رئیس کانون عالی بازنشستگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی:

مطالبه سال‌ها برزمین مانده بازنشستگان محقق شد

بیات گفت: متناسب‌سازی حقوق به عنوان درخواست و مطالبه برحق بازنشستگان که سال‌های سال بر زمین مانده بود، امروز محقق شد.

تامین 24 / علی‌اصغر بیات، رییس کانون عالی بازنشستگان کشور درباره همسان‌سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی، اظهار کرد: چندین جلسه با مدیرعامل و سایر مدیران سازمان تأمین اجتماعی برای تنظیم فرمولی عادلانه و منصفانه به منظور اجرای متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان برگزار کردیم.

 

وی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان، ادامه داد: با برگزاری این جلسات نظرات ما و مدیران سازمان تأمین اجتماعی در زمینه فرمول اجرای متناسب‌سازی بسیار به هم نزدیک است و امیدواریم فرمول قطعی و نهایی متناسب حقوق بازنشستگان طی یکی دو روز آینده اعلام شود.

 

رئیس کانون عالی بازنشستگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی گفت: متناسب‌سازی حقوق به عنوان درخواست و مطالبه برحق بازنشستگان که سال‌های سال روی زمین مانده بود، به نتیجه رسید و محقق شد.

 

بیات افزود: خواسته دیگر بازنشستگان از سازمان تأمین اجتماعی افزایش بیشتر حق‌مسکن و بن خواربار است و انتظار داریم که علاوه بر افزایشی که در سال جاری برای حق مسکن و بن خواربار براساس مصوبه هیأت امنا انجام شده است، افزایش دیگری نیز هم‌زمان با متناسب‌سازی حقوق انجام شود تا رضایت‌مندی بازنشستگان از سازمان تأمین اجتماعی افزایش یابد.

 

رئیس کانون عالی بازنشستگان کشور گفت: متناسب سازی حقوق بازنشستگان و افزایش بن خواربار و حق مسکن بازنشستگان از مطالبات سازمان تأمین اجتماعی است.


ارسال نظر

captcha