامعه ایران اسلامی و دلگرم ساختن جامعه به آینده‌ای روشن است و این مهم زمینه ساز رشد، توسعه و آبادانی کشور در همه حوزه ها و زمینه ها است.
در پایان لازم می دانم ضمن عرض تبریک و تهنیت مجدد، عرض خسته نباشید و خداقوت داشته باشم خدمت ریاست، معاونین، مدیران و کارکنان محترم سازمان تامین اجتماعی و انشاالله که در سایه توجهات حضرت حق و در پرتو هم اندیشی و تبادل تجربیات، شاهد موفقیت و بالندگی بیش از پیش سازمان تامین اجتماعی باشیم.
 
سید عبدالوهاب سهل آبادی 
رییس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران

ارسال نظر

captcha