در سومین روز از هفته تامین اجتماعی انجام شد

بازدید فرماندار روانسر از شعبه تامین اجتماعی این شهرستان

سعدی مصطفی‌زاده، فرماندار شهرستان روانسر در سومین روز از هفته تامین اجتماعی به اتفاق هیات همراه از وضعیت و نحوه مقابله با شیوع کرونا و رعایت پروتکل‌های بهداشتی و مراقبتی شعبه تامین اجتماعی این شهرستان، بازدید کردند.

تامین 24 / سومین روز از گرامی‌داشت هفته تامین اجتماعی، سعدی مصطفی‌زاده، فرماندار شهرستان روانسر با حضور در محل شعبه تامین اجتماعی این شهرستان از روند مقابله و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و سایر تمهیدات و تسهیلات شعبه جهت خدمت رسانی مطلوب به شرکای سازمان شامل بیمه شدگان، مستمری بگیران و کارفرمایان بازدید کردند.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، مصطفی‌زاده با اشاره به وضعیت قرمز استان کرمانشاه در خصوص آمار ابتلا به کووید-19 افزود: درحال حاضر رعایت پروتکل‌های اجتماعی و بهداشتی از قبیل رعایت فاصله اجتماعی هوشمند، استفاده از ماسک و دستکش و سایر پروتکل‌های مورد تایید وزارت بهداشت، تنها راه ساده و تاثیرگذار در جلوگیری از ابتلای به این ویروس خطرناک است.

 

وی ضمن تقدیر و تشکر از نوروزی‌زاده، رئیس شعبه تامین اجتماعی روانسر از نحوه مقابله با ویروس کرونا در این شعبه اظهار رضایت کرد و بر همکاری دو سویه بین فرمانداری و تامین اجتماعی به عنوان بزرگ‌ترین سازمان بیمه‌گر کشور در استان تا قطع کامل زنجیره این ویروس تاکید کرد.

 

شایان ذکر است بیش از 12 هزار نفر از جمعیت شهرستان روانسر تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی قرار دارند.


ارسال نظر

captcha