بازدید فرماندار ساوه از درمانگاه تامین اجتماعی این شهرستان

معاون استاندار و فرماندار ویژه ساوه به همراه دبیر اجرایی خانه کارگر از درمانگاه تامین اجتماعی این شهرستان بازدید و با کارکنان و مراجعه کننده‌ها گفت‌وگو کردند.

تامین 24 / علی میرزایی، معاون استاندار و فرماندار ویژه ساوه و داود میرزایی دبیر اجرایی خانه کارگر شهرستان‌های ساوه و زرندیه به همراه دکتر روح‌اله سهرابی مدیر درمان تامین اجتماعی استان مرکزی با حضور در درمانگاه تامین اجتماعی این شهرستان، از واحدهای مختلف آن بازدید و با کارکنان و مراجعه کنندگان ین دیدار و گفت‌وگو کردند.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، میرزایی با قدردانی از خدمات و زحمات کارکنان، بر گسترش خدمات درمانی تامین اجتماعی با توجه به جمعیت تحت پوشش بیمه و ظرفیت‌های موجود شهرستان تاکید کرد.

 

وی با تشکر از حضور دکتر سهرابی در ساوه و بازدید از مراکز تابعه، اظهار داشت: حضور مسئولان در شهرستان‌های استان و نظارت مستقیم بر حسن جریان امور و تعامل با مقامات شهرستان باعث حل زود هنگام بسیاری از مشکلات خواهد شد. همچنین با حضور در واحدهای تابعه و ارج نهادن به خدمات کارکنان موجب دلگرمی و تشویق آنان خواهد شد.

 

میرزایی ادامه داد: برای تقویت و توسعه خدمات تامین اجتماعی و خدمت رسانی به کارگران تا حد توان از مدیریت درمان استان پشتیبانی و حمایت می‌کنیم.

 

دکتر سهرابی نیز در این بازدید گفت: خدمتگزار بیمه شدگان هستیم و هدف ما تکریم و افزایش رضایت‌مندی تمامی مخاطبان سازمان است و با تمام توان تلاش می‌کنیم بیمه شدگان در مراکز ملکی و غیرملکی از خدمات مطلوب و با کیفیت بهره‌مند شوند.

 

دکتر سعید بهنام رئیس درمانگاه تامین اجتماعی ساوه نیز، گزارشی از خدمات این مرکز در بخش‌های مختلف ارائه کرد.


ارسال نظر

captcha