عضو مجلس خبرگان رهبری:

خدمات درمانی تامین اجتماعی پناهی امن برای بیمه شدگان است

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: خدمات درمانی سازمان تامین اجتماعی پشتوانه و پناهی امن برای بیمه شدگان است.

تامین 24 / آیت‌الله ملک‌حسینی در دیدار با مدیر درمان تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: در شرایط سخت کرونایی و وضعیت بسیار سخت‌تر معیشتی و اقتصادی جامعه، تامین اجتماعی مانند چتر و پناهی به روی اقشار ضعیف و کم درآمد جامعه است.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، وی گفت: کارگران شریف‌ترین اقشار جامعه با کمترین توقع هستند و باید هرچه در توان داریم برای این قشر زحمتکش بگذاریم تا حداقل باری ناچیز از دوش‌شان برداشته شود و دغدغه مشکلات درمانی آنان به حداقل رسد.

 

وی افزود: کار شما کارکنان تامین اجتماعی بسیار با ارزش است چون به قشری خدمت می‌کنید که پیامبر اکرم(ص) آنان را گرامی داشته است.

 

دکتر پیام اکبری، مدیر درمان تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد نیز در این دیدار، ضمن تبریک و گرامی‌داشت هفته تامین اجتماعی اظهار کرد: طی سه سال اخیر قریب به 50 میلیارد تومان تجهیزات درمانی مطلوب برای بیمارستان شهدای گمنام و مراکز درمانی تابعه خریداری کردیم که با احتساب تورم موجود بیش از 100میلیارد تومان تجهیزات می‌شود. در بخش هتلینگ بیمارستان نیز بیش از 20 میلیارد تومان هزینه شده است.

 

وی افزود: تمام تجهیزات مراکز درمانی استان از بهترین دستگاه‌های موجود در کشور هستند.

 

مدیر درمان تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: بیشتر اعمال جراحی که تا سه سال پیش بیمه شدگان مجبور بودن برای درمان‌شان کلی هزینه کنند و به خارج استان مراجعت کنند، اکنون در این استان و در بیمارستان شهدای گمنام با فراهم شدن تجهیزات، اعمال جراحی انجام می‌شود.

 

وی افزود: حاصل این کار مورد رضایت مردم قرار گرفته و قریب به 85 درصد، رضایت‌مندی در این بخش  وجود دارد.

 

دکتر اکبری گفت: در سه سال متوالی بیمارستان شهدای گمنام توانسته است در بین 70 بیمارستان هم‌سطح خود در کل کشور مقام اول را کسب کند.

 

وی ادامه داد: با تلاش همکاران توانستیم اولین مرکزی باشیم که لوح مرکز خدماتی سبز را از سازمان حفاظت از محیط زیست کشور برای اولین بار در بین کلیه دستگاه‌ها و مراکز ارائه دهنده خدمات درمانی و غیر درمانی در استان دریافت کنیم.

 

مدیر درمان تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: با وجودی که مدتی است مجوز ساخت فضاهای درمانی در کشور صادر نمی‌شود، توانستیم با تلاش شبانه‌روزی، مجوز ساخت و افزایش 9000 متر مربع فضای فیزیکی را به فضای کنونی بیمارستان شهدای گمنام تامین اجتماعی اخذ کنیم.

 

وی افزود: همچنین با تلاش همکاران تعداد تخت‌ها را از 32 به 64 افزایش دادیم و مصمم هستیم این تعداد را به 99 تخت برسانیم.  


ارسال نظر

captcha