خدمات درمانی تامین اجتماعی در نهایت کیفیت ارائه می‌شود

مدیر درمان تامین اجتماعی خراسان‌شمالی گفت: خدمات درمانی تامین اجتماعی این استان، در نهایت کیفیت به بیمه شدگان ارائه می‌شود.

تامین 24 / اولین کمیته بیمه و درمان تامین اجتماعی استان خراسان‌شمالی در سال 99 با حضور مدیران درمان و بیمه، کارشناسان ستادی و رؤسای اتحادیه‌ها، کانون‌ها و تشکل‌های صنفی کارگری و بازنشستگی استان در محل مدیریت درمان تامین اجتماعی استان برگزار شد.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر جلال جهان‌نیا، مدیر درمان تامین اجتماعی خراسان‌شمالی ضمن تبریک دهه کرامت و قدردانی از جامعه کار و تولید که در این شرایط کرونایی مشکلات عدیده‌ای گریبانگیر آنان شده است، به ساختار درمان مستقیم و غیر مستقیم تامین اجتماعی اشاره کرد.

 

وی گزارش کاملی از نحوه خدمت رسانی به این قشر از جامعه و بازنشستگان تحت پوشش سازمان در استان ارائه داد و بر لزوم حفظ انسجام و همدلی به‌منظور ارتقای وضعیت موجود تاکید کرد.

 

دکتر جهان‌نیا اظهار داشت: توزیع متوازن پزشکان متخصص در درمانگاه‌های سطح استان و توجه ویژه به نقاط محروم از اولویت‌های این مدیریت است و با همکاری و تعامل بسیار مطلوبی که با بسیج جامعه پزشکی استان داریم سعی شده است در قالب اردوهای جهادی ارائه خدمات درمانی مستقیم بهبود یافته و نیازهای دارویی روستائیان و مرز نشینان تا حدودی برطرف شود.

 

رمضان مجیدنیا، رئیس کانون بازنشستگان استان خراسان‌شمالی گفت: قدردان زحمات مدیر درمان و همکاران‌شان در سطح استان هستیم که در این شرایط حساس حمایت‌های خود را از ما دریغ نکردند و با ارسال داروهای بیماران مزمن به درب منازل آنها و همچنین تامین مقداری از تجهیزات حفاظت فردی و ارائه پروتکل‌های بهداشتی ویژه بازنشستگان ما را یاری کردند.

 

میرزاجانی، رئیس کانون شوراهای اسلامی کار و کارگری خراسان‌شمالی نیز با تقدیر از خدمات ارائه شده در حوزه درمان تامین اجتماعی استان همچون تجهیز درمانگاه سیدالشهداء(ع) گرمه و جاجرم به دستگاه اتوآنالایزر و ارائه خدمات بهداشتی و درمانی رایگان در قالب اردوهای جهادی در مناطق محروم و دور افتاده استان، بر لزوم حمایت هر چه بیشتر و بهتر از کارگران تحت پوشش سازمان تاکید کرد.

 

مدیر کل تامین اجتماعی خراسان‌شمالی نیز ضمن تقدیر و تشکر از همراهی و همکاری کانون‌های بازنشستگی و کانون‌ها و تشکل‌های صنفی کارگری استان، نقش این مجامع و تشکل‌ها را در پیشبرد اهداف و برنامه‌های سازمان تامین اجتماعی بسیار مهم و موثر توصیف کرد.

 

مشکلات موجود در بخش بیمه‌های تکمیلی بازنشستگان، تجهیز و توسعه فضای فیزیکی درمانگاه‌های سطح استان، رسیدگی به موضوع تسهیلات مالی ضروری مستمری بگیران، حمایت از کارگران با توزیع بسته‌های بهداشتی ویژه مقابله با بحران کرونا، از جمله درخواست‌های روسای کانون‌های بازنشستگی و انجمن‌های صنفی کارگری استان بود.

 

گفتنی است در پایان این نشست، از خدمات دکتر جهان‌نیا، مدیر درمان تامین اجتماعی استان با اهدای لوح توسط رؤسای کانون‌های بازنشستگان استان تقدیر به‌عمل آمد.


ارسال نظر

captcha