ایثارگری نماد گذشت از تعلقات و فداکاری برای دیگران است

جلسه هم‌اندیشی همکاران ایثارگر اداره کل و شعب تابعه تأمین اجتماعی آذربایجان‌شرقی با حضور مدیر کل استان به صورت وب کنفرانس برگزار شد.

تامین 24 / جعفر سمساری، مدیر کل تأمین اجتماعی استان آذربایجان‌شرقی در این نشست با بیان اینکه ایثارگری نماد گذشت از تعلقات و فداکاری برای دیگران است، اذعان داشت: همکاران ایثارگر در خدمت بی منت به مخاطبان همواره پشتاز بوده‌اند و این روحیه همواره در پیشبرد اهداف و برنامه‌های سازمان نقش‌آفرین بوده است.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، مدیرکل تأمین اجتماعی استان آذربایجان‌شرقی حفظ جایگاه ایثارگران در جامعه را مورد تأکید قرار داد و افزود: اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه و تکریم ایثارگران باید در بین نسل‌های جوان و نوجوان کشور نهادینه شود.

 

جعفر سمساری برگزاری جلسات فصلی ایثارگران را خواستار شد و افزود در قالب این نشست‌ها ضمن بررسی مشکلات و چالش‌های پیش رو، پیشنهادات و راهکارهای اجرایی برای ارتقای کمی و کیفی خدمات طرح و ارائه شود.

 

در این نشست حجت نادری، نماینده امور ایثارگران اداره کل و شعب تابعه تأمین اجتماعی استان نیز ضمن ارائه گزارشی از اقدامات، حفظ کرامت ایثارگران و فرزندان شاهد در حوزه‌های مختلف را مورد تأکید قرار داده تصریح کرد، خاطرات و سرگذشت شهدا و جانبازان و خانواده آنان باید تجمیع و به مردم منعکس شود.

 

در این نشست، از زحمات قربانعلی فکرمند، که به افتخار بازنشستگی نائل شده است، به پاس پی‌گیری امور ایثارگران در دو دوره مسئولیت خود، تجلیل شد.


ارسال نظر

captcha