تعامل تامین اجتماعی با بخش تولید و صنعت مطلوب است

مدیر کل تامین اجتماعی خراسان‌شمالی گفت: تعامل تامین اجتماعی با بخش تولید و صنعت مسالمت‌آمیز و مطلوب است.

تامین 24 / محمدعلی عباس‌زاده وحید در دیدار با رئیس اتاق بازرگانی خراسان‌شمالی اظهار کرد: تقویت و توسعه تعاملات با شرکای اجتماعی سازمان تامین اجتماعی خط مشی اصلی و کلان تامین اجتماعی محسوب می‌شود.

 

وی  بر لزوم تعامل دوسویه بین جامعه کارفرمایی و سازمان تامین اجتماعی تاکید کرد و افزود: تمام توان و تلاش ما بر این بوده است که نظرات، پیشنهادات و انتقادات جامعه کارفرمایان را بشنویم و در چارچوب قوانین اجرا کنیم.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، عباس‌زاده وحید ادامه داد: یکی از انتظارات حوزه کارفرمایان موضوع برگزاری دوره‌های آموزشی آشنایی با قوانین و مقررات سازمان بوده است که در این مورد بر اساس دستورالعمل رابطان بیمه‌ای از سال گذشته با همکاری اتاق بازرگانی، اتاق اصناف، کانون کارفرمایان و دیگر انجمن‌ها و اتحادیه‌های کارفرمایی، چندین دوره آموزشی ویژه کارفرمایان برگزار شده است.

 

وی در خصوص امهال پرداخت حق بیمه‌ها، شرایط استفاده از معافیت‌های بیمه‌ای و شرایط ویژه شیوع بیماری کرونا نیز توضیحات لازم را ارائه کرد و افزود: تمام توان‌مان را بر این گذاشته‌ایم که تا حد امکان، زمینه حمایت از کارفرمایان را فراهم کنیم و از دیگر سو بتوانیم منابع لازم را جهت ارائه تعهدات بیمه‌ای و خدمات ویژه جامعه مخاطبان تامین کنیم.

 

در ادامه این دیدار سعید پورآبادی، رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان خراسان‌شمالی، با تقدیر از تلاش‌های انجام شده از سوی سازمان تامین اجتماعی در جهت فراهم کردن بستر امنیت اقتصادی و اجتماعی در جامعه بر لزوم تعامل هرچه بیشتر و بهتر سازمان و جامعه کارفرمایان تاکید کرد.

 

وی سازمان تامین اجتماعی را متعلق به همه بیمه پردازان، بازنشستگان و کارفرمایان دانست و افزود: همه ما باید در جهت حمایت از این سازمان نهایت تلاش و توان خود را به‌کار گیریم.


ارسال نظر

captcha