سرپرست جدید بسیج سازمان تامین اجتماعی معرفی شد

مراسم معارفه سرپرست جدید فرماندهی حوزه مقاومت بسیج سازمان تامین اجتماعی با حضور معاون فرهنگی، اجتماعی و امور استان‌های سازمان تامین اجتماعی و فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار و مهدی تیموری به عنوان سرپرست جدید این حوزه معرفی شد.

تامین 24 / عادل دهدشتی، معاون فرهنگی، اجتماعی و امور استان‌های سازمان تامین اجتماعی در این مراسم با بیان اینکه تدوین برنامه در هر سازمان و واحدهای آن باید متناسب با فضای عمومی کشور و اقتضائات آن سازمان باشد، گفت: بر همین اساس در حوزه بسیج، سیاست‌گزاری و برنامه‌ها باید طوری اجرا شود که حوزه بسیج سازمان تامین اجتماعی پویاتر و فعال‌تر باشد.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دهدشتی افزود: از آن جا که تامین اجتماعی یک سازمان عمومی و غیر دولتی است که متکی به منابع و نگاه آن به مصارف است، هر اقدام و برنامه‌ای که در هر حوزه‌ای تعریف شود نگاه درآمد هزینه‌ای این سازمان در آن حاکم است. همه باید کمک کنیم تعادل این سازمان حفظ شود و برای ارتقای خدمات برنامه ریزی کنیم.

 

وی با بیان اینکه ایجاد ارتباط موثرتر با کارکنان از وظایف حوزه بسیج این سازمان است، اظهار داشت: سازمان تامین اجتماعی 70 هزار پرسنل در واحدهای مختلف بیمه‌ای و درمانی در کشور دارد و این حجم نیرو یک ظرفیت عظیم و سرمایه قابل توجهی است که باید با ایجاد گفتمان مشترک با آنها تعامل برقرار کنیم.

 

دهدشتی با اشاره به اهداف متعالی بسیج و تاکیدات رهبری درخصوص خدمت به مردم گفت: کمک کنیم سازمان تامین اجتماعی پایدار باشد و رضایت‌مندی مردم را کسب کنیم و وظیفه بسیج متفاوت از این موارد نیست.

 

معاون فرهنگی، اجتماعی و امور استان‌های سازمان تامین اجتماعی تاکید کرد: نگاه بسیج ارزشمند است و دیدگاه غیرسیاسی دارد و هدف آن حفظ دستاوردها و رسیدن به اهداف والای انقلاب اسلامی ذیل منویات مقام معظم رهبری است است.

 

وی با تقدیر از زحمات آقای عبدالخالق حبیبی برای مهدی تیموری سرپرست جدید فرماندهی حوزه مقاومت بسیج سازمان تامین اجتماعی آرزوی موفقیت کرد.

 

احمد غریوی، فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز در این مراسم با اشاره به اینکه بسیج به دنبال کار و خدمت است، گفت: بسیج در کنار سایر بخش‌های سازمان‌ها برای تحقق اهداف کمک می‌کند.

 

غریوی، ایجاد هماهنگی و ارتباط بیشتر با بخش‌های سازمان‌ها را از وظایف حوزه بسیج برشمرد و افزود: از ظرفیت نخبگان بسیجی استفاده شود و هیات‌های اندیشه ورز بسیجیان تشکیل دهیم.

 

مهدی تیموری، سرپرست جدید فرماندهی حوزه مقاومت بسیج سازمان تامین اجتماعی با تبریک دهه کرامت و میلاد امام رضا(ع) گفت: خدا را شاکرم که در سنگر سازمان تامین اجتماعی خدمت خواهم کرد و از آقای سالاری مدیرعامل سازمان نیز بابت دیدگاه ارزشمند به حوزه بسیج تشکر می‌کنم.

 

تیموری افزود: تامین اجتماعی سرمایه عظیم و ارزشمندی از نیروی انسانی دارد و آنها در صف خدمت رسانی به مردم هستند. تلاش می‌کنیم جایگاه بسیج را در این سازمان اعتلا ببخشیم.

 

عبدالخالق حبیبی، سرپرست سابق بسیج سازمان نیز گفت: در حال حاضر از 70 هزار نیروی انسانی این سازمان 18 هزار همکار بسیجی داریم.

 

وی  برگزاری اردوی راهیان نور، نمایشگاه هفته دفاع مقدس و همایش فرماندهان بسیج را از اقدامات حوزه بسیج در سال‌های اخیر برشمرد و برای آقای تیموری آرزوی توفیق کرد.


ارسال نظر

captcha