دیدار مدیر کل تامین اجتماعی چهارمحال وبختیاری با نماینده مجلس

در راستای تعامل با مراجع موثر، تصمیم گیر و قانونگذار از جمله نمایندگان مجلس شورای اسلامی، مدیر کل تامین اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری با نماینده شهرستان بروجن دیدار و گفت‌وگو کرد.

تامین 24 / مدیر کل تامین اجتماعی چهارمحال و بختیاری ضمن تبریک انتخاب حجت‌الاسلام جعفری به‌عنوان نماینده مردم بروجن، سازمان تامین اجتماعی را به‌واسطه ارتباطی که با اقشار مختلف جامعه دارد، سازمانی پویا و فعال دانست و گفت: امنیت اقتصادی و اجتماعی خانواده‌های کارگران و بیمه شدگان در گرو حمایت‌های این سازمان است.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، غلامرضا محمدی تعامل سازنده در حوزه قانونگذاری با نمایندگان مجلس را یادآور شد و گفت: به لحاظ نقش مهمی که سازمان تامین اجتماعی در جامعه ایفا می‌کند، بخش قابل توجهی از لوایح و طرح‌های مجلس در این حوزه مطرح می‌شود.                                                                                                                                    

 

محمدی با اشاره به خدمات متنوع این سازمان به مخاطبان اجتماعی گفت: تعهدات این سازمان به بیمه شدگان در قالب تعهدات بلندمدت شامل بازنشستگی، از کارافتادگی و مستمری بازماندگان و تعهدات کوتاه‌مدت شامل ایام بارداری، غرامت دستمزد، پروتز و اروتز، بیمه بیکاری و ... ارائه می‌شود.

 

وی با اشاره به حمایت‌های بیمه‌ای در این استان افزود: در سال گذشته بیش از 1000 میلیارد تومان در بخش‌های مختلف درمان، تعهدات بلند‌مدت و کوتاه‌مدت به مستمری بگیران و بیمه شدگان در این استان پرداخت شده است.               

 

محمدی با اشاره به تحت پوشش قرار گرفتن بیش از نیمی از جمعیت استان افزود: شعبه بروجن به عنوان یکی از مهم‌ترین شعب استان بیش از 68 هزار نفر بیمه شده اصلی و مستمری بگیر دارد.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین جعفری، نماینده مردم بروجن نیز بر تعامل هر چه بیشتر با نهادهای بیمه‌ای تاکید کرد و رفع دغدغه‌های جامعه کارگری و کارفرمایی را در حوزه بیمه‌ای و درمان از اولویت‌های کاری خود دانست.


ارسال نظر

captcha