عملکرد سازمان تامین اجتماعی در متناسب سازی حقوق بازنشستگان بی‌نظیر بود

رییس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری گفت: عملکرد مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی درجهت متناسب سازی حقوق بازنشستگان بی نظیر بوده است.

تامین 24 / حسن صادقی اظهار کرد: سازمان تامین اجتماعی حدود یک دهه درجهت همسان‌سازی حقوق بازنشستگان حرکت می‌کرد و طی این مدت اراده تمامی مدیران عامل بر این بود که این موضوع مهم به سرانجام برسد.

 

به گزارش ایرنا، رییس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری گفت: اتفاق امروز متفاوت با طرح‌های قبل بود و هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی با فرضیه جدیدی موضوع را دنبال کرده است.

 

وی با بیان اینکه ما به دولت از محل منابع دولتی نگاه نمی‌کنیم، گفت: نگاه‌ ما به دولت انجام تعهدات قانونی‌اش تحت مطالبات سازمان تامین اجتماعی است که باید پرداخت شود.

 

صادقی گفت: مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی بخشی از مطالبات را در قالب رد دیون دولت به این سازمان درخواست کرد.

 

وی ادامه داد: خوشبختانه با تلاش دکتر سالاری این امر محقق شد و دولت بخشی از مطالبات خود را با واگذاری ۳۳ هزار میلیارد تومان و واگذاری سهام ۱۱ شرکت به تامین اجتماعی پرداخت کرد.

 

صادقی تصریح کرد: با این اقدام گام بسیار مهمی در کارنامه مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و دولت یازدهم ثبت شد.

 

وی یادآور شد: موضوع همسان‌سازی مسئله بسیار مهم و پیچیده‌ای بود که با همت مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی بعد از سال‌ها محقق شد که جای تشکر و قدردانی دارد.

 

وی گفت: خواهان این هستیم تا دولت در ردیف بودجه سال‌های آینده نیز مبلغی معادل این میزان لحاظ کند تا شاهد منابع پایدار در این خصوص باشیم.


ارسال نظر

captcha