تقدیر سازمان بازرسی کرمان از عملکرد مدیریت درمان تامین اجتماعی استان

در جلسه هم‌اندیشی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان کرمان با تیم کارشناسی سازمان بازرسی استان، از خدمات و عملکرد این مجموعه در مقابله با شیوع ویروس کرونا قدردانی به‌عمل آمد.

تامین 24 / دکتر امین فخر در این جلسه اظهار داشت: ویروس کرونا تمام شئونات اقتصادی و اجتماعی را در کشور تحت تاثیر قرار داد؛ اما مسئولان و مردم در مواجهه با این ویروس موفق عمل کردند و دستاوردهای زیادی به‌دست آمد.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، وی افزود: این شرایط باعث شد که فراتر از حدود معمولی فکر و عمل کنیم و از ظرفیت‌ها و قابلیت‌های مختلف مانند امکانات و زیرساخت‌های الکترونیکی بهره‌برداری کنیم.

 

مدیر درمان تامین اجتماعی کرمان با اشاره به تمهیدات و خدمات سازمان تامین اجتماعی در مواجهه با شیوع ویروس کرونا اظهار داشت: سازمان در این خصوص سرعت عمل و واکنش خوبی داشت و پاسخگوی نیازهای فوری استان شد و امکانات خوبی در اختیار واحدهای درمانی استان قرار گرفت.

 

وی ادامه داد: به منظور ایجاد هماهنگی و مبادله تجربه همکاران در سطح استان، در دوران بحران ناشی از کرونا، هر هفته با روسای مراکز درمانی جلسه داشته‌ایم.

 

دکتر فخر افزود: واحدهای درمانی تامین اجتماعی استان در زمینه تامین تجهیزات حفاظت فردی، خلاقیت به خرج دادند و در  واحدها این وسایل تولید شد و مدیریت درمان استان نیز سایر لوازم و تجهیزات لازم پزشکی و درمانی را خریداری و تامین کرد.

وی اظهار داشت: در زمینه ارائه خدمات درمانی به بیماران کرونایی، مصرف بهینه تجهیزات، اجرای دستورالعمل‌های مربوط به کنترل ویروس کرونا در واحدهای درمانی استان، بسیج همگانی به‌وجود آمده است.

 

کارشناسان سازمان بازرسی استان کرمان نیز در این جلسه از خدمات و عملکرد مدیریت درمان در مقابله با ویروس کرونا تشکر و قدردانی کردند.


ارسال نظر

captcha