بازدید فرماندار و نماینده کلاله از درمانگاه تامین اجتماعی این شهرستان

فرماندار و نماینده مردم کلاله در مجلس شورای اسلامی، از ساختمان اداری و درمانگاه تامین اجتماعی در حال ساخت این شهرستان بازدید کردند.

تامین 24 / بیانی، فرماندار شهرستان کلاله به همراه دکتر آریانپور نماینده مردم شهرستان‌های کلاله، مینودشت و گالیکش به اتفاق مدیران کل و درمان تامین اجتماعی استان گلستان، از روند احداث ساختمان اداری و درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان کلاله بازدید کردند.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، این بازدید که در آستانه هفته تامین اجتماعی صورت گرفت، با ارائه گزارشی از اقدامات سازمان تامین اجتماعی به بیمه شدگان از سوی مدیران بیمه و درمان استان همراه شد و موضوع‌های مرتبط با تسریع در ساخت، تجهیز و راه اندازی ساختمان اداری – درمانی بررسی شد.

 

گفتنی است، این پروژه در زمینی به مساحت 1600 مترمربع و زیربنای 5500 متری در مرداد ماه سال ۹۴ توسط وزیر تعاون، کار و رفاه و مسئولان کشوری با اعتباری بیش از 200 میلیارد ریال کلنگ زنی شد.

 

این پروژه تاکنون ۷۲ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و انتظار می‌رود تا بهمن امسال پایان یافته و به بهره برداری برسد. با تکمیل و افتتاح پروژه درمانگاه تامین اجتماعی، علاوه بر شهروندان کلاله، ۳ شهرستان مینوشت، گالیکش و مراوه تپه نیز از خدمات آن بهره‌مند خواهند شد.


ارسال نظر

captcha