بازدید نماینده مجلس از اداره کل تامین اجتماعی شهرستان‌های تهران

نماینده شهرستان‌های شهریار، شهرقدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی از اداره کل تامین اجتماعی شهرستان‌های استان تهران بازدید کرد.

تامین 24 / عباس اورنگ مدیر کل تامین اجتماعی شهرستان‌های استان تهران در دیدار با حسین حق‌وردی، نماینده مردم شهرستان‌های شهریار، شهرقدس و ملارد در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: به عنوان خدمتگذار در سازمان تامین اجتماعی از طرف سه ضلع اصلی کارگر، کارفرما ودولت نماینده امانت‌دار بیمه شدگان هستیم.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، اورنگ تصریح کرد: در مسیر ارائه خدمت رسانی به مردم از هیچ اقدامی فروگذار نخواهیم کرد و با تمام قوا پاسخگوی مطالبات قانونی مردم و نمایندگان مجلس شورای اسلامی خواهیم بود.

 

در ادامه حق‌وردی نماینده مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه کارگشایی برای مردم تنها خواسته نمایندگان است، گفت: حس همدردی لازمه نمایندگی است و تلاش بر این است تا در این شرایط به‌خصوص حس آرامش را به مردم و جامعه بازگردانیم.

 

وی افزود: هرکمکی به جهت بهتر انجام شدن خدمات سازمان تامین اجتماعی دارید که نیاز به اقدام از طرف قوه مقننه دارد مانند شفاف سازی، تصویب یا تغییر قوانین و ... تعاملات لازم را صورت داده تا با پیگیری و رفع این موارد احساس امنیت را به جمعیت گسترده تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی افزایش دهیم.


ارسال نظر

captcha