پرداخت بیش از 95 میلیارد ریال کمک هزینه ازدواج به بیمه شدگان خوزستانی

مدیر کل تأمین اجتماعی استان خوزستان گفت: افزون بر 95 میلیارد و 437 میلیون رال کمک هزینه برای 4800 سند ازدواج در سال 1398 به بیمه شدگان استان پرداخت شده است.

تامین 24 / سید محمد مرعشی با اعلام اینکه خدماتی که سازمان تأمین اجتماعی به بیمه شدگان و مستمری بگیران خود ارائه می‌کند بر اساس استانداردهای تعیین شده توسط نهادهای بین‌المللی است، گفت: طی سال 1398 بیش از 95 میلیارد و 437 میلیون ریال کمک هزینه ازدواج از سوی شعب تابعه استان و با صدور 4800 سند به بیمه شدگان خوزستانی پرداخت شده است.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، مرعشی تصریح کرد: زوج‌هایی مشمول دریافت کمک هزینه ازدواج می‌شوند که دو سال قبل از عقد، سابقه پرداخت حق بیمه داشته و ازدواج آنها دائمی و ثبتی و برای بار اول باشد. از سوی دیگر رابطه استخدامی بیمه شده در زمان عقد ازدواج با کارفرما نیز باید برقرار باشد.

 

مدیر کل تأمین اجتماعی استان خوزستان افزود: زوج‌ها می‌توانند برای دریافت هدیه ازدواج با مدارک لازم شامل سند ازدواج، شناسنامه و کارت ملی به یکی از شعب تأمین اجتماعی سراسر استان مراجعه کنند و میزان هدیه ازدواج براساس محاسبه دستمزد دو سال بیمه شده تعیین و به زوج‌های گرامی تقدیم می‌شود.


ارسال نظر

captcha